Регіональні сайти Люстрації 2.0

Відгуки:

 1. Таня К коментує:
  14.08.2016 о 08:56

  На мою думку це хороший, добрий і справедливий судья.. Діе згідно чинного законодавства і ніяких хабарів не вимагае…. Так як він розглядав мою позовну заяву і прийняв правомірне рішення і без ніяких хабарів…

 2. АЛЕКСАНДР ТКАЛЕНКО коментує:
  28.07.2016 о 21:33

  Пана Голину Є.В знаю добре , він прийшов на посаду прокурора Ульяновського р-ну в 2010р. зарекомендував себе Супер Взяточник зразу поставив на “счётчик” зерновиків, хіміків щоб платили данину. Засилав своїх вірних нукерів по організаціях і давав знати щоб платили або бензин давати. П*янки фабрикування справ і тд не одноразово зверталися в обл пркуратуру а віз по нині там. В кінці перевели в Гайворон і там зальот , вигнали. Де цей Орел зараз осів?

 3. Натик Дорина коментує:
  15.07.2016 о 10:57

  Андріянова О.В. віднесено до списку НЕДОВІРИ – так можливо ви почнете його перевіряти, і піддтеврити даний коментар. Потрібні дані куди можливо дати данні рішення цього судді, для того щоб дійсно почалась його перевірка Дякую…

 4. Таня Гречана коментує:
  05.06.2016 о 18:56

  Микола дуже хороша людина і справжній патріот!!! Пишаюсь знайомством з ним. Такі дуже потрібні у владі, а не ті шакали, що були при “папєрєдніках” і ті, що зараз.

 5. luiza коментує:
  29.04.2016 о 22:57

  Нарешті прийшла радісна звістка, звільнили цього тупого і некомпетентного горе-податківця!!! За 20 років роботи він навчився тільки обдирати людей і підставляти, не виконуючи зобов’язання. А ще бісило, коли приходиш на прийом, чи потрібен підпис, постійний запах перегару у нього в кабінеті. Як можна на такій посаді бути постійно в алкогольному сп’янінні?!? Що саме цікаве, скільки керівників його прикривали, хоча місто у нас не велике і всі знають, що він вживає алкогольні напої, в тому числі і на робочому місці. Всі фермери знають, що якщо треба зам’яти якісь питання, що стосуються штрафів, чи інші питання в опдаткуванні, просто приносиш пляшку і все в ажурі! Такі працівники підривають довіру платників податків, оскільки Рибка Сергій взагалі не відповідав займаній посаді. Він не компетентний навіть в елементарних питаннях з оподаткування, пишу так як працюю бухгатером в фермерському господарстві і постійно стикалася з ним по роботі. Ще раз повторюсь, дуже рада, що нас (платників податків) позбавили від цього жахіття!!!

 6. qaz321 коментує:
  12.04.2016 о 10:18

  такий же прокурор як і попередники. нічого не робить одні відписки.і тексти один в один 5-ти річної давності.

 7. qaz321 коментує:
  12.04.2016 о 09:47

  залишив негативний відгук про гайворонську міліцію але на другий день відгук зник. можливо вже на самому сайті потрібно люстрацію провести!

  1. Адміністратор коментує:
   19.04.2016 о 07:53

   Ваші коментарі нікуди не зникають. По-перше, вони проходять модерацію. По-друге, необгрунтовані дописи не публікуються. Почитайте Правила, п. 5.1.

