Регіональні сайти Люстрації 2.0

Дубінський Валерій Петрович

[Віднесено до списків "Довіри"]
Дубінський Валерій

Народився 18 квітня 1978 року в с. Лозувата Ульянівського р-ну Кіровоградської області

Освіта

 • Після закінчення школи навчався на юридичному факультеті Харківського Державного Університету.
 • З 2007 року навчався в Академії при Президенті України на факультеті Державне Управління.

Трудова діяльність

 • З 2000 року слідчий прокуратури Савранського району Одеської області.
 • 2001-2003 рік юрист Гайворонського професфйного ліцею.
 • 2003-2006 директор Державного підприємства “Заваллівське управління комунального господарства.
 • З 2006 року голова селищної ради смт. Завалля

Рейтинг: 30

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

27 Responses to Дубінський Валерій Петрович

 1. napacelya коментує:
  03.11.2014 о 20:01

  Я вважаю, що для Валерія Петровича люстрація не потрібна. Ця людина працьовита, гідна і надалі займати цю посаду! Селище Завалля під його керівництвом процвітає і буде процвітать!!!

 2. pacelyaolekcandr коментує:
  03.11.2014 о 20:13

  Не вважаю за потрібне люструвати Дубінського Валерія, так як його посада виборна -його обрав народ і він йому довіряє. Я знаю Валерія особисто вже більше 10-ти років. Ця людина добре справляється зі своїми обов’язками.

  • alabadram коментує:
   06.11.2014 о 16:36

   Надія та Олександр Пацеля чому Ви так хвилюєтесь про люстрацію свого зятя (голосуєте та коментуєте в його підтримку)? Якщо він такий гідний як Ви описуєте то чого Вам хвилюватись? Ви ніколи не проживали в нашому селищі, а тому і не можете оцінювати діяльність свого зятя на посаді селищного голови.

 3. Tam коментує:
  05.11.2014 о 16:42

  люструвати обов’язково!!!нема у нього ніякої гідності.попитайте краще Заваллян ,що вони про нього думають.

 4. oleg boyko коментує:
  06.11.2014 о 21:45

  Любі коментатори не ховайтесь за ніками. Вас саміх треба виводити на чісту воду. Одна зграя так званіх защітників.Ви самі номер один на люстрацію!

 5. lyalya коментує:
  07.11.2014 о 12:15

  Человека охотнее съедают те,кто его не переваривает!

 6. pdjyfh@ukr.net коментує:
  08.11.2014 о 19:29

  Брехливий і підлий у нас голова селища, така думка жителів Завалля, тому його краще люструвати.

 7. Светлана Svetlana коментує:
  08.11.2014 о 21:06

  в работе у каждого есть свои плюсы и минусы и есть такая пословица”” собака тявкает, а караван идёт””вот наш караван – это Завалье и спасибо , что во главе его стоит наш Дубинский Валерий Петрович!!!а кому не нравится, тот и тявкает…интересно, а самому “”захисту и контролю”” что – нибудь сделать толковое для нашего Завалья в голову не приходит?

 8. cool.elistratova коментує:
  12.11.2014 о 16:29

  Шановні невдячні жителі селища Завалля,не можна так відноситись до людини, яка так піклується про Наше селище,розбудіть свою совість і перестаньте обливати брудом Людину!

 9. peacemaker коментує:
  23.11.2014 о 08:35

  Про яку гідність може іти мова, якщо Дубінський весь час ховається від людей. Якщо хоче уникнути розмови з кимось прикидається, що розмовляє по телефону як пришелепуватий ходе утримуючи телефон плечем. Але ця убогість не завадила йому завести та утримувати собі коханку в селищній раді та пропонувати інтиму близькість всім привабливим жінкам підлеглим йому на роботі. Я вважаю, що треба гнати його під три чорти.

 10. dentom коментує:
  23.11.2014 о 20:49

  той, хто риється в “брудній білизні” Людини(неважливо хто це: селищний голова чи житель селища) душею – убогий!!!!!! І мені щиро жаль цю людину, бо бути убогим душею – це страшно!!!!!!!! І мабуть вже вийшов закон, який забороняє телефонні розмови і потрібно спочатку запитати наш ” Захист і контроль”, чи можна приймати дзвінки та телефонограмми! Шановний peacemaker, ще раз, будь – ласка, прочитайте Вами написану казку,не смішно??А мені Вас жаль! Ми не оцінюємо особистість людини, а ми оцінюємо діяльність селищного голови, який багато зробив для нашого селища!Шановні жителі Завалля будьте вдячними за те, що для Вас зроблено,адже крім Валерія Петровича нашим селищем не піклувалися і не будуть піклуватися!!!!!

