Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Липень 2015

Петренко

Петренко почав люстраційну перевірку керівників підприємств Мін’юсту

Міністр юстиції Павло Петренко почав Люстраційну перевірку керівників підприємств відомства. Про це йдеться в наказі, опублікованому на офіційному сайті Мін’юсту.

Одесса, люстрация

Для депутата Одеської міськради влаштували “сміттєву люстрацію”

В Одесі активісти влаштували так звану “сміттєву люстрацію” депутату міськради та начальникові Одеського обласного фонду держмайна Олексію Косьміну. Про це повідомляє місцевий сайт “Перший міський”.

Кушнерик

Чи люструватимуть львівського суддю – буде вирішено у Вінниці

Справу щодо зловживання службовим становищем екс-заступника Зварича Мар’яна Кушнерика переглядатиме Вінницький апеляційний адміністративний суд. Про це повідомляється на сайті Судової влади України.

Кушнерик

Суддя Мар’ян Кушнерик довів законність своїх статків

Суді Львівського апеляційного адміністративного суду Мар’яну Кушнерику вдається доводити законність своїх статків. Служитель Феміди вже виграв суд першої інстанції у податківців, які звинувачували його в тому, що його спосіб життя не відповідає законним доходам.

Райнін Ігор

Голова Харківщини Райнін не пройшов громадської люстрації

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін не пройшов процедуру громадської публічної люстрації, яку ініціювала Харківська громадська люстраційна палата. Таке рішення озвучило журі громадської спілки у п’ятницю, 25 липня.

Порошенко-3

Порошенко люстрував командувача Повітряних сил ЗСУ

Президент України Петро Порошенко звільнив Юрія Байдака з посади командувача Повітряних сил Збройних сил України. Про це пише Еспресо.TV із посиланням на сайт президента України.

безработица

Чи є життя після люстрації?

Життя після люстрації: чим займаються колишні чиновники, силовики і військові після звільнення. Деякі зуміли за допомогою судів повернутися на свої посади, частина продовжує судитися, а деякі вже знайшли нову роботу і пішли в політику.

Паскал

Громадська рада з люстрації оскаржила рішення суду про відмову у звільненні заступника Авакова

Громадська рада з питань люстрації при Міністерстві юстиції подала апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду Києва про відмову у звільненні заступника міністра внутрішніх справ Василя Паскала. Про це повідомили УНН у Громадській раді.

ДФС Дніпропетровськ

Вивчення декларацій податківців виявило неймовірний успіх їхніх дружин

Активісти проаналізували декларації про доходи за 2014 керівників Державної фіскальної служби Дніпропетровської області. Про це повідомляється на регіональному сайті.

медицина

Чернівецький лікар пройшов через “люстрацію”

За остаточним рішенням Апеляційного суду Чернівецької області Дмитро Манчуленко звільнений з посади через низку скарг та претензій. Хто скаржився, і кого призначено на його посаду?

Top