 8. qaz321 коментує:
  10.04.2016 о 19:28

  декілька років назад проживав в гайвороні . в мене відбулася кража з квартири при чому сусіди впізнали крадіїв та і міліцейський наряд був викликаний вчасно. крадіїв застали на місці проте речі вони вже відправили автомобілем таксистом. подав заяву про злочин, випросили (міліціянти які брали пояснення ) 100 грн .)) пояснили що на бензин потрібно.я спочатку давав 50 але сказали що ще є ж начальник!)) потім ще заходив взнати як іде розслідування ,зробив допомогу)) листочками а то не було на чому надрукувати мені відповідь.. І ось цього року проїжджаючи повз гайворон вирішив дізнатись чи хоч речі мої знайшли. Тим паче новий начальник! Сірак С.В.
  Результат: крадіїв не знайшли )))- обидва сини працівників держадміністрації! таксист який вивозив речі так і працює таксистом -сам бачив! -і його не знайшли!! ознайомитись зі справою не дали (хоча зобов’язані!).новий начальник розшуку Федоришин в прийомі відмовив ! (зайнятий) цілий день ходив курити обідати зустрічався з адвокатами багатих гайворонців та МАТОМ кричав на підозрюваних в кабінеті що якщо не признаються то він сам піде у “воєнкомат і відправит” їх в АТО . .. Начальника Сірака С.В. на робочому місці не було..я весь робочий день провів під Гайворонським відділенням Голованівського відділу поліції і час від часу звертався то до секретаря на 2-й поверх то в чергову частину і мені нагло брехали: -” що він тільки но був відійшов по справах і скоро буде”)). Вирішив залишитись на другий день і о чудо після обіду все таки помітив як Начальник Сірак С.В. зайшов до відділку,в чергові частині покричав матом(навів порядок мабуть)) та пішов в кабінет. я слідом на 2-й поверх до кабінету дійшов без проблем, за прибіг черговий з першого поверху(майор) сказав щоб в кабінет я не заходив поки не повідомлять про мене..почекав ще трохи і мені дозволили зайти. Вигляд у начальника був -або він учора або вже сьогодні з ранку)))) перегару не чув -стіл великий))) Вислухав уважно.подзвонив-(я зрозумів що начальнику розшуку тому що всіх в АТО!)) сказав почекайте – все вирішим. Почекавши пару годин до кінця робочого дня я знову так і не отримав відповіді на свої питання.залишив заяву секретарю але отримав ніжну відповідь “листа не чекайте бумаги немає!))) Судячи з того що я бачив у відділені раніше бардак посилився працювати зовсім перестали а Начальник Сірак С.В.зовсім не авторитет а так ширма.
  Р.S. хотів зробити запис в книгу відгуків але вона чомусь пропала!

 9. Пінгбек: Джинса за бюджетный счет? - NewsHub.in.UA

 10. Юрій Матусевич коментує:
  20.03.2016 о 01:39

  Шановний Бензар Андрій Валерійович !

  Це інформація для Вас та відвідувачів.

  Про “роботу” підлеглих Вам офіцерів міліції колишнього Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, який Ви очолюєте з 07.11.2015 року.

  Вже минув майже рік від тих подій, але я продовжую добиватися покарання “перевертнів у погонах” , а також безпосередніх керівників Демяненка та Самовала, завдяки яким не були своєчасно проведені самі важливі першочергові дії , не було внесено відомості про скоєний злочин працівниками міліції до ЄДРДР , та саме головне – з самого початку, з перших годин після офіційного звернення громадянина Чечоткіна Віктора Федоровича, людини похилого віку, інваліда 2 групи, до чергової частини Знам’янського МВ всі сили та засоби міліції були направлені на “замилення” ситуації та всіляке кришування “перевертнів у погонах”, не було надано реальну, правдиву та принципову оцінку злочинним діям “перевертнів у погонах” з боку керівництва Знам’янського МВ.

  Ви пішли по стопам Вашого попередника – Гулого А.А. та цілком підтримуєте дії “перевертнів у погонах”.

  Це наочно видно з тих службових перевірок, які Ви затверджуєте та визнаєте відповідність дій “переветнів у погонах” – діючому законодавству !

  Але я думаю, що доб’юся все ж таки покарання для працівників поліції.

  Самий останній рубіж – це переаттестація.

  Переаттестація буде для ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ .

  ПРОТОКОЛ ДОПИТУ ПОТЕРПІЛОГО
  ЧЕЧОТКІНА ВІКТОРА ФЕДОРОВИЧА.

