Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Лютий 2015

Люстрація

Люстрація — не справа кількох днів, у нас вона триває й досі, — історик про “чеський Нюрнберг”

Про люстрацію у Чехії так як її здійснити в Україні — ці питання у ексклюзивному інтерв’ю для Телеканалу новин “24” аналізував перший директор Інституту дослідження тоталітарних режимів Чехії Павел Жачек.

Єгор Соболєв

У Соболєва назвали 50 чиновників, які потрапляють під люстрацію

У Громадському люстраційному комітеті (очолює нардеп Єгор Соболєв) назвали 50 високопосадовців, які мають бути звільнені в рамках Закону «Про очищення влади». Про це повідомила на прес-конференції в Укрінформі керівник інформаційного відділу комітету Олександра Дрік.

гривня

Гонтарєва і Яресько зібралися рятувати гривню

Голова НБУ Валерія Гонтарева та міністр фінансів Наталія Яресько проводять прес-конференцію, під час якої повідомлять подробиці майбутніх дій зі стабілізації ситуації на валютному ринку.

Люстрація

Прокурор Києва: 10 статей закону про люстрацію порушують Конституцію

Закон України “Про очищення влади” (люстрації) порушує конституційні права державних службовців. Таку думку висловив в інтерв’ю виданню “Главком” прокурор Києва Сергій Юлдашев.

Фіскальна служба

Прем’єр доручив перевірити посадових осіб фіскальної служби

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк ухвалив рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби (ДФС), заявив сам глава уряду на нараді в ДФС, передає Інтерфакс-Україна.

Фото: ssalonso

І через рік після Майдану законністю у судах не пахне

Справедливість в Україні могла б розпочатися зі справедливих судів. Проте з останніми у нас ніяк не складається. І це попри те, що рік живемо без Януковича, при якому рішення суддям диктували телефоном з Банкової.

Майдан1

Представники колишньої і нинішньої влади − про рік після Майдану

Рік тому акція громадських активістів на підтримку курсу України на євроінтеграцію, яка переросла у протистояння з владою, завершилася її зміною. Потім події розвивалися стрімко.

Майдан

Що треба зробити за другий рік після Майдану — до лютого 2016-го

За наступні два-три місяці влада має показати хоч якісь зрушення у своїй роботі. Порядок денний всім відомий: розслідування вбивств на Майдані, люстрація суддів, прокурорів і міліціонерів, боротьба з корупцією.

Top