 11. lyalya коментує:
  24.11.2014 о 10:16

  Мабуть, вже вийшов закон, який забороняє приймати телефоні дзвінки і перед тим, як підіймати слухавку потрібно запитати дозволу в “Захист і контроль”! Шановні,той хто риється в “брудній білизні” людини,і не важливо чи це селищний головачи житель селища, душею – убогий!Мені Вас щиро жаль!І ми не оцінюємо його як особистість,а оцінюємо діяльність селищного голови,який зробив для нашого селища набагато більше, чим будь- хто інший.

  • Аня коментує:
   02.12.2014 о 15:21

   Голова селищної ради повинен бути прикладом для всієї громади. Який приклад може подати людина, яка не поважає ні свою сім’ю, ні людей, які йому повірили. Ви хочете сказати, що в нього немає коханки-бухгалтерки? Якщо не знаєте, то Вам перший зустрічний школяр розповість ВСЕ. Накрав Голова уже стільки, що людям в очі соромно дивитись,тому і ховається за телефоном. Схеми поповнення скарбниці – від “щеплень” для собак (прищепити -3 грн., відмовитись – 3 грн.) до “купимо за одну ціну, запишем так як нам треба”. Шановні громадяни майте мужність сказати очевидне вголос: “Наш голова – злодій, аморальна і безчесна людина.” НАМ ТУТ РОСТИТИ ДІТЕЙ і дивитись їм в очі.
   P.S. Дали адресу і сказали написати гарний відгук про Валерія Петровича, але не здержалась і пищу правду. Багато мешканців не знають на жаль про цей сайт. Негативних відгуків булоб дуже багато.

 12. karap8 коментує:
  02.12.2014 о 21:14

  Ще один вкрай негативний відгук. Негайна люстрація. Причини? Фінансові махінаціїї з виплатою заробітньої плати, тиск на підлелих шляхом залякування втрати роботи.Навіть позитивні відгуки про себе змушує писати, про було вже вказано вище, тому й ховаються люди за вигаданими ніками.

 13. wadosz коментує:
  02.12.2014 о 21:55

  Чимало людей звертають увагу на притаманну його рису – невідповідність між реалістичним способом життя і абсолютно неправдоподібними подіями в нашому селищі,де злочинця покривають,,штучні мізки,,.Я схиляюсь до такого твердження ,що ,,Навіть неймовірне повинно мати свої межі,,.Досить жити в брехні і безкарності!!!Кожна людина повинна відповідати за свої вчинки!!!Без теперішнього,не має майбутнього,то ж задумайтеся ,дорогі мої,чи влаштовує Вас таке життя під крилом злочинця!!!

  • volodyaR коментує:
   05.12.2014 о 10:27

   Вас послухати – так у Заваллі якась аномальна зона -“Секретні матеріали”. Щось нереальне ввижається))))Перехрестіться, щоб не ввижалося. Роботу селищного голови з-за кущів не видно. Дубінський може й не найкраща людина у світі, але чи не найкращий голова у Заваллі, що був і буде. Шкода якщо на наступних виборах він не буде подавати своєї кандидатури(((

   • alabadram коментує:
    05.12.2014 о 18:50

    VolodyaR не хвилюйтесь. Він обов’язково подасть свою кандидатуру, так як робити він нічого не вміє, а красти навчився на відмінно. Він неодноразово намагався пробитися на посаду голови Ульянівської та Гайворонської Районної Державної Адміністрації. Допомагали йому в цьому одіозний народний депутат Грушевський та інші. Але нічого з цього не вийшло. Дубінський звик жити на широку ногу, тож відступати йому немає куди.

 14. Танюша Янковская (Клыкова) коментує:
  03.12.2014 о 08:46

  Нам дуже пощастило що нам мер Дубінський Валерій Петрович. Він дуже багато зробив для Заваля. Він доброзичлива і чуйна людина, та завжди протягує руку допомоги тим людям хто звертається до нього. А ті хто ходять сісти на його місце, як можуть так і поливають його брудом, хоча самі для Завалля палець об палець не вдарили. Тільки і можуть сидіти та писати різний бруд й збирати плітки.

  • yana123 коментує:
   03.12.2014 о 12:16

   Шановні “Коментуючі” читаючи все це,стає огидно, до якого рівня можна впасти???!!! Це про яку аморальну людину ви пишете? Про того,хто засвітив перші ліхтарі в селищі і першим в районі освітив всі вулиці? Про того, який забезпечив цілодобове постачання води в селищі, далеко не в кожному районі і місці? Той , який відкрив будинок для людей похилого віку, дитячий садок? Той, який відкрив багато гуртків для ваших же дітей і утримує їх до сьоьгоднішнього дня? Той, який відкрив в новому приміщенні бібліотеку з безкоштовним Інтернетом – для вас! Той, хто возить дітей безкоштовно на екскурсії, конкурси? За призові місця в оліипіадах діти отримували фінансове заохочення. Де таке є? Той, хто кожної осені виорює пенсіонерам безкоштовно городи. Коли таке було – памятаєте. Можливо не все виходить так щоб вгодити всім, але т евсе добре що робилося і робиться невже не заслуговує вашої позитивної оцінки? А за щеплення собак , повірте, це дуже смішно…..Щодо особистого життя: “не суди и не судимым будеш…..

