Регіональні сайти Люстрації 2.0

Медвідь Віктор Вікторович

[У процесі перевірки]
Анкету додано: ; Завершення голосування: 29.03.2015
Медвідь Віктор

Народився 20 липня 1984 року в місті Первомайськ Луганської області

Освіта

Вища юридична та вища економічна

Трудова діяльність

Редактор, всеукраїнська правозахисна газета “Взаємодопомога”, директор, ТОВ “Консалтингова компанія “Вільям інвест Експерт”, директор, ГО “Аналітичний центр “Призма”, координатор проекту “Люстрація 2.0”

Партійна діяльність

Безпартійний

Вибори-2014

Одномандатний округ №103. Самовисування.

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

12 Responses to Медвідь Віктор Вікторович

 1. adidas коментує:
  09.10.2014 о 10:12

  Чому немає декларації про доходи? Адже він як координатор проекту, має бути прикладом для інших і повинен був надати в першу чергу!!! Дуже мало інформації про даного кандидата, що змушує в черговий раз замислитись, щодо правдивості та прозорості проекту.

  • Адміністратор коментує:
   09.10.2014 о 13:13

   adidas, судячи з ваших коментарів тут та на “Правдорубі”, ваша задача доволі проста і очевидна. Давайте домовимось, що тут ви заробляти грошей не будете і плямувати громадські ініціативи ми вам не дозволимо. Щодо вашого запитання про декларацію Мевдідя: чи є він чиновником чи держслужбовцем, щоб надавати свою декларацію? Ні. Чи всі кандидати в депутати надали свої декларації? Знову ні. Але ми попросимо його надіслати декларацію за минулий рік (якщо така є) і обов’язково її опублікуємо.

   • adidas коментує:
    10.10.2014 о 20:51

    У мене немає ніякої задачі!!!! Просто так склалися обставини, що я та мої рідні проживаємо на території 103 округу, в якому Віктор Медвідь є кандидатом в нардепи. На “Правдорубі” відкрито ведеться агітація за Медвідя та застосовуються прийому чорного піару ( коли інших кандидатів обливають брудом, таким чином роблячи з Медвідя “героя нашого часу” ). Чому я маю мовчати, коли знаю правду!!!??? Чому , коли в своїй передвиборчій програмі, пан Медвідь, обіцяє запуск КГЗКОРУ(доречі, майже всі його попередники,обіцяли теж саме, починаючи з Юлі), але з кожним роком його розкрадали, вирізали все, що можна і заробляли на цьому дуже величезні гроші. Лише одна людина, будучи кандидатом в нардепи ( не пишу прізвище,люди знають і так хто це) ,прийшов на завод і сказав, що його запустити не реально, назвав всі конкретні причини. Ви знову скажете,що я веду агітацію проти і, що це моя задача,хоча я говорю, як було насправді і це можуть підтвердити тисячі робітників заводу!!!! На даний час, на заводі шалене скорочення, працюють три дні на тиждень, бо немає чим платити заробітну платню(яку і так 4 місяці не виплачують), бо на заводі немає виробництва, звісно надходжень в бюджет також немає,підприємство дотаційне!!! Всі хто там працює, розуміють, що майбутнього для заводу немає!!! Звідки там з’явиться 5-6 тисяч робочих місць???? Чому не вигадати щось нове для передвиборчої компанії???? Жителі Олександрійського району також добре знають, хто такий Віктор Медвідь і якими він славиться вчинками!!! Я не плямую громадські ініціативи !!! Але кожен бачить результати цих ініціатив і робить для себе конкретні висновки!!!
    Так, не всі депутати надали свої декларації, але Віктор Медвідь, якщо навіть і не держслужбовець і не чиновник, але він координатор люстрації і його анкета має бути зразком для інших, чому ж в усіх інших ми повинні бачити надходження і витрати, а його – це закрита інформація для народу!!! А анкета, як ми бачимо, містить зовсім не багато інформації,а правду кажучи , майже нічого не містить!!!! Та й нехай з тією декларацією, мені взагалі не цікаво у кого скільки грошей , хто живе в якому будинку і на яких автомобілях їздить. Багато в нашій країні заможних людей, але ж це не означає,що всі вони крали!!!! А хто заробив не чесно,той відповість рано чи пізно, а якщо не він, то його нащадки!!! Життя показує,що нічого просто так не дається в цьому житті!!!! Але громадська ініціатива, чомусь дуже ретельно ці ж самі декларації розглядає, та підраховує кожну чужу копійку!!! На мою думку, перш ,ніж давати оцінку іншим, потрібно почати з себе!!! Як то каже Біблія:” не суди, та не судимим будеш”.
    Чому у вас завжди так: якщо хтось не поділяє вашу думку,то плямує громадську ініціативу. Чому ви не дозволяєте висловлювати свою думку??? Адже написавши коментар, який не має нецензурної лексики , але вам чомусь не подобається, ви просто не опубліковуєте . Чому???? Нехай люди читають, кожен і так давно для себе зробив висновки і жоден коментар не змінить думку розумної людини!!!! А чомусь складається враження, ніби ви хочете щось приховати!!! Якщо вам так не подобається, те що я пишу коментарі, висловлюючи свою думку тут і на «Правдорубі», то більше не буду писати, адже в кінці їх всеодно не опублікуєте!
    Хочу сказати одне!!!! За жодне слово сказане на «люстрація кіровоградщини» та «правдоруб» я НЕ ЗАРОБЛЯЛА ГРОШІ, як ви пишите!!!!! А це просто крик душі, вже просто набридло бачити і чути одну брехню!!!!! Передвиборча агітація перетворилася на страшну брехню !!!! Дуже прикро, що саме громадська ініціатива говорить це мені!!!!! А гроші моя родина завжди заробляла чесними шляхами і ніколи не чекали від держави, або когось іншого , допомоги!!! В черговий раз складається враження,що ви відстоюєте не позицію звичайних громадян,а позицію окремих людей!!!! Тому що,мене як звичайного громадянина,ви не хочете чути,вам не цікава моя думка!!!!!!!!!!!!

