Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Жовтень 2014

Гаврилюк Михайло

Серед люстрованих – прокурор Кіровоградщини

І трьох місяців не попрацював на посаді прокурора Кіровоградської області Михайло Гаврилюк. У середині серпня Гаврилюка призначено на цей пост, а наприкінці жовтня його люстровано відповідно до Закону “Про очищення влади”.

Яременко

Двоє заступників міністра МЗС часів Януковича замість люстрації отримали нові призначення – Яременко

Перший заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко, який став радником Президента України, та ще один заступник Андрій Олефіров, якого призначили послом у Фінляндію, “успішно” працювали за часів Януковича і згідно з законодавством мають бути люстровані.

Подиум, п'єдестал, подіум, пьедестал

Топ-5 лідерів по переглядам

Сьогодні, в останній день місяця, ми розповімо, якими анкетами найбільше цікавляться громадяни. Отже, до вашої уваги топ-5 лідерів анкет по переглядам.

Поплавський Михайло

Громадські активісти заявляють про масові підкупи з боку Поплавського

Громадські активісти 101 округу Кіровоградської області оприлюднили заяву про масовий підкуп виборців, що призвело до перемоги у цьому окрузі «співочого ректора» Михайла Поплавського.

ДСНС

Народна люстрація в Управлінні ДСНС

Окрім анкет знам’янських депутатів, голосування закінчилось ще для анкети першого заступника начальника Управління ДСНС України. Які списки поповнила його анкета, пропонуємо дізнатися нашим користувачам.

МВС

У МВС почалась люстрація: “летять голови” генералів і головних міліціонерів областей

Під люстрацію у МВС потрапили понад 90 працівників, серед яких очільники обласних управлінь та генерали. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

голосування1

Громадяни виражають ставлення до чиновників за допомогою голосування

Громадяни за допомогою голосування продовжують виражати своє ставлення до високопосадовців. Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись з результатами цього голосування для депутатів Знам’янської міської ради та першого заступника начальника Державної екологічної інспекції.

парламент

“Ми разом”. Про нових людей у парламенті

Про нових людей у парламенті, про те, чи зможуть вони перетворити ВР України у справжній законодавчий орган — орган, який зможе стати локомотивом реформ. Це питання дослідили журналісти “Радіо Свободи”.

недовіра

Які списки поповнюються швидше?

З кожним днем списки “Довіри” та “Недовіри” поповнюються новими анкетами чиновників. Щоб дізнатись, які списки поповнюються скоріше, пропонуємо нашим користувачам ознайомитись з даною новиною.

чиновники

Який ступінь довіри громадян до кандидатів у народні депутати?

Хоча вибори вже пройшли, але народна люстрація для кандидатів у народні депутати продовжується. Сьогодні ми пропонуємо переглянути результати шести анкет кандидатів.

Генпрокуратура

Скандального заступника генпрокурора залишили на посаді

132 працівники звільнили з Генеральної прокуратури. Серед них — один із заступників генпрокурора Віталія Яреми, семеро глав обласного рівня і 30 заступників, двоє начальників головних управлінь, дев’ятеро їхніх заступників.

Top