  23 березня 2015 року працівники міліції Знам’янського МВ УМВС України у Кіровоградській області :
  1. Інспектор дозвільної системи Знам’янського МВ майор міліції Демяненко Сергій Миколайович ;
  2. Начальник СКМСД Знам’янського МВ капітан міліції Самофал Сергій Анатолійович ,

  цілеспрямовано , на власному автомобілі Самофала С.А. прибули до будинку , розташованого за адресою провулок Ульянівський, 28 А , місто Знам’янка, Кіровоградської області , в якому я зареєстрований та проживаю сам .
  – Ухвали суду про надання дозволу на огляд домоволодіння у них не було ;
  – Постанови слідчого про проведення слідчих дій за моєю адресою у них не було ;
  – Реєстрації до журналу Єдиного обліку Знам’янського МВ будь-якої інформації про вчинення мною протиправних дій не було ;
  – Поняті під час проведення цих дій залучені не були;
  – Написати заяву, що я надаю згоду на проведення огляду домоволодіння мені працівники міліції не запропонували;
  – Суб’єктом для перевірки працівником дозвільної системи на 23.03.2015 року я не являвся. Мисливської чи іншої зброї за мною не зареєстровано ;
  – До Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно мене кримінальних правопорушень не зареєстровано .
  Працівники міліції Демяненко та Самофал без надання будь-яких документів, що давали право на проведення огляду мого житла, без моєї згоди та всупереч моєї волі як володільця самовільно відкрили хвіртку у домоволодіння та самовільно зайшли на подвір’я домоволодіння.
  Постукали у двері будинку, я підійшов до дверей , на моє питання «хто там», почув відповідь «міліція».
  Думаючи, що у міліції є якесь запитання до мене, я відкрив вхідні двері до домоволодіння.
  Користуючись тим, що я є людиною похилого віку і не орієнтуюсь в законодавстві , моїм немічним станом здоров’я , бо я є інвалідом 2 групи та пересуваюсь з великими труднощами за допомогою двох милиць , а також моєю низькою юридичною обізнаністю, працівники міліції Демяненко та Самофал без моєї згоди та мого дозволу та всупереч моєї волі як володільця самовільно зайшли в середину будинку, де я проживаю : Кіровоградська область, місто Знам’янка , пров. Ульяновський, 28 «А» . Опір працівникам міліції чинити я міг по зазначеним вище причинам .
  Міліціонери відразу самостійно та самовільно без мого дозволу та проти моєї волі пішли в ту кімнату, де знаходиться металевий сейф та в другу кімнату, де знаходиться другий металевий сейф та почали в грубій формі вимагати від мене , щоб я відкрив обидва сейфи , значно перевищуючи свою владу та службові повноваження .
  Під час цих дій працівниками міліції поняті залучені не були, протокол огляду житла не складався , зовсім ніякі процесуальні документи ними не складалися . Письмова заява про надання мною згоди на огляд домоволодіння мною працівникам міліції не надавалася, написати її навіть не пропонували, не було і усної згоди на огляд будинку.
  Все було схоже на грабіж міліцією.
  Міліціонери творили, що самі хотіли, бо в будинку я був один. Свідків з мого боку не було , а понятих вони умисно та спеціально не запрошували ……..

 11. Юрій Матусевич коментує:
  20.03.2016 о 00:23

  Шановний начальник Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області Гулий Андрій Андрійович !

  Це інформація для Вас.

  Про “роботу” підлеглих Вам офіцерів міліції колишнього Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, який Ви очолювали в 2015 році.

  Вже минув майже рік від тих подій, але я продовжую добиватися покарання “перевертнів у погонах” , а також безпосередніх керівників Демяненка та Самофала, завдяки яким не були своєчасно проведені самі важливі першочергові дії , не було внесено відомості про скоєний злочин працівниками міліції до ЄДРДР , та саме головне – з самого початку, з перших годин після офіційного звернення громадянина Чечоткіна Віктора Федоровича, людини похилого віку, інваліда 2 групи, до чергової частини Знам’янського МВ всі сили та засоби міліції були направлені на “замилення” ситуації та всіляке кришування “перевертнів у погонах”, не було надано реальну, правдиву та принципову оцінку злочинним діям “перевертнів у погонах” з боку керівництва Знам’янського МВ.

  Думаю, що доб’юся все ж таки покарання.

  Самий останній рубіж – це переаттестація.

  Переаттестація буде для ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ .

  ПРОТОКОЛ ДОПИТУ ПОТЕРПІЛОГО
  ЧЕЧОТКІНА ВІКТОРА ФЕДОРОВИЧА.