    • Адміністратор коментує:
     11.10.2014 о 09:40

     Шановна adidas, ми ознайомилися з вашою позицією і маємо прокоментувати декілька ваших тез.

     На “Правдорубі” відкрито ведеться агітація за Медвідя та застосовуються прийому чорного піару ( коли інших кандидатів обливають брудом, таким чином роблячи з Медвідя “героя нашого часу” )

     Чи заборонена агітація за конкретного кандидата на конкретному сайті. Очевидно, ні. Тим більше, що сайт постійно публікує матеріали Віктора Медвідя незалежно від виборів. “Чорний піар” у вашому розумінні – це що? Коли виходить серія наших статей по недолугому депутату Кузьменко, який навіть зараз не балотується у Верховну Раду? Ми це називаємо аналізом його діяльності.

     в своїй передвиборчій програмі, пан Медвідь, обіцяє запуск КГЗКОРУ…Лише одна людина, будучи кандидатом в нардепи ( не пишу прізвище,люди знають і так хто це) ,прийшов на завод і сказав, що його запустити не реально

     По-перше, ми не знайшли такої інформації в його програмі, але він дійсно працював у цьому напрямі. По-друге, та ваша людина, прізвище якої ви не пишете, в своїй передвиборчій програмі якраз і обіцяла запуск ГОКОРа. Але, зрозумівши, що обіцяти легше, ніж робити, ця людина позадкувала в цьому питанні.
     Щодо декларації Віктора Медвідя – ми зробили йому запит, чекаємо на відповідь.

     Чому у вас завжди так: якщо хтось не поділяє вашу думку,то плямує громадську ініціативу

     Тому що ви у своїх коментарях висловлюєте сумніви у нашій прозорості та неупередженості, а це для людей, які безкоштовно працюють на проекті, образливо.

     Хочу сказати одне!!!! За жодне слово сказане на «люстрація кіровоградщини» та «правдоруб» я НЕ ЗАРОБЛЯЛА ГРОШІ, як ви пишите!!!!! А це просто крик душі, вже просто набридло бачити і чути одну брехню!!!!!

