Регіональні сайти Люстрації 2.0

Чорнобривець Дмитро Володимирович

[Віднесено до списків "Довіри"]

Народився 24.11.1982 року.

Освіта

 • У 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю правознавство та здобув кваліфікацію юриста.
 • В 2011 році закінчив Національну академію прокуратури України та здобув кваліфікацію магістр права.

Трудова діяльність

В органах прокуратури працює з жовтня 2007 року. За період роботи працював на посадах слідчого та помічника прокурора прокуратури Кіровського району м. Кіровограда, прокурором та старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Кіровоградської області. З жовтня 2011 по теперішній час працює на посаді прокурора Новоархангельського району Кіровоградської області.

Рейтинг: 2

Декларація про доходи

Перейти до декларації

2 Responses to Чорнобривець Дмитро Володимирович

 1. avrora коментує:
  31.10.2014 о 21:48

  ДОВІРА????????? НЕ СМІШІТЬ!!!!!!

 2. Бандера коментує:
  20.12.2015 о 14:45

  Згідно із ч. 1 ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мир­но, без зброї і проводити мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчас­но сповіщаються органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування. Це право є невідчужуваним і непорушним. Воно є однією з конституційних гарантій права громадянина на свободу свого світогляду і віросповідання, думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на використання і поширення інфор­мації усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір, права на вільний розвиток своєї особистості тощо (РКСУ від 19 квітня 2001 р. № 4-рп/2001 (ВКСУ. – № 2. – С. 25). Справи про обмеження цього права розглядаються судами в порядку, встанов­леному для справ, що виникають з адміністративно-правових відносин (абз. 2 п. 13 ППВСУ «Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя» від 1 листопада 1996 р. № 9).

  Окремою юридичною гарантією реалізації громадянами України цього конститу­ційного права є ст. 340 КК, яка орієнтує на законний і мирний характер проведення масових заходів та встановлює кримінальну відповідальність за порушення названо­го права.

Залишити відповідь

Top