 12. Олександр Анатолійович коментує:
  17.02.2016 о 08:10

  Такому судье место за решеткой а не заместителем в теплом кабинете.Все выше сказаное это про него, лично ручаюсь, его нужно люстрировать срочно.Взяточник еще тот!!!

 13. Александр Яяя коментує:
  25.01.2016 о 13:50

  однозначно против.люди для него отбросы.он заместитель бога!

 14. Alexandr Golub коментує:
  23.01.2016 о 15:32

  я тоже знаком лично с ее методами работы ,за деньги готова на все что угодно , лично пострадал от ее действий и ее воспитаника Душинского кстати тоже отбывающего заключение

 15. Fenix коментує:
  15.01.2016 о 20:32

  Самий чесний прокурор області і погоріла на хабарі в 6,5 тис. $
  Немає жодного чесного прокурора і судді в області!

 16. KL коментує:
  15.01.2016 о 18:00

  Да, я тоже знаю эту особу…Наконец поменялись времена и ее поймали за ее ГРЯЗНЫЕ делишки!!! Тюрьма-это именно то место, где должны находиться такие “прокуроры”.Профессионализма ноль,одна только жажда -нажывы!!!

 17. Бандера коментує:
  20.12.2015 о 14:45

  Згідно із ч. 1 ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мир­но, без зброї і проводити мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчас­но сповіщаються органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування. Це право є невідчужуваним і непорушним. Воно є однією з конституційних гарантій права громадянина на свободу свого світогляду і віросповідання, думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на використання і поширення інфор­мації усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір, права на вільний розвиток своєї особистості тощо (РКСУ від 19 квітня 2001 р. № 4-рп/2001 (ВКСУ. – № 2. – С. 25). Справи про обмеження цього права розглядаються судами в порядку, встанов­леному для справ, що виникають з адміністративно-правових відносин (абз. 2 п. 13 ППВСУ «Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя» від 1 листопада 1996 р. № 9).

  Окремою юридичною гарантією реалізації громадянами України цього конститу­ційного права є ст. 340 КК, яка орієнтує на законний і мирний характер проведення масових заходів та встановлює кримінальну відповідальність за порушення названо­го права.

 18. Бандера коментує:
  20.12.2015 о 14:42

  Була порядна людина допоки не потрапила під вплив не порядної!!! Не вистачає сили волі та духу,легко маніпулювати.не має стрежня!Раджу іти з такої роботи тому.що систему не змінено. Порядним людям складно так працювати. Попавши до вовчої зграї.потрібно вити по вовчому.

 19. Sonia коментує:
  11.12.2015 о 12:08

  І цю людину ще й віднесли до списків довіри!!!яким чином визначають цю довіру???Шкода, що в нашій країні все так несправедливо!!!(((

 20. Sonia коментує:
  11.12.2015 о 12:05

  Доброго дня!Відразу напрошується така фраза:”який начальник, такі і працівники!!!”Це не податкова служба, а дитячий садок!Не можуть елементарно видати довідку про доходи,пишеш заяву, чекаєш 5 робочих днів і що у відповідь?!Працівник, який цим займався переведений на іншу посаду і все!Яким чином ці високваліфіковані люди просуваються по службовим сходам???Як таке може бути з добропорядним, висококваліфікованим, принциповим та вимогливим керівником????Працівники ігнорують звернення громадян, а Коротєєва частенько не застанеш на робочому місці.І знову питання:”як вплинути на цю службу?”, уже руки опускаються!!!
  І має рацію “dobryak”, що здійчнюються перевірки незаконно, обдирають людей, як липку!проводяться великі махінації, підробляють підписи, направляють документи, які не відповідають дійсності!!!І ніхто нічого не робить, не протидіять цьому беззаконню!!!!Шановний, Коротєєв Едуард Михайлович, прийміть міри до своіх працівників!Чи може ви з ними заодно?!?В такому випадку, люди будуть звертатися в прокуратуру, може вони знайдуть вихід у вашому лабіринті!Просто неможливо жити і працювати в таких умовах і з такою податковою, яка все робить для того, щоб потопити підприємців!!!!

Top