     Якщо не заробляли, хвала вам. А щодо брехні – ви завжди можете окрім анонімного поливання брудом звернутися до суду.

 2. Руслан Патріот України коментує:
  11.10.2014 о 12:47

  Кожен кандидат в Депутати повинен подати декларацію. Я, як подавав документи на депутата міської ради так робив завжди. А потім, її можна буде порівняти з декларацією після кожного року депутатства.

 3. adidas коментує:
  11.10.2014 о 16:05

  Ваша позиція мені також знайома!!! А чи не на “Правдорубі” опублікована ця стаття, де згадується про запуск КГЗКОРу http://www.pravdorub.kr.ua/opinion/strategiyi-rozvitku-kirovogradshhini-ta-ukrayini-vid-viktora-medvidya.html
  Це ви можете кому завгодно сказати, що лише один кандидат обіцяв запуск, але його запуск обіцяв кожен,хто йшов до ВР, але якщо ви вже згадали прізвище Кузьменко,то саме він і сказав реальну картину, щодо запуску заводу, тому для людей,які там працюють і власними вухами чули, цей вордовський документ не є доказом! Можливо десь хтось і пише, що він обіцяв, але працівники заводу знають, що саме він обіцяв і я думаю, що цього достатньо!!!
  Я думаю, що кожен з нас залишиться при своїй думці!!!Гадаю і моя думка зміниться, щодо вашої громадської ініціативи!!! Але пройде час і лише він покаже, хто є хто насправді!!!
  Щодо ініціативи, то можливо її потрібно доопрацювати, адже як приклад мого маленького міста, де люди знають один одного і знають хто і що з себе представляє, вибираючи депутатів міської ради, знають за кого голосують. А тут на сайті проголосувало 20 чоловік і людина отримує “Недовіра”, а всі інші хто голосував на місці(а в деяких районах міста переважно пенсіонери, які навіть не вміють користуватися мережею), їхні голоси вже не беруться до уваги!!!
  А щодо піару, то ми бачимо , що частина депутатів собі спокійно проводить передвиборчу агітацію і ні слова не згадує про своїх опонентів, бо їм це не потрібно.А інша частина, на мій погляд, ті що зовсім не впевнені в своїй перемозі, постійно згадують опонентів, обливаючи брудом і роблячи постійно з себе жертв!!! Але хто як працює, той так і отримує !!!)))

  • Адміністратор коментує:
   11.10.2014 о 17:22

   Шановна, нам набридло говорити вам одне і те саме. Якщо ви не розумієте, про що йде мова, то хоч не показуйте свою недолугість. Ще раз, в декілька пунктів:
   1. “Правдоруб” публікує Віктора Медвідя з самого початку своєї роботи. ВСІ його матеріали і всі матеріали його газети.
   2. Позиція Віктора Медвідя по ГОКОРу відображена у декількох матеріалах як на його особистому сайті, так і на “Правдорубі”. Але якщо цього немає в програмі на сайті ЦВК, то цього НЕМАЄ. Факт залишається фактом.
   3. Якщо у пана Кузьменка Сергія в офіційній програмі, яка опублікована на сайті ЦВК ясно написано, що він буде сприяти запуску ГОКОРу, то нам абсолютно все одно, що він там на вушко працівникам казав, розумієте чи ні? Виходить всьому електорату він бреше, обіцяючи запустити такий надпотужний проект, а приїжджає в Долинську і каже, що ні, це нереально. То хто він після цього? Так само брехали і всі попередники його.
   4. Якщо людина не приймає участь у електронному голосуванні, значить її голос не може бути зараховано окрім як при письмовому голосуванні за анкету. Починаючи роботу сайту ми це розуміли – не можуть всі жителі області взяти участь у голосуванні. Але якщо б ви не теліпали язиком, а вивчали план наших дій, то зрозуміли б, що голосування – це лише ПЕРШИЙ етап люстрації НА ЦЬОМУ сайті. Буде в Долинський Люстраційне Віче – приходьте і розповідайте, хто підлягає люстрації, приводьте пенсіонерів і нехай вони в письмовому порядку віддають свої голоси.
   5. Ви мабуть щось плутаєте, опонент Медвідя по 103-му окрузі не Сергій Кузьменко, а Анатолій. Розберіться в цьому питання та не переливайте з пустого в порожнє.
   У випадку, якщо ви знову будете повторювати свої безпідставні звинувачення та інсинуації, вас буде заблоковано для коментування. На все добре.

