Регіональні сайти Люстрації 2.0

Потоцький Олег Анатолійович

[У процесі перевірки]
Анкету додано: ; Завершення голосування: 30.06.2015
Потоцький Олег

Народився 14 березня 1975 року в м. Кіровоград

Освіта

Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування. Спеціальність «Екологія та охорона навколишнього природного середовища».

Трудова діядьність

 • 2000р. – 2002р. – інженер еколог ТОВ «Екоцентр».
 • 2002р. – 07.2007р. – головний спеціаліст – державний інспектор Державного управління екологічної безпеки в Кіровоградській області
 • 07.2007р. – 07.2013р. – головний спеціаліст відділу нормування природокористування Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.
 • 07.2013р. – 05.2014р. – центр зайнятості м. Кіровоград.
 • 05.2014р. – провідний спеціаліст Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту інфраструктури та промисловості в Кіровоградській ОДА.

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

One Response to Потоцький Олег Анатолійович

 1. sam_w_1983 коментує:
  07.06.2015 о 11:36

  Обласне управління (а згодом департамент) екології свого часу не повірило своєму щастю, коли здихалося цієї “видатної особистості”. Зате у “надзвичайці” тепер багато хто гризе себе за лікті, що ця “радість” поповнила їх ряди.

  Ну що тут сказати… найцікавіше, що спеціаліст-то з Олега Анатолійовича в принципі не найгірший. Але коли у людини на голові “корона” така, що дряпає стелю і виколює очі колегам, коли посередніх вмінь і здібностей чоловік поводить себе у стилі “Я Наполєон, трєбую обращаться ко мне “Ваше Величество” – то адекватним людям таке наврядчи сподобається.
  Ну і на додачу – сприйняття держслужби, як засобу “додаткового заробітку” (як у відомому анекдоті про ДАІшника, який пропрацювавши якийсь час інспектором потім щиро дивується: “А тут що, ще й зарплату платять?!”).

Будь ласка, перевіряйте інформацію, яку ви пишете в коментарях. Якщо нами буде виявлено, що користувач у своєму коментарі надав неправдиву інформацію, коментар буде видалено, а користувача заблоковано.

Залишити відповідь

Top