Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Червень 2015

Петренко

“Ті, хто розраховував на згортання люстрації, зазнали поразки”

У висновку щодо українського закону про люстрацію комісія визнала правомірним відсторонення на десятирічний термін від держслужби чиновників, які працювали за режиму Януковича.

Люстрація

Закон про люстрацію потрібно привести у відповідність до євростандартів – Пилипенко

Позови, що знаходяться в українських судах від звільнених за так званого закону про люстрацію, можуть отримати перспективу в Європейському суді з прав людини, якщо закон не буде змінено

чиновники

Власть фактически осталась та же

На данный момент видно, что сегодняшние Правительство, Администрация Президента и большинство депутатов Верховной Рады ничем не отличаются от предыдущих правительств, задачами которых было перераспределение собственности в своих интересах.

бедность

Украинцы беднеют, причины просты…

Люди беднеют очень стремительно и это связано прежде всего с падением производства. Падение производства, в свою очередь, связано с политикой правительства, в том числе с неадекватными действиями Нацбанка касательно регулирования кредитования.

пенсионер

Как выжить на фоне экономического кризиса

«Государство не проводит политику стимулирования внутреннего производства, импортозамещения и, соответственно, создания рабочих мест. Оно не изучает потребительский спрос и потребительские возможности, то есть платежеспособность потребительского спроса», – поясняет причины экономического кризиса директор консалтинговой фирмы William Invest Expert Виктор Медведь.

люстрация

Закон о люстрации не решает проблему с некомпетентными чиновниками

Люстрация Украине необходима как инструмент оперативного вмешательства государства в работу тех чиновников, которые занимают важные должности. При этом, существенно чтобы закон о люстрации не был бы законом о политической расправе. Он должен быть законом, который по сути обязует всех чиновников, которые находятся на важных должностях, пройти проверку на соответствие профессиональным качествам.

Аваков Арсен

“Свобода” хоче звільнення Авакова

Понад річна діяльність пана Авакова на посаді керівника МВС дала більш ніж достатньо доказів того, що цілі, методи та результати його роботи не мають нічого спільного з вимогами Революції гідності

Генпрокуратура

ГПУ єдина структура, в якій відбулася люстрація – екс-заступник Генпрокурора

Генпрокуратура мабуть єдина структура, в якій процес люстрації відбувся. Про це в ефірі “5 каналу” заявив екс-заступник Генерального прокурора Анатолій Даниленко

Петренко

Під люстрацію потрапили майже півтори тисячі найвищих посадовців – Павло Петренко

Насправді про люстрацію не забули, просто увага завжди найпильніша на початку якогось процесу. Щотижня відбувається звіт про перебіг люстрації.

Top