Регіональні сайти Люстрації 2.0

Флоря Андрій Володимирович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Флоря Андрій

Народився 8 липня 1971 року

Трудова діяльність

 • голова СФП “Флоря А.В.”,
 • член постійної комісії обласної ради з питань соціального розвитку села, аграрної політики, харчової та переробної промисловості, раціонального використання земель.

Обрання депутатом

Кіровоградська обласна рада VI скликання. Обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 19 від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

Вибори-2014

Одномандатний округ №101. Самовисування.

Рейтинг: -17

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

One Response to Флоря Андрій Володимирович

 1. Юра Мороз коментує:
  20.10.2014 о 21:20

  Подяка гарній людині!
  Під словом гарний маю на увазі його порядність, чесність ,самовіддачу та принциповість, в найкращому розумінні цих слів.
  В свій час доля звела мене з Андрієм , в 2007 році ми з кумом Миколою займалися сільським господарством , посіяли ячмінь. Погодні умови не дали нам можливості мати врожай , сильна засуха призвела до його втрати . А з пайщиками потрібно розрахуватися , обробити землю , сплатити податки, та ще багато різних моментів , які унеможливлювали нашу працю на землі.
  Випадково доля звела нас з Андрієм Флоря , почувши про наше скрутне становище та безвихідь , Андрій запропонував нам дружню допомогу та підтримку у всіляких питаннях.
  З того часу минуло вже сім років з нашого знайомства , час від часу спілкуючись з Андрієм я звернув увагу , що в наш скрутний час , коли багато хто, не хоче працевлаштувати хоча б одну людину , Андрій зміг надати роботу не одному десятку людей , майже сто чоловік були працевлаштовані. На моє здивування , що на ту кількість землі , яка знаходиться в обробітку його господарства , можна обійтися в п’ять разів меншою кількістю працівників його відповідь заставила мене замислитися, виявилося що він ріс та навчався в селі Велика Виска в якому і знаходиться його господарство , і в цей скрутний час Андрій Флоря переймається проблемами свого села , одна з проблем це безробіття , яка породжує безвихідь, тому Андрій з усіх сил намагається створювати нові робочі місця , тим самим підтримуючи односельців , які мають справу не тільки з обробітком землі ,також працює свиноферма , створена будівельна бригада , деревообробний цех , огородня бригада , тож люди постійно працевлаштовані .
  Хочу подякувати Андрію за дружню підтримку в складний момент мого життя , я безмежно радий , що доля мне в свій час звела з такою людиною , – людиною з великої літери .Звертаючись до Андрія за допомогою , рідко чую відмову, але коли він дає обіцянку то завжди дотримується свого слова .Андрій фахівець своєї справи.
  Якщо Андрій поставить перед собою ціль , можна бути впевненим що Андрій цього досягне , дякую тобі Андрій за роки щирої підтримки .
  З повагою Ю. Мороз , село Шевченкове, Кіровоградського району.

Залишити відповідь

Top