Регіональні сайти Люстрації 2.0

Хомич Антоніна Павлівна

[Віднесено до списків "Довіри"]
Хоміч Антоніна

Народилася 06.01.1965 року в м.Кіровоград

Освіта

Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування, факультет “Технологія машинобудування”, металорізальні верстати та інструменти (1988)

Трудова діяльність

 • 08.1988-11.1995 завод «Сегмент».
 • 11.1995–10.2000 державний інспектор – спеціаліст І категорії екологічної інспекції Державного управління екологічної безпеки в Кіровоградській області.
 • 10.2000–08.2006 провідний спеціаліст – державний інспектор відділу радіаційної безпеки та контролю за відходами Державного управління екології та природних ресурсів Кіровоградської області.
 • 08.2006–02.2013 начальник відділу радіаційної безпеки і контролю за відходами Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.
 • 02.2013–07.2013 головний спеціаліст – економіст відділу обстеження умов життя домогосподарств Головного управління статистики у Кіровоградській області.
 • з 07.2013 заступник директора департаменту – начальник управління дозвільної діяльності, екологічної експертизи та моніторингу.

Відомості про партійну діяльність

Член Партії Регіонів з 2006

Рейтинг: 103

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

62 Responses to Хомич Антоніна Павлівна

 1. karman коментує:
  14.08.2014 о 16:15

  По- перше, я не спецаліст і не еколог, і навіть не Катя! Катя мабудь і не здогадується,що їй перемивають тут кісточки! Та це не так важливо!Шановна, Ірино Борисівна! великий ви наш спеціаліт еколог, погляньте на рейтинг Антоніни Павлівни!Вона перша! А вам, мабудь все життя пасти задніх!

 2. Ирина Борисова коментує:
  15.08.2014 о 15:50

  Каця, та шифруйся як хочешь, то кажешь про себе в жіночому роді, потім в чоловічому. Спочатку в неповажному тоні перелічуєшь своїх колишніх колег по віділу: Макарову М.Г., Калашнікову О.П., Потоцького О.А., Чернишенко О.В., Нех Л.В. та начальника управління Лисенко О.В., не згадала тільки себе та Таню Добрик (але ж вона зараз вірно служить). Вказуєшь терміни змін у законодавстві стосовно діяльності Управління. Досконало розбираєшься в діяльності інспекції, особливо діяльності Левченко. А потім заявляєшь, що не спеціаліст, та не еколог )))

  • Адміністратор коментує:
   15.08.2014 о 17:45

   karman, Ирина Борисова. Останнє попередження: або обговорюємо анкету і не обговорюємо один одного, або коментарі для вас будуть закриті.

 3. karman коментує:
  15.08.2014 о 18:46

  шановний Адміністратор! Я з вами повністю згоден! Це йде діалог ні прощо!!!

 4. Виталий Кабузан коментує:
  19.08.2014 о 20:38

  Я полностью согласен с тем что наше правительство нужно люстрировать, сегодня получил приглошение на этот сайт, начал просмотр этой анкеты, и …

  что я вижу Анкета … человек занимает какие-то должности, я далек от экологии, но все же, я вижу у неё какой-то карьерный рост, мне как обывателю проглядывается понимание ею её работы, несмотря на коррупцию в прошлые времена (95-2000 не янукович был у власти) она постепенно двигалась по карьерной лестнице (или у каждого из нас мечты и желания сидеть в болоте?).
  один единственный негатив (и то в ввиду ситуации) – член партии регионов 2006 – и что? клеймо на лоб всем и в … ???

  дайте конкретной информации, что она делал не так, она брала взятки? она давала разрешения на использование радиоактивных материалов (это в её компетенции?), что она сделала такого за что её нужно Люстрировать?

 5. Lex коментує:
  22.08.2014 о 19:16

  Так тримати. СЛАВА УКРАЇНІ! !!!!!!!!

 6. alvertinsk коментує:
  04.09.2014 о 17:56

  Неодноразово звертався до Антоніни Павлівни з питань оформлення дозвільних документів. Хочу сказати, що кожного разу отримував вичерпні та грунтовні пояснення з усіх питань, які мене цікавили. Склалося чітке враження, що Антоніна Павлівна – фахівець своєї справи, до того ж завжди готова допомогти, підказати, проконсультувати, пояснити. Завжди ввічлива і доброзичлива. Усі, хто тут розмахує шашкою із необгрунтованою критикою – уявіть собі, що управління дозвільної діяльності обслуговує суб’єктів господарювання УСІЄЇ області, це величезний обсяг роботи. Антоніна Павлівна налагодила ефективну роботу управління, дозволи видаються вчасно і без затримок, спеціалісти дозвільного відділу (підлеглі Антоніни Павлівни) надаюьть консультації у дозвільному центрі м. Кіровограда – за електронною чергою. Там усе публічно і прозоро, про яку корупцію узагалі йде мова? Твердо переконаний, що Антоніна Павлівна повинна і далі очолювати у департаменті екології той напрямок, який вона зараз очолює, тому що робота організована ефективно, я б навіть сказав взірцево. Антоніно Павлівно, не звертайте увагу на злобні та агресивні випади деяких дописувачів, нехай це залишається на їх совісті (якщо вона у них є). Усі підприємці і підприємства, які знають Ваш професіоналізм і Вашу порядність – Вас підтримують!

