Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Травень 2015

Василий Паскал

Уряду дозволили не люструвати заступника Авакова

Окружний апеляційний суд міста Києва не задовольнив позов Громадської ради з питань люстрації при Мін’юсті до Кабміну про звільнення заступника міністра внутрішніх справ Василя Паскала.

міліція1

Міліціонер Родинюк, який торгував квартирами, досі на високій посаді

Дві державні квартири приватизував начальник управління внутрішньої безпеки у Львівській області Любомир Родинюк за час своєї кар’єри у податковій міліції та в органах МВС.

смітникова люстрація

В Одесі провели тест для суддів, щоб виявити серед них сепаратистів

Громадські діячі Одещини тестували суддів обласного апеляційного суду на сепаратизм — на вході розклали прапор так званої Новоросії із закликом витирати ноги, повідомляє ТСН.

Фіскальна служба

Скандал у Харкові: активісти закликають сімейство чиновників пройти процедуру люстрації

Громадські працівники запевняють: видимих перешкод для того, щоб прибрати з посади Гагаркіна приставку “в.о.” не було, а призначення Яковлєва нібито кулуарне.

фото: rbc.ua

В Запорожской области 49 чиновников будут люстрировать

Реестр чиновников, подлежащих люстрации, создан Общественным люстрационным комитетом. Это сделано для того, чтобы общество добилось люстрации всех, кто удержался на должностях, и не допустило возвращения тех, кого уже уволили.

фото: Уніан

В Одесі збирають базу кандидатів на люстрацію

Оперативний Штаб патріотичних сил Одещини починає активну роботу з очищення влади та правоохоронних органів від «спадщини старого антинародного режиму», повідомляє прес-служба об’єднання.

Фото: AFP

Терпець вривається: пікет з вимогою люстрації суддів

Українці вимагають люстрації суддів та дієвої реформи судової системи. Сьогодні жителі краю та представники з інших областей нашої держави прийшли з пікетом під стіни Рівненського обласного апеляційного та Рівненського міського судів.

Іван Вінник

Колектив херсонського заводу вимагає люстрації депутата Вінника та виплати боргів

Біля стін парламенту зібрався мітинг проти рейдерського захоплення підприємства народним депутатом, секретарем парламентського комітету з національної безпеки і оборони Іваном Вінником.

Top