 4. adidas коментує:
  11.10.2014 о 21:08

  А до чого тут взагалі Анатолій Кузьменко???? Але видно,що прізвище Кузьменко , вам чомусь особисто не подобається !!! Країні не стане краще жити , хто б не пройшов до ВР, поки кандидати в депутати не перестануть вести війну між собою!!! Для миру в Україні потрібно об’єднатися, а не розпалювати вогонь ворожнечі !!! Я за МИР та розквіт держави і мені всерівно, хто саме пройде з кандидатів, для мене вони всі однакові !!! Але хочеться, щоб людина, яка отримає перемогу, ставилася відповідально до своєї справи , а не давала пусті обіцянки !!!

  • Адміністратор коментує:
   12.10.2014 о 10:23

   А до чого тут взагалі Анатолій Кузьменко???? Але видно,що прізвище Кузьменко , вам чомусь особисто не подобається !!!

   facepalm
   Справді, до чого тут Анатолій Кузьменко? Це ж не він кандидат у депутати по 103-му округу, правда? Якщо Віктор Медвідь і боровся би з опонентами, то його опонентом може бути ТІЛЬКИ Анатолій, а ніяк не Сергій.
   Мені, як адміністратору сайту, невідомі такі критерії оцінки посадовців – подобається/не подобається. Вони або працюють і виконують свої обов’язки, або ні. Звідси – я або довіряю комусь, або ні.

 5. adidas коментує:
  12.10.2014 о 13:11

  Крім Анатолія Кузьменка, ще є багато кандидатів в нардепи по 103 округу: як мажоритарників, так і від партій,чому їх прізвища забули згадати ??? Доречі, в самій Долинській на всіх попередніх виборах, більшість голосів завжди набирали представники Юлі.

 6. adidas коментує:
  12.10.2014 о 15:10

  Невже людина з такою біографією може знаходитися у Верховній Раді та люструвати інших???? Можливо потрібно почати з себе,а потім вже щось говорити про інших????
  http://www.medved.in.ua/viktor-medvid-moya-rodyna-yak-i-bilshist-ukrajintsiv-projshla-cherez-tyazhki-vyprobuvannya/
  http://www.medved.in.ua/viktor-medvid-myr-i-poryadok-cherez-ochyschennya-vlady/
  А ви цю людину виправдовуєте, та говорите, що я безпідставно звинувачую!!! І не здивуюся, що саме через цей коментар мене буде заблоковано!!!

  Адміністрація застерігає користувачів від публікації замовних брудних статей. Дякуємо за розуміння

  • Адміністратор коментує:
   12.10.2014 о 16:09

   Ви помиляєтеся, заблокувати вас за цей коментар – це занадто просто. Ці побрехеньки вже давно спростовано самим Медвідьом. До речі, ніхто його не виправдовує. Це ви накинулися на нього, як собака :) Нагадуємо, ви можете ОСОБИСТО задати всі запитання Віктору Медвідю, коли він буде у Долинській. Будь ласка, припиніть свою істерику. 100500 знаків запитання та знаків оклику в кінці чи не кожного вашого речення говорить нам про вашу кричущу самотність. Давайте не будемо розводити плітки на цьому сайті – кандидат буде у вашому місті і ви зможете поспілкуватися не анонімно, а наживо. Всього найкращого!

Будь ласка, перевіряйте інформацію, яку ви пишете в коментарях. Якщо нами буде виявлено, що користувач у своєму коментарі надав неправдиву інформацію, коментар буде видалено, а користувача заблоковано.

Залишити відповідь

Top