Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Березень 2015

Героїню скандалу навколо фальсифікації листа Мін’юсту люстрували з податкової

Заступник начальника ГУ Державної фіскальної служби в Києві Ганна Ігнатенко, яку підозрюють у підробці документів Мінюсту, щоб уникнути люстрації, була звільнена відповідно до закону «Про очищення влади».

Люстрація

Люстрація: хто та як її проводить

Віднедавна поширилась досить вигідна пропозиція для наших чиновників. Можна уникнути люстрації та зберегти посаду, що означає ухилення від відповідальності та продовження накопичувати кошти з державної казни у власну кишеню.

Віктор Шокін

Шокін відсторонив Баганця і ще ряд працівників ГПУ

Генпрокурор Віктор Шокін відсторонив свого заступника Олексія Баганця та ряд інших працівників ГПУ від виконання обов’язків на час службового розслідування. Про це йдеться в повідомленні відомства.

фото: Global Panorama

Яценюк, Тимошенко і Ляшко втрачають популярність – соціологи

Із п’яти політичних сил, які утворили парламентську більшість, до Верховної Ради пройшли б лише дві, якби вибори відбулися в найближчу неділю. А за президента Петра Порошенка, який у травні минулого року переміг у першому турі, отримавши 54,7 % голосів, тепер проголосували б 19,4 %.

Демчишин

У Міненерго відбудеться люстрація

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин доручив провести в апараті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України перевірки, передбачені законом України “Про очищення влади”. Про це йдеться в наказі міністра №172 від 23 березня 2015.

венецианская коммиссия

Венеціанська комісія вважає закон про люстрацію унікальним і буде розглядати його до червня

Консультації з експертами Венеціанської комісії зняли усі питання, які були у представників цієї організації стосовно Закону про очищення влади. Представники комісії заявили, що в Україні прийнятий унікальний закон, який відрізняється від практик усіх країн, які проводили класичну люстрацію. Про це після засідання Венеціанської комісії повідомив Міністр юстиції Павло Петренко, передає УНН.

Кузьменко Сергій

Люстраційних «індульгенцій» не існує?

Ми вже неодноразово писали про те, які цікаві схеми вигадують чиновники, щоб уникнути дії люстраційного закону. Одні намагаються сховатись за розлученням, інші почали підробляти документи.

конституційний суд

Конституційний суд почав перевіряти конституційність закону про люстрацію

Конституційний суд України сьогодні ухвалив рішення провести перевірку на відповідність Конституції норм закону “Про очищення влади”. Ініціаторами перевірки стали народні депутати від “Опозиційного блоку”. “Відкриття конституційного провадження означає перший крок до правової справедливості в країні”, – йдеться в заяві політичної партії.

Top