   • Аня коментує:
    03.12.2014 о 16:57

    Ви хочете сказати, що ініціатива відкриття садочку і будинку для людей похилого віку Валерія Петровича, а не Архипенка? Запитайте вихователів дитсадочків як вони радо кожного року сидять за власний рахунок, чи поголовно вступають у партію Регіонів. Про фінансові махінації взагалі нема що казати, нехай говорить прокуратура після перевірки. Вкрадено сотні тисяч.

    • volodyaR коментує:
     05.12.2014 о 10:19

     Звикли поради давати як краще зробити. Друге діло виконувати обіцяне. Дубінський виконав на 90% те, що обіцяв зробити йдучи на вибори. І той хто за нього голосував той вдячний. А той хто не голосував – ніколи і не буде вдячним і не підтримає. В цьому і вся суть виборів. Можете краще – нехай вас оберуть головою, от тоді будемо з вас питати. Весна покаже)

 15. yana123 коментує:
  03.12.2014 о 12:22

  А ви karap8 не пишіть за інших, про те що ховаються за вигаданими ніками. Ви перший хто ховається за видуманим ніком , почніть із себе!!! Ви навіть на на це не здатні не говорячи про те, що ви щось можете хороше сказати чи навіть зробити!!! Ганьба!!! ПОЧНІТЬ З СЕБЕ ТОДІ БУДЕ КРАЩЕ ЖИТИ!!!!

  • Адміністратор коментує:
   03.12.2014 о 15:00

   Шановна, yana123, давайте не будемо обговорювати один одного, а виключно анкети.

 16. mariNe коментує:
  05.12.2014 о 09:18

  Вообще считаю, что подобного рода проверки полный бред. Для выражения личного мнения есть выборы! Не хотите видеть человека на даной должности – не голосуйте за него. А определить есть ли место преступлению удел контролирующих органов, таких как КРУ, прокуратура и милиция! Проверка всё покажет! А судачить и клеветать низко. Все мы не без греха и перед Богом равны!

 17. gaga коментує:
  06.12.2014 о 15:44

  Люструвати потрібно людей, які нічого не роблять! Хочу зазначити з незалежної точки зору, що Валерій Петрович робить все від себе можливе аби змінити ситуацію і всередині, і ззовні!

 18. gaga коментує:
  06.12.2014 о 15:44

  І кожного дня! і кожної секунди!!!

  • alabadram коментує:
   08.12.2014 о 14:23

   ЗНИЩЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА СМТ. ЗАВАЛЛЯ
   З моменту появи Дубінського в селищі та займання ним посад директора Державного підприємства «Заваллівське управління комунального господарства (ДП «ЗУКГ»), а потім голови Заваллівської селищної ради поступово під його керівництвом знищується комунальна сфера смт. Завалля.
   В незаконний спосіб була продана ливнева каналізація селища довжиною 3,5 км (700 високонапорних залізобетонних труб діаметром 1м, довжиною 5 м.) В бюджет селища надійшло менше 25 тис. грн.
   Так само по ціні металобрухту було реалізовано два газгольдери багатоповерхівок по вул. Комсомольській, 1 та 3 ринкова вартість їх становила 200 тис грн.
   Повністю знищені «Нові» та «Старі» очисні споруди селища: все електромеханічне обладнання продане, а трубопроводи та інше обладнання здане як металобрухт – сотні тонн. Очисні споруди не функціонують з 2007 року всі нечистоти поступають в річку Південний Буг.
   Демонтований каналізаційний трубопровід який з’єднував промисловий майданчик ПАТ «Заваллівський графітовий комбінат» та «Старі» очисні споруди. Металеві труби якого діаметром 230 мм. довжиною 1,5 км. були здані на металобрухт. В бюджет не надійшло ні копійки.
   Протягом багатьох років в ДП «ЗУКГ» не призначають директора, а ставлять тільки тимчасово виконуючих обов’язки. Керівництвом та розпорядженням коштів підприємства на пряму займається Дубінський. Виконуючі обов’язків директора працюють в якості зіц-председателя Фунта – ставлять свої підписи де їм скаже Дубінський.
   Працівники комунального господарства працюють наймитами на об’єктах приватної власності Дубінського, при цьому отримують зарплату за рахунок ДП «ЗУКГ».
   В 2013 році Державною фінансовою інспекцією в Кіровоградській області було проведено ревізію ДП «ЗУКГ» та встановлено порушень на загальну суму 622,9 тис. грн.
   Ось так Дубінський робить все можливе для комунального господарства смт. Завалля.

Залишити відповідь

Top