Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Серпень 2014

робота

Рубрика “Вакансії” стартувала. Перші вакансії вже на сайті

Шановні громадяни, повідомляємо вам, що вслід за рубрикою “Народний кадровий резерв” почала свою роботу рубрика “Вакансії”, в якій публікуватимуться актуальні вакансії державних органів Кіровоградської області.

фото: Jennifer Boyer

Бій за люстрацію відбудеться 4 вересня під стінами Верховної Ради

4 вересня о 9:00 в Києві під стінами Парламенту відбудеться мітинг з вимогою ухвалити люстраційний законопроект «Про очищення влади» (4359а). Ініціатори акції – Громадський люстраційний комітет та Партія «ВОЛЯ», повідомила прес-служба Партії «ВОЛЯ».

Касян Катерина

Касян Катерина Володимирівна

головний спеціаліст управління дозвільної діяльності, екологічної експертизи та моніторингу в департаменті екології та природних ресурсів ОДА

Кіровоградська міська рада

Результати народної люстрації для заступника міського голови Кіровограда

Шановні громадяни, ми продовжуємо публікувати результати народної люстрації анкет, голосування по яким закінчилось. Сьогодні це лише одна анкета, але вона потребує вашої уваги. Тому що це анкета заступника міського голови Кіровограда.

люстрація, очищення

Голосуванням люстрація не закінчується

Команда громадської ініціативи «Люстрація.Кіровоградщина» запевняє, що голосування по анкетам – це не останній етап люстрації кіровоградських посадовців. Виходячи із відгуків та пропозицій, ми прийняли рішення зробити процес люстрації ще більш прозорим і відкритим для громади.

Олександрія

Рейтинг громадських симпатій та антипатій олександрійських чиновників

Сьогодні ми вирішили опублікувати незвичайний рейтинг громадських симпатій та антипатій. Незвичайний, тому що він міститиме анкети чиновників тільки одного населеного пункту.

люстрація

Пропозиції до люстраційного законопроекту “Про очищення влади”

Закон “Про очищення влади” все одно буде прийнятий, бо в України просто немає іншого шляху розвитку. Про це заявив координатор робочої групи з підготовки до розгляду у другому читанні люстраційного законопроекту Закону “Про очищення влади” нардеп Юрій Дерев’янко.

Top