Регіональні сайти Люстрації 2.0

Мета проекту

Мета проекту «Люстрація.Кіровоградщина»:

За допомогою громадськості очистити владу від корупціонерів, реалізуючи механізм системного громадського контролю на базі електронного сайту громадської ініціативи «Люстрація.Кіровоградщина».

Про проект:

На сайті проекту www.lustration.co.ua громадяни можуть безпосередньо брати участь у процесі люстрації, а саме – аргументовано висловлювати свою довіру або недовіру діючому чиновнику або кандидату на посаду. За результатами таких голосувань та аргументів громадська ініціатива «Люстрація.Кіровоградщина» домагатиметься реалізації волі громади на відсторонення або звільнення дискредитованих чиновників, проведення службових перевірок. При цьому будуть використовуватися механізми інформаційного впливу, громадських акцій протесту та інших демократичних заходів.

Довідково:

Люстрація – це комплексне законне очищення системи державного управління від категорій чиновників, які себе дискредитували. Люстрація має в основі закон, за яким чиновники перевіряються на відповідність займаній посаді. Для цього в законі чітко прописуються критерії відбору чиновників і механізм люстрації. Після цього починає працювати Люстраційний машина.

“Люстрація.Кіровоградщина” вирішила: базуючись на діючому законодавстві та нормах Конституції України проводити пряму громадську люстрацію, яка хоч і має рекомендаційний характер, але при належній громадській підтримці може позитивно впливати на процес очищення України від корупціонерів.

Прийнятий 16 вересня 2014 року Закон України “Про очищення влади” регламентує процес люстрації. Перелік посад, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади, опубліковано на нашому сайті у розділі “Перелік посад”.

11 Responses to Мета проекту

 1. vend коментує:
  05.06.2014 о 11:27

  Хочется в это верить.Слава Украине.

 2. kista коментує:
  12.06.2014 о 13:10

  Героям слава!!!

 3. Fenix коментує:
  04.07.2014 о 10:53

  Питання до адміністрації: як планується очищення від корумпованих керівників силових структур (зокрема цікавить ДСНС), адже вони не являються держслужбовцями, а порядок проходження служби грунтується на дещо специфічному законодастві?

 4. LOGGGIN10 коментує:
  04.07.2014 о 12:57

  Дайте відповідь: чи матиме вплив на призначення посадовців дана люстрація? І яким чином будуть звільняти із посад теперішніх керівників які не пройшли люстрацію?

 5. Адміністратор коментує:
  04.07.2014 о 13:14

  Ми будемо наполягати на звільнені тих, хто не пройде люстрацію всіма законними способами.

 6. Rodic коментує:
  08.08.2014 о 12:26

  Було б добре, якби ви висвітили на сайті перелік депутатів, які не голосують за законопроекти по люстрації. І дали вичерпну інформацію по цим людям, особливо причетність до промислових груп.

 7. brovam коментує:
  26.09.2014 о 20:59

  ВыВы разместили анкеты налоговиков и это очень похвально. Но где анкета господина Гордиенко и его орлов (для масс – так называемый отделл корупции). Этих красавцев надо бы люстрировать в первую очередь, ведь они определяют кто из налоговиков корупционер, а кто свой.

 8. Адміністратор коментує:
  26.09.2014 о 21:37

  brovam, будемо вдячні, якщо ви заповните їхні анкети, або вкажете e-mail структури, в якій працює Гордієнко

 9. Yura40 коментує:
  03.10.2014 о 14:43

  Все это хорошо, был бы толк, а пока только слова.В мягких креслах, как сидели коррупционные слои, так и сидят.Почему мало информации о достатках кандидатов и их родственниках, что есть что скрывать от людей? Если по нормальному то в анкетах нужно указать как заработал на квартиры,дома и машины и т.п., сколько раз ездил за кордон на отдыхи где деньги брал и у кого.Все должно быть по честному и все нужно досконально проверять, вплоть до затрат при покупке еды в мешках в супермаркетах.

  • Адміністратор коментує:
   03.10.2014 о 15:38

   Гарно ви пишете і ми поділяємо вашу думку. А тепер невелике питання: хто із посадовців захоче давати такі дані для своїх анкет, якщо багато хто з них неохоче дає навіть декларацію, не кажучи вже про фотографію?
   Щодо “ілюстрації” – не зовсім зрозуміло. Що значить “простих роботяг”? Де тут на сайті анкети простих робітників?

 10. Yura40 коментує:
  03.10.2014 о 14:47

  И если иллюстрировать, то нужно всех поголовно, а не простых работяг.Думаю некоторые лица опять пройдут мимо и будут и дальше набивать за счет людей свои карманы.Список кандидатов странный по своим мизерным размерам.

Залишити відповідь

Top