Регіональні сайти Люстрації 2.0

Черновол Михайло Іванович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Черновол Михайло

Народився 25 травня 1950 року

Трудова діяльність

 • ректор Кіровоградського національного технічного університету,
 • член постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики,
 • доктор технічних наук, професор,
 • член-кореспондент Національної академії аграрних наук України.

Обрання депутатом

Обраний по багатомандатному виборчому округу від Кіровоградської обласної організації Народної партії.

Нагороди та звання

Заслужений діяч науки і техніки України.

Рейтинг: -65

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

7 Responses to Черновол Михайло Іванович

 1. Sedoj коментує:
  25.06.2014 о 01:08

  Пане Чорновіл, ви у тех університеті усе, що тільки можливо розвалили, професорсько-викладацький склад на 80 відсотків хабарники, учбовий процес практично відсутній, усе вирішується за гроші, хабарі за здачу сесії, беруть у деканаті, хіба ви це не бачите, чи ви в долі?,,,,,,,,, і ви хочете керувати, будувати владу хабарників?

  • sinchenko коментує:
   29.08.2014 о 17:32

   по-перше розвів в виші хабарництво. по-друге я вважаю, що в тому і полягає суть люстрації щоб таких “горе керманичів” скидати з насіджених тронів. В КНТУ є велика кількість талановитої молоді! Сьогодні корупція=КНТУ. З дипломом цього вишу хіба що в мерчендайзери. В ВНЗ політики не існує !!! В області ленінопади хоч вже і закінчелись, та ще один вождь на пр. Університетському засідає…

 2. ТАТЬЯНА РОСТАЛЬНАЯ (КОТОЛУП) коментує:
  02.07.2014 о 10:15

  Це хороший хозяїн і керівник таких побільше в університеті був порядок

 3. sinchenko коментує:
  29.08.2014 о 17:33

  побельше б таких і був би не університет, а біржа дипломів. ГАньба!!!

 4. Lena kondrashova коментує:
  29.08.2014 о 22:16

  Михайло Іванович багато доброго зробив для КНТУ. Як нешкода про це говорити, але виш таке занепадає. Про хабарництво в КНТУ не чув хіба глухий. Випускники з дипломами КНТУ не можуть знайти роботу за фахом.Викладацький склад розділився (умовно) на 2 касти. Невже Михайло Іванович не чув про “подвиги”: Боднарова, Липчанського,Шалімова та інших? Якщо чув,то де діяння достойні ректора Національного універу? Як на мене, то найбільшою проблемою КНТУ є не сама система хабарництва, а відносна доступність здачі екзаменів “готівкою”. Так на економічному, дипломну чи магістерську самостійно писатиме тільки “патріот науки”. Тай керівники проектів могли б таки дійсно за гроші якусь роботу робити, а не просто в останній день “на скору руку” титульну сторінку перероблювати. Дуже жаль, але наш вуз в занепаді. Черновол зі своїми колегами вряд чи зможе якимось чином її виправити, адже саме при за його керівництва і пройшла зазначена деградація. ТОму Черноволу “-“, а моємо КНТУ гарного керманича та довгих славних років.

 5. maxdoroshenko коментує:
  30.08.2014 о 19:42

  Этот ректор довел университет до полного изгойства! Там большинство вопросов ничем другим кроме как деньгами не решаются. Знания не нужны – нужны деньги. Из КИСМА уже никого и никуда не берут – это ярлык и метка по жизни!!!

 6. valeron1 коментує:
  04.09.2014 о 21:48

  это не ректор а маслодонт. Его в музей, а Кисму достойного руководителя(

Залишити відповідь

Top