Регіональні сайти Люстрації 2.0

Іващенко Віталій Миколайович

[Віднесено до списків "Недовіри"]

Народився 23 травня 1982 року в с. Калантаїв Світловодського району Кіровоградської області

Освіта

У 2004 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

Трудова діяльність

 • З 2002 року працював в Світловодському районному суді Кіровоградської області на посадах: консультанта суду, помічника судді, помічника голови суду.
 • З 2004 на посаді помічника голови Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області.
 • 18 червня 2010 року Указом Президента призначений суддею Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області строком на п’ять років.

Рейтинг: -9

Декларація про доходи

Перейти до декларації

2 Responses to Іващенко Віталій Миколайович

 1. FESAM коментує:
  16.10.2014 о 16:34

  Як взагалі має право працювати на посаді судді суддя Іващенко В.М., який без особистих кримінально-корупційних вказівок особисто від корумпованого голови апеляційного суду Драного В.В. не може приймати жодних рішень суду, приймає до провадження справи, які взагалі не підсудні його суду ні пло територіальній належності і без територіальної підсудності, для приховування особистих злочинів голови Апеляційного суду Кіровоградської області Драного В.В. та грабіжника у суді, судді Могильного О.П., як і вважають за можливе і законне пограбування у суді представника особи у суді, представника потерпілих і цивільних позивачів у кримінальних справах, використовуючи для цього статті КК України, які взхагалі не можна використовувати проти фізичних осіб, в порушення вимог КПК України, ЦПК України , Конституції України, Міжнародних Правових Норм По Захисту Прав Лю.дини в Україні, в порушення Міжнародних Конвецій По Захисту Прав Людини в Україні.

 2. swetlmax коментує:
  13.11.2014 о 11:25

  За час роботи із суддею Іващенком В.М. склалось лише позитивне враження, людина, котра знає свою справу та виконує її на відмінно, не дивлячись ні на чиї авторитети та можливі вказівки, на розміри гаманців та соціальний статус учасників судових процесів, на ранги та чини. Дійсно майстер своєї справи, профеесійний, неупереджений та кваліфікований суддя. На мою думку, негативні відгуки в його адресу можливі лише від тих осіб, чиї вказівки чи прихоті він не виконав керуючись своїм власним переконанням та неупередженістю, як це закріплено в Конституції України та Законах України.

Залишити відповідь

Top