Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Липень 2014

Подиум, п'єдестал, подіум, пьедестал

Топ-5: популярні анкети, лідери громадських симпатій та антипатій

Сьогодні, в останній день місяця, команда поекту “Люстрація.Кіровоградщина” вирішила поділитися з громадянами рейтингами наших чиновників. На початку та всередині липня ми вже знайомили вас із п’ятіркою лідерів по переглядам, симпатіям та антипатіям. Пропонуємо вам переглянути, як змінилися позиції чиновників у цих категоріях на кінець місяця.

фото: news.vinnica.ua

Головний люстратор України говорив про війну на Сході, нову владу та агітував за свою партію

Вчора, 30 липня, разом з членами новоствореної партії «Воля», до Вінниці приїздив Єгор Соболєв. Зустріч проходила на майдані Небесної сотні.

фото: MIGnews.com.ua

Харків’яни під будівлею суду вимагали люстрації чиновників

У середу, 30 липня, навпроти будівлі Дзержинського районного суду в Харкові відбувся пікет, в якому взяли участь активісти організації “Громадська варта”. Близько 20 пікетувальників вийшли до будівлі суду з українськими прапорами і плакатами “Непокаране зло зростає”, “Не маємо права забути”, “Якщо зло не зупинити, воно множиться”.

підсумки

2,5 місяці – підсумки нашої роботи

Вже минуло 2,5 місяці з тих пір, як сайт “Люстрація.Кіровоградщина” почав мандрувати всесвітньою павутиною. За такий короткий період часу він став відомим в багатьох куточках України і успішно себе зарекомендував.

Люстрація

Люстрація органів влади повинна проходити без порушень прав і свобод – експерт

Необхідно провести обов’язкову люстрацію державних і правоохоронних органів, але не порушуючи права і свободу тих, хто задіяний на цій службі. Про це в ефірі телеканалу БТБ заявив відомий луганський блогер Сергій Іванов.

корупція

Корупція серед чиновників?

Знову нам надійшов лист із Бобринця, в якому громадяни також повідомляють про незаконні дії в цьому містечку. На цей раз мова йде про секретаря міської ради Непомнящого Миколу Васильовича, який, як стверджують автори листа, причетний до корупції. І, на жаль, що не дивно, міський голова про це знає і нічого не робить для вирішення цього питання.

УДАР

“УДАР” вийшов з коаліції – процес перезавантаження парламенту розпочато

Останні події в країні створили нову суспільну реальність. Майдан, анексія Криму і війна з російськими окупантами на Донбасі сформували нову українську націю. Нація хоче, щоб її представляли ефективні, некорумповані, патріотичні владні інститути.

фото: J Brew

Анкети приходять, але опублікувати ми можемо не всі

Деякі громадяни надсилають на сайт анкети, в яких заповнено тільки Прізвище, Ім’я, По-батькові. Іноді додають посаду. Звісно, такі анкети ми не можемо публікувати на сайті, тому що подібні анкети опиняються зовсім не в рівних умовах по відношенню до тих анкет, де заповнено необхідний мінімум інформації.

Top