Регіональні сайти Люстрації 2.0

Бараник Віктор Іванович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Бараник Віктор

Народився 28 лютого 1961 року в смт Єлизаветградка Олександрівського району Кіровоградської області

Освіта

Закінчив Дніпропетровський медичний інститут у 1984 р. за кваліфікацією лікар.

Трудова діяльність

З грудня 1988 р. працює завідуючим офтальмологічним відділенням міської лікарні № 1.

Обрання депутатом

Обраний на виборах депутатів місцевих рад 31 жовтня 2010 року у одномандатному виборчому окрузі № 18.

Відомості про партійну діяльність

Член Партії регіонів.

Нагороди та звання

Медалі «За заслуги перед м. Олександрією», «З добром до людей».

Рейтинг: -7

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

4 Responses to Бараник Віктор Іванович

 1. Татьяна Бараник коментує:
  20.11.2014 о 23:21

  Нет у Бараника Виктора Ивановича ни души , ни совести, ни доброты к людям. Он свою душу продал за деньги. Он оставил своих родных детей без газа , тепла, горячей воды на зиму, чтобы они замерзли и заболели, а сам при этом живет в теплом доме с газом и теплой водой. Сердце у этого человека не болит от содеянного им. Пусть дети болеют и умирают, так Вы решили Виктор Иванович? Так за что же медаль “З добром до людей”. А твои дети не люди? Я хочу взглянуть в твои глаза, только во почему-то они стали “бегать в разные стороны”.Да, “Недовіра” к тебе высока!

 2. Карина Иванова коментує:
  16.12.2014 о 17:30

  Бараник Татьяна! Перестаньте клеветать на Виктора Ивановича! Ведь все нормальные люди понимают, что это ложь и обычная месть бывшей жены! Насколько я знаю, ваши совместные дети уже взрослые: дочери самостоятельные , работающие женщины, живут отдельно от вас, и сын, который получает высшее образование полностью за счёт отца в другом городе. Так кто же мерзнет?

 3. Лев Гембарський коментує:
  18.12.2014 о 19:39

  Як людина, що знає Віктора Івановича близько 10 років, я хочу сказати, що за ці роки та зараз, можна завжди розраховувати на його допомогу та підтримку. Він не один раз підставляв своє плече, коли мені була потрібна допомога, хоча йому самому було нелегко: труднощі на роботі, поневіряння по знімним квартирам. А зараз, завдяки його таланту та наполегливій праці від ранку до пізньої ночі, коли в нього все більш-менш добре: свій дім, любляча родина, звичайно знаходяться люди, які окрім заздрощів та вмінням поливати помиями ні на що не здатні, намагаються перешкодити його щастю! Люди! Перш ніж давати комусь брудні оцінки, краще засукайте рукава та попрацюйте як Віктор Іванович Бараник. Тоді, можливо, і часу на написання бреду не залишиться!
  Віктор Іванович Бараник однозначно заслуговує довіри, пошани і поваги!

Залишити відповідь

Top