Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Квітень 2015

Тетяна Козаченко

Головний люстратор Мін’юсту вже півроку не може пройти люстраційну перевірку

Скандальна голова Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко не може пройти Люстраційний перевірку з листопада 2014 року. Про це йдеться в розділі “Очищення влади України” на офіційному сайті Мін’юсту.

Стець Юрій

Стець пройшов люстрацію

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець пройшов люстраційну перевірку. Про це йдеться в документі, оприлюдненому на порталі Верховної Ради.

фото: ipress.ua

Заступник Авакова самолюструвався

Заступник міністра, начальник Головного слідчого управління МВС Віталій Сакал у четвер подав рапорт про відставку. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Facebook.

Коваль Михайло

Коваль попросив Порошенка його не люструвати. Президент погодився

Президент України Петро Порошенко заборонив люструвати екс-міністра оборони Михайла Коваля. Для цього Порошенко видав спеціальний указ, розміщений на офіційному сайті глави держави.

Ігнатенко Ганна

МВС: Можливість Ганні Ігнатенко уникнути люстрації підроблена

В ході обшуку, що проводився сьогодні у Міністерстві юстиції та київському управлінні Державної фіскальної служби, правоохоронці виявили та вилучили підроблений лист Мін’юсту, який надавав заступниці начальника ГУ ДФС Києва Ганні Ігнатенко можливість уникнути люстрації.

фото: Jennifer Boyer

Народні депутати пропонують парламенту достроково припинити повноваження суддів Конституційного суду

Депутати Верховної Ради Олег Ляшко, Віктор Вовк, Віктор Галасюк, Юрій Чижмар та Андрій Лозовий пропонують парламенту достроково звільнити суддів конституційного суду. Про це сказано у законопроекті №2671, якого було зареєстровано у Раді 20 квітня.

конституційний суд

Про люстрацію, ліквідацію та силу тиску

Поки вся увага українців прикута до фронту, в глибокому тилу почали відбуватися речі, які можуть перекреслити все те, за що ми боролися протягом усього останнього року. На минулому тижні Конституційний Суд повинен був почати розгляд подання 47 народних депутатів про відповідність Конституції України прийнятого 5 місяців тому закону про очищення влади.

конституційний суд

Конституційний суд сьогодні перевіряє закон про люстрацію на відповідність Конституції

Конституційний Суд розпочне сьогодні у формі усних слухань розгляд конституційності норм закону “Про очищення влади” (люстрації). Засідання розпочнеться о 10:00.

Top