Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Жовтень 2015

Порошенко-3

Що відповів Президент на петицію щодо люстрації суддів та прокурорів

Президент Петро Порошенко закликає Кабінет Міністрів, Генеральну прокуратуру та судові органи забезпечити якнайшвидше завершення люстрації суддів і прокурорів. Про це йдеться у відповіді Президента на електронну петицію.

Тетяна Козаченко

Мін’юст пояснив, чому судді не хочуть люструватися

Суддівська система максимально робить усе, щоб самозберегтися, через страх змін і нерозуміння принципів її перезавантаження. Про це в інтерв’ю Укрінформу заявила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко.

Чмирь Юрій

В Сумах пригадали про люстрацію екс-голови ОДА

Пікет під обласною прокуратурою ініціювали представники Молодого Національного Руху, до них приєдналися інші активісти. Учасники акції вимагали від охоронців закону пояснити, як відбувається розслідування кримінальних справ, до яких причетний колишній голова Сумської ОДА Юрій Чмирь (нині кандидат у депутати) та інші колишні чиновники, які повинні були потрапити під люстрацію.

фото: 24tv.ua

ДФС всіляко уникає люстрації

За результатами перевірки Державної фіскальної служби, під закон про люстрацію підпадають 42% керівного складу центрального апарату та 15% керівного складу територіальних органів відомства.

фото: www.volynnews.com

У Луцьку вогнем вимагали люстрації

У Луцьку відбулася акція, під час якої спалили опудало, що символізувало суддю-корупціонера. 15 жовтня її учасники вимагали зміни системи судової гілки влади в Україні на Театральному майдані.

Севастьянова Наталія

Повна люстрація суддів займе 25 років?

При застосуванні лояльного підходу у судовій реформі на індивідуальну перевірку усіх 9 тис. суддів потрібно щонайменше 25 років. Про це у прямому ефірі “Свободи слова” на ICTV повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Фото: ssalonso

Однієї люстрації для суддів недостатньо

Реформи в поліції та прокуратурі нівелюються з існуючою корумпованою системою судів, однієї люстрації для цього замало, тому потрібна комплексна судова реформа та повна зміна суддівського складу. Про це під час ефіру “Свободи слова” повідомила перший заступник міністра юстиції Наталя Севостьянова.

Шевченко

Віддав “Межигір’я” і уникнув люстрації

Одіозний суддя Київського господарського апеляційного суду Едуард Шевченко, який передав Межигір’я Віктору Януковичу, продовжує успішно робити кар’єру та має цілу низку елітних квартир, записаних на родичів.

Кужман і Тимчук

Чиновники уникають люстрації

Витрати заступника голови облдержадміністрації – керівника апарату Дніпропетровської ОДА Айни Тимчук та заступника Голови Дніпропетровської ОДА Олега Кужмана перевищують доходи. За скромну зарплату держслужбовців вони купують дорогі квартири й іномарки.

Люстрація

Чи є приклади вдалої люстрації?

Третього жовтня в Одесі пройшов майстер-клас з люстрації, як його називають самі організатори. Серед них Департамент з люстрації Мін’юсту та Громадський люстраційний комітет. І хоча ситуація в Україні проходить з великими труднощами і опором, є в цій справі і успішні приклади.

фото: epSos.de

До люстрації банкірів хочуть долучитися представники інших фінансових ринків

Банківські, страхові та фондові спільноти хочуть змінити процедуру визначення ділової репутації банкірів. Недобросовісні банкіри не повинні займати керівні посади не тільки в банках, але і в інших компаніях фінансового сектора. При цьому у них має бути право оскарження рішення регулятора.

фото: zik.ua

Муженко звільнив спійманих п’яними полковника та генерала

Начальник Генштабу Віктор Муженко звільнив із військової служби полковника Костянтина Горла – командира 14-ї радіотехнічної бригади ППО, спійманого п’яним за кермом в Одесі.

Top