Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Листопад 2014

Яценюк

Яценюк напрогнозував Україні ще один складний рік життя

Яценюк каже, що зробив усе, що міг, але наступний рік буде не менш складним. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що не дуже задоволений результатами 9 місяців своєї роботи, але вважає, що зробив усе можливе.

підсумки

Підбиття підсумків продовжується

Ми продовжуємо підбивати підсумки народної люстрації. Пропонуємо громадянам ознайомитись з результатами для заступника голови Устинівської районної ради та депутата Кіровоградської міської ради VI скликання.

МВС1

Реформуванням МВС займеться 70 експертів з ЄС

МВС планує залучити 70 експертів для проведення реформ і удосконалень у відомстві. Така інформація була отримана під час робочої наради “Питання політики євроінтеграції та надання технічної і фінансової допомоги в процесі реформування ОВС України”.

Пікет Кіровоград

У Кіровограді активісти вимагають люстрації прокурора і палять покришки

Біля будівлі Кіровоградської обласної прокуратури проходить пікет. Протестувальники вимагають люстрації прокурора міста Євгена Васильєва, раніше служив у прокуратурі Донецька.

Устинівка

Підсумки голосування для голови Устинівської районної ради

Доки громадяни продовжують голосувати “ЗА” чи “ПРОТИ” деяких чиновників, для декого із них голосування вже закінчилося. Сьогодні підбиваємо підсумки для голови Устинівської районної ради.

Top