Регіональні сайти Люстрації 2.0

Балик Володимир Михайлович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Балик Володимир

Народився 4 грудня 1962 року, в смт Завалля Гайворонського району Кіровоградської області

Освіта

В 1988 році закінчив Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю правознавство.

Трудова діяльність

Трудову діяльність розпочав з серпня 1988 року, працюючи в прокуратурі м. Кіровограда на посаді слідчого, а потім старшого слідчого прокуратури.

 • У липні 1992 року призначений на посаду арбітра арбітражного суду Кіровоградської області.
 • У січні 2002 року зараховано на посаду голови господарського суду Кіровоградської області.

Нагороди та звання

За вагомий особистий внесок у здійснення правосуддя, становлення і розвиток судової системи України та зміцнення законності в господарських відносинах В.М. Балика неодноразова заохочено нагородами Вищого господарського суду України та місцевих органів державної влади. Він є почесним працівником господарського суду України. У грудні 2004 року присвоєно почесне звання “Заслужений юрист України”

Рейтинг: -22

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

3 Responses to Балик Володимир Михайлович

 1. Aleksandra Malinova коментує:
  16.06.2014 о 11:01

  Так вроде убрали его!

 2. Олександр Кузьмінський коментує:
  16.06.2014 о 12:13

  Була справа по ДТП яку скоїв громадянин Гненний в результаті якої постраждала моя вагітна дружина багато років тому, приблизно 12. Так ту справу довгенько “тягнули” зі слів працівників МВС на той час не без допомоги вище описаної особи, яка була в дружніх стосунках Гненним двічі судимим. Одного разу той сам вихвалявся знайомством, доказуючи, що я не притягну його до відповідальності. P.S. в результаті так і вийшло, збитки ніхто так і відшкодував.

 3. Ivan_Bloxin коментує:
  19.06.2014 о 19:21

  Про цю особу можна писати дуже довго. Людина дуже владна, має дуже серйозні звязки. Прокуратура, СБУ, Міліція. Близький друг Ігора Кабакова, чорного кардиналу группи “креатив”. Чиї інтереси постійно і лоббіює. Завдяки його зусиллям багато бізнес інтересів у місті були вирішені. Маєток має далеко не скромний. Всьому в прикриття є дружина – нотаріус. В свій час всіма зусиллями лоббіював інтереси всім відомим Тетевим. Дивно яким чином він переобрався головую суду після люстрації? Думаю не без залякування…

Залишити відповідь

Top