Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Серпень 2015

Волох Карл

Карл Волох: “Майнова люстрація не відбулася”

Тема люстрації останнім часом майже затихла в інформаційному просторі. Але проблема старих кадрів, які гальмують реформи, чи досі не покарані за злочини минулого, залишається актуальною.

Куришко Лілія

Куришко можуть люструвати

Лілія Куришко вже не виконує обов’язки начальника ДФС в Житомирській області. Про це щойно на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат Борислав Розенблат.

люстрація

В Чигирині вимагають люстрації місцевого осередку БПП

Чигиринська Народна рада вимагає від Петра Порошенка та голови фракції БПП у Верховній Раді Юрія Луценка пролюструвати членів місцевого осередку президентської партії. Листа такого змісту громадський актив Чигиринщини днями відправив вказаним адресатам у столицю.

фото: prozahid.com

На Буковині вимагали люстрації колишніх “регіоналів”

У Чернівцях, 25 серпня 2015 року, під стінами обласної державної адміністрації декілька десятків активістів вимагали люстрації чиновників від минулої влади та заборони на вивіз деревини із області.

Шалайський Олекса

Дві третини людей в Генпрокуратурі працюють з часів Пшонки

Про корупційні схеми, а також перешкоди для їхнього доказу в бесіді з телеведучим Олександром Янковським в ефірі Чорноморської ТРК говорив член правління Центру протидії корупції Олекса Шалайський.

Гарань Олексій

Вибори на Донбасі не можуть бути вільними, бо там не було люстрації

У студії Телеканалу новин “24” побував професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань. Список прифронтових міст, де потрібно відкласти проведення місцевих виборів має бути збільшений. Активісти Донбасу переконані, що є небезпека протиправних “домовленостей” між владою та місцевими структурами.

фото: Andreina Schoeberlein

Чиновники отримують «люстраційні індульгенції»

Із жовтня минулого року в Україні діє люстраційний закон «Про очищення влади». Однак громадські активісти зазначають, що багато чиновників «старої системи» не лише продовжують займати посади, а й повертаються у владу вже після люстрації.

Фото: ssalonso

Скільки може тривати люстрація судді?

11 грудня 2014 Сергій Анатолійович Ковтун сміливо ступив на стежку антикорупційної перевірки, власноруч написавши відповідну заяву керівництву суду й подавши декларацію про доходи за 2013 рік.

photo.unian.net

Добкіна викликали на «люстраційний трибунал»

Активісти громадської організації «Люстраційна палата України» заявляють про створення «люстраційного трибуналу», на який зокрема викликають колишнього голову Харківської облдержадміністрації, народного депутата Михайла Добкіна (фракція «Опозиційний блок»). Про це Радіо Свобода розповів голова організації, харківський активіст Андрій Ільгов.

Куришко Лілія

Батько голови податкової Житомирщини придбав елітну квартиру в Києві

Анатолій Куришко, батько керівника Державної фіскальної служби у Житомирській області Лілії Куришко, минулого року став власником квартири в елітному житлокомплексі «Новопечерські Липки» у Києві. Про це повідомляє «Житомир.Інфо» з посиланням на реєстр прав власності на нерухоме майно.

ДНР

Донецькі бойовики проведуть «люстрацію» серед своїх

У такому терористичному формуванні як «Міністерство державної безпеки» так званої «Донецької народної республіки» очікуються перевірки як «співробітників відомства», так і інших «державних структур». Перевіряючі збираються очистити лави самопроголошених міністерств і подібних організацій від працівників з «українським минулим», а також виявляти серед них агентів Києва.

Люстрація

Кого люструватимуть на Хмельниччині?

Анонсована минулого тижня Прем’єр-міністром перевірка люстраційного процесу на Хмельниччині цього тижня таки дісталася нашого краю. Комісія Мін’юсту на чолі з начальником люстраційного департаменту перевірила хто із подільських високопосадовців не має права займати своєї посади.

МВС1

Найбільше люстрованих чиновників у МВС

Найбільше чиновників в ході люстрації звільнені у Міністерстві внутрішніх справ України. Про це заявила на брифінгу голова ради ГО «Громадський люстраційний комітет» Олександра Дрік, повідомив РБК-Україна.

Яценюк

Яценюк: Процес люстрації триває

Більше спілкуватися з народом вимагає в чиновників прем’єр-міністр 41-річний Арсеній Яценюк. 6 серпня він провів нараду з головами облдержадміністрацій та представниками місцевої влади у Хмельницькому.

Top