  • Sevastyan коментує:
   05.09.2014 о 00:27

   Катерина Володимирівна, я розумію, що Антоніна Павлівна ваш керівник, але треба хвалити її грамотно. Як ви вважаєте фраза “обслуговує суб’єктів господарювання УСІЄЇ області” нормально звучить?
   А взагалі стосовно хвали є влучні коментарі інших користувачів сайту:

   Vladimir Popovith коментує:
   18.08.2014 о 11:10
   #996
   Складається враження, що про данного керівника відгуки та оцінку якості його роботи залишають його ж підлеглі?! Навіть смішно, Ви прислухайтесь:”проявляв до мене повагу та турботу, завжди питав про здоров’я моє та моєї родини” чи “професіонал своєЇ справи,хороший керівник і,взагалі,гарна людина”!!!!
   Але, я так розумію, що підлеглі колеги на цьому сайті не викладуть жодного негативу про цю людину!
   Мені відомі випадки коли скаржники при особистій зустрічі неотримували належної дії і відповіді!
   Вибачте, але у такого керівника дуже завишена самооцінка, а його ціль направлена в інший, корисливий бік.

   synthetic коментує:
   22.08.2014 о 21:54
   #1076
   До тошноты, умиляют каменты прихлебателей :). Ребятки симпатики – положительные отзывы бывают только у марок автомобилей или кухонных комбайнов. Любое восторженное блеяние в сторону начальствующего чиновника даже выглядит убого… “Ах, какой справедливый человек… О, кто-то наконец-то наведет порядок… Работать просто не хотят.” Скажу по-кировоградски: ШО ВЫ МЕЛЕТЕ? Писать акты на предприятия по безпределу по указке сверху, честная работа? Есть десятки на сегодня налогоплательщиков, которые после проверки у них просто о..евшие с того, что им по итогу вручают. Работать она заставляет. И вообще, с какого перепугу он тасуются туда сюда. У нас разве нет других людей кроме Вириенко и Воленшчак? Валите из кресел и дайте дорогу менеджеру профессионалу, а на попильщикам-схематикам.

 7. alvertinsk коментує:
  08.09.2014 о 09:26

  /Катерина Володимирівна, я розумію, що Антоніна Павлівна ваш керівник, але треба хвалити її грамотно./

  Шановний (шановна), у Вас яскраво виражений параноїдальний синдром – у кожному дописі Катерина Володимирівна Вам ввижається. З цього приводу Вам можна лише поспівчувати. Але гарний спеціаліст в царині психології, цілком можливо, зможе Вам допомогти.

  /Як ви вважаєте фраза “обслуговує суб’єктів господарювання УСІЄЇ області” нормально звучить?/

  Абсолютно нормально звучить, якщо адекватно сприймати написане і не домислювати в силу своєї “іспорчєності”. Держслужбовець – слуга народу, за визначенням. А якщо у Вас слово “обслуговувати” асоціюється тільки з негативом… ну що ж, це досить-таки печально – для Вас. Очевидно, такий у Вас сумний особистий досвід. Але це не означає, що потрібно усіх підряд міряти за власною міркою.

 8. Людмила Флоринская (Домущей) коментує:
  09.09.2014 о 16:03

  Много писать не буду. Я по роду своей работы очень часто решаю вопросы в управлении, где работает Антонина Павловна. К ней в кабинет заходишь как к себе домой. Нет никакого пафоса, или высокомерия. Всегда приятно с этим человеком решать вопросы.Спокойная, уравновешенная,вежливая, и на любой вопрос она предоставит тебе исчерпывающую консультацию, и всё решит, что в пределах её полномочий. Это как раз тот чиновник, которого можно назвать в хорошем смысле этого слова.

 9. angelyshka коментує:
  11.09.2014 о 20:00

  Гарна та розумна жінка.

  • irakly коментує:
   05.10.2014 о 20:23

   Был в детстве мультик про поросенка Фунтика, так вот госпожу Беладонну какбудто с Хомич рисовали, такая же жадная до денег и такая же “дама приятной наружности”

 10. alvertinsk коментує:
  06.10.2014 о 12:38

  От цікаво… дописувач irakly – якої статі? Бо якщо чоловічої, то це випадок із серії “нижче падати вже нікуди”. Опускатися до безпардонних ницих коментарів щодо зовнішності жінки – це уже навіть не нижче плінтуса. Російською мовою це можна описати як “упал на дно пропасти, но не растерялся – и принялся активно копать”. Стид і феєричне позорисько.

  Втім, це зайвий раз підтверджує очевидну річ: ПО СУТІ проти Антоніни Павлівни просто нічого сказати.
  А дуже хочеться, бо “болять” особисті образи, власна нереалізованість і т.д.

  Але от біда – фактів немає, конкретики немає, пред’явити людині нічого. НІ-ЧО-ГО.
  От тоді і починається вал нічим не підкріплених оціночних суджень, голослівних обвинувачень і навіть таких от глибоко ганебних образливих заяв на тему зовнішності – це коли вже пан-дописувач від власної безсилої злоби остаточно втратив почуття такту і етики (ну або це відсутність навіть елементарного виховання – таке теж можливо).
  А простіше кажучи – втратив совість. Хоча, звісно, не факт, що втратив – цілком ймовірно, що її у нього ніколи й не було.

Залишити відповідь

Top