Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Листопад 2015

Деканоидзе

Деканоїдзе має дві індульгенції на Паскала

Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе обговорить призначення Василя Паскала своїм заступником на засіданні антикорупційного комітету. Це вона пообіцяла народному депутату Дмитру Добродомову.

Генпрокуратура

ГПУ говорить про люстрацію 201 свого співробітника

Станом на 24 листопада 2015 року з органів прокуратури звільнено 201 прокурорсько-слідчого працівника, що становить майже 24% від загальної кількості люстрованих осіб у державі (842 особи).

Єгор Соболєв

Соболєва викликали до ГПУ

Народний депутат України, заступник голови фракції “Об’єднання” Самопоміч “Єгор Соболєв отримав третю повістку до ГПУ з початку осені поточного року. Про це Соболєв повідомив у Facebook.

Ходак

Справжня кіровоградська мафія

В найкращих традиціях італійської мафії вже багато років діє угрупування, на рахунку якого рекет, погрози, махінації, підпали. Купа доказів у потерпілих, – та схоже, правоохоронці та судді «в долі».

фото: rbc.ua

До Вищої ради юстиції надійшло 60 справ щодо люстрації

Вища рада юстиції (ВРЮ) отримала близько 60 справ, що стосуються люстрації суддів, більша частина – щодо суддів, які залишилися на окупованій території Донбасу. Про це повідомив голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк.

Рада Європи

У Раді Європи кажуть, що суддів люструвати не можна

Люстрації суддів не може бути, тільки індивідуальна оцінка ефективності роботи кожного судді. Таку думку висловив в інтерв’ю “Європейській правді” спецпредставник генсека Ради Європи по Україні Крістос Джакомопулос.

Паскал мітинг

У Києві активісти протестували проти призначення Паскала

У понеділок, 9 листопада, на Михайлівській площі у Києві активісти ВО «Свобода» та Чорного комітету виступали проти призначення Василя Паскала на посаду заступника керівника поліції.

дфс

Керівника податкової Києва люстровано

Державна фіскальна служба України (ДФС) звільнила начальника Головного управління ДФС в Києві Людмилу Демченко, яка не пройшла люстраційні перевірку, що проводиться Міністерством юстиції. Про це в ході брифінгу заявив глава ДФС Роман Насіров.

Віктор Шокін

Екс-посол США вважає, що Шокіна треба звільнити

Вашингтон підтримує радикальні висловлювання американського посла Джеффрі Пайєтта про корупцію в Генпрокуратурі України. Порошенко варто звільнити Шокіна, який є «пережитком минулого». Таку думку висловив екс-посол США в Україні Джон Гербст.

Top