Регіональні сайти Люстрації 2.0

Архів за місяць: Березень 2016

фото: Juanedc.com

Люстрація СБУ: 3315 звільнилися самі, 58 звільнено в рамках закону

Відповідно до положень законів і підзаконних актів, люстраційній перевірці в СБУ підлягає 17 тис. 284 співробітники. З самого початку перевірки нами були спрямовані, згідно з чинним законодавством, запити в усі органи, які повинні здійснювати, згідно із законом про очищення влади, відповідні перевірочні заходи. І навіть незважаючи на ті зміни, які відбувалися в законодавстві, ми і донині продовжуємо отримувати відповіді на деякі із запитів.

Люстрація

Від України чекають поліпшений закон про люстрацію

У Венеційській комісії сподіваються, що Україна найближчим часом надасть поліпшений закон про очищення влади. Про це заявила керівник відділу зі зв’язків з громадськістю Венеційської комісії Тетяна Мишелова.

фото: Jennifer Boyer

Під закон про люстрацію підпадає 21 народний депутат

21 народний депутат Верховної Ради VIII скликання підпадає під закон про люстрацію, більшість із яких є членами фракції “Опозиційний блок”. Про це у п’ятницю під час брифінгу заявила голова Ради ГО “Громадський люстраційний комітет” Олександра Дрік.

конституційний суд

Конституційний суд відмовився відвести 6 суддів при розгляді закону про люстрацію

КС відхилив клопотання депутатів Верховної Ради Єгора Соболєва, Леоніда Ємця та директора департаменту люстрації Міністерства юстиції Тетяни Козаченко про відвід суддів Михайла Запорожця, Наталії Шаптали, Юрія Бауліна, Михайла Гультая, Сергія Вдовиченка, Олега Сергійчука.

фото: kyiv.comments.ua

Закон “Про очищення влади” можуть скасувати?

Конституційний суд України 22 березня розгляне закон про люстрацію. І шанси на його скасування великі через змову в політикумі. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Леонід Ємець.

фото: zib.com.ua

Судді виписують один одному індульгенції

Голова Державної судової адміністрації, який повинен був бути люстрований у жовтні 2014 року, знову залишився на посаді. З 300 суддів по люстрації було звільнено 8, з них 6 вже повернулися на посаду за рішенням вищого адміністративного суду.

Фото: ssalonso

Люстровано 41 суддю з майже 8 тисяч

Станом на 1 лютого 2016 р. 6 539 суддів, що становить 91,2 % загальної кількості суддів, подали заяву про згоду на проходження перевірки в рамках Закону “Про очищення влади” та вже отримали позитивні висновки.

фото: zib.com.ua

Рада суддів відмовилася люструвати голову судової адміністрації

Рада суддів відмовилась звільнити у порядку люстрації голову Держсудадміністрації Зіновія Холоднюка. Про це повідомила прес-служба РСУ. За люстрацію Холоднюка проголосував тільки один член Ради, а 25 – висловились проти.

Приходько Борис

Апеляційний суд “призупинив” люстрацію екс-заступника голови НБУ

Київський апеляційний суд зупинив розгляд апеляції на скасування люстрації екс-заступника голови Нацбанку Бориса Приходька. Про це на своїй сторінці в Facebook написала голова Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік.

міністерство юстиції

Контролювати люстрацію на місцях Мін’юст не може

Міністерство юстиції не має можливості контролювати процес очищення влади, утім може виступати в судових спорах з цього питання. Про це 1 березня в ефірі “5 каналу” заявив заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов.

Top