Регіональні сайти Люстрації 2.0

Касян Катерина Володимирівна

[Віднесено до списків "Довіри"]
Касян Катерина

Народилася 24 жовтня 1981 року

Освіта

Кіровоградський Державний технічний університет. Спеціальність Екологія та охорона навколишнього середовища (2004 р.)

Трудова діяльність

 • 2004 – 2013 – головний спеціаліст відділу радіаційної безпеки і контролю за відходами та відділу нормування природокористування та дозвільної діяльності Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.
 • з 2013 – головний спеціаліст управління дозвільної діяльності, екологічної експертизи та моніторингу в департаменті екології та природних ресурсів ОДА.

Рейтинг: 55

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

17 Responses to Касян Катерина Володимирівна

 1. karman коментує:
  29.08.2014 о 15:22

  Катерина Володимирівна є професіонал своєї справи! стаж роботи це підтверджує! молодець!Так тримати!!!

 2. Валерій Овчаренко коментує:
  29.08.2014 о 18:04

  Хто це сюди вніс цю дрібну сошку “професіонала своєї справи”? І, наскільки відомо, вона не головний спеціаліст, а заступник начальника відділу.

 3. наталья кудина(железная) коментує:
  30.08.2014 о 19:04

  Очень хороший специалист, и работник.Можно на нее положится

 4. alvertinsk коментує:
  04.09.2014 о 17:37

  Катерина Володимирівна – дуже професійник і кваліфікований спеціаліст по спецводокористування, має величезний досвід роботи, досконало розбирається в документах. Чітко і зрозуміло надає консультації, пояснює усі нюанси по документах (а по спецводокористування нюансів дуже багато, бо там дуже застаріле законодавства і суперечлива нормативна база). Було б дуже добре, якби усі спеціалісти були такого високого рівня, як Катерина Володимирівна.

  • Sevastyan коментує:
   04.09.2014 о 23:29

   А ще вона три слова без помилки написати не може, та без вказівки Хомич взагалі нічого не робить

  • Sevastyan коментує:
   04.09.2014 о 23:51

   P.S. Катерина Володимірівна, ви ж держслужбовець і повинні знати ділову українську мову. Не існує такого слова “професійник” треба писати професійний. Іменник “сецводокористування” в цьому реченні треба писати в давальному відмінку, тобто спецводокористуванню. Тоді ваше речення буде виглядати грамотно. “Катерина Володимирівна – дуже професійний і кваліфікований спеціаліст по спецводокористуванню…” так краще вигядає ) Доречі нік karman вам більше пасує.

 5. alvertinsk коментує:
  08.09.2014 о 09:30

  /А ще вона три слова без помилки написати не може, та без вказівки Хомич взагалі нічого не робить/

  Описки і помилки – дещо різні речі. Ну але вочевидь Ваш рівень IQ не дозволяє цього осягнути. Ну, а те, що Вам усюди Катерина Володимирівна мариться – то це вже, схоже, факт медичного порядку. Я вже написав один разу, напишу і вдруге – Вам з цього приводу можна лише поспівчувати. Як казала героїня відомого фільму “Іван Васильович змінює професію”: “І Вас вилєчат” (с)

 6. Виктор Очкала коментує:
  08.09.2014 о 14:27

  Цю людину я знаю практично з перших днів початку її трудової діяльності, після закінчення університету. На моїх очах протягом декількох років проходило її стрімке професійне зростання завдяки її особистим якостям. Розпочала роботу лаборантом хімічного аналізу на лакофарбовому підприємстві, потім стала інженером – дослідником і незабаром ( в свої неповні 23 роки) начальником лабораторії дослідницьких робіт цього підприємства. І все це без всіляких “протеже” – це вам говорить директор цього підприємства. Вона завжди була відповідальною і доброзичливою, і на щастя зберегла ці риси і дотепер. Уже майже десять років ми співпрацюємо з нею, і завжди з її боку зустрічаємо бажання вчасно і повноцінно вирішити питання, а не зволікати з ним. А то, як пишуть, що вона без вказівки Хомич нічого не зробить, то вибачайте, Хомич в неї керівник і зауважу – високопрофесійний і говорячи по простому “толковий” керівник, то чому вона (Касян) не повинна діяти по вказівкам Хомич. Це наразі і характеризує її як сумлінного працівника і виконавця поставлених задач. Вважаю, що Катерині не місце на сторінці “Люстрація…”, нехай вона і надалі займається тим, що вона вміє професійно робити.

 7. Людмила Флоринская (Домущей) коментує:
  09.09.2014 о 15:52

  Я по роду своей должности занимаюсь вопросами получения различного рода разрешений и согласований для предприятия (лимиты и разрешения на выбросы вредных веществ в атмосферу; разрешения на образование и утилизацию всех видов отходов; разрешение на спецводопользование и т.п.). Все эти вопросы на протяжении двух лет приходилось решать с Екатериной Владимировной. Всегда всё она решала своевременно с деловым подходом и без всякой предвзятости. Мой предшественник на этой должности, передавая мне дела, сразу же сказала, что по любым вопросам связанным с экологией, можешь обращаться к Екатерине Владимировне. Она всегда тебе подскажет как всё правильно решить. Поэтому исходя из своего опыта общения с Екатериной Касян, уверенно говорю: “Как специалист и человек она не заслуживает того, что бы быть на сайте “люстарция….

 8. Адміністратор коментує:
  10.09.2014 о 08:11

  Шановні громадяни! Заслуговує, чи не заслуговує бути на сайті “Люстрація.Кіровоградщина” – це не характеристика посадовця. В черговий раз наголошую: на сайті мають бути ВСІ без виключення посадовці та депутати всіх рівнів.

 9. Тамара Ришко коментує:
  12.09.2014 о 19:45

  Катерина Володимірівна – професійний, висококлаліфікований спеціаліст, має високий рівень знань по колу своїх обов’язків і вміло використовує їх у повсякденній работі. Крім того, вона тактовна та доброзичлива людина, з якою приємно вирішувати усі робочі питання.

 10. Альберт Пилсуцкий коментує:
  19.09.2014 о 11:22

  Тактовні та доброзичливі люди не кажуть іншим наступні слова:
  – хочеться відповсти отому Демьяну та й ще й мабудь “бедному”;
  – хочу відповісти отому Альберту;
  – взагалі хочу сказати отим Маргвритам Генадіївнам, Оленам Петрівнам, Олександрам Васильовичам, Олежкам, Сашкам і їм подібним;
  – не смішіть одне місце;
  – Ви просто нереалізувалися в житті;
  – та це ж маячня!!!;
  – Ну але вочевидь Ваш рівень IQ не дозволяє цього осягнути;
  – у Вас яскраво виражений параноїдальний синдром.

 11. Ryjenko коментує:
  28.09.2014 о 05:43

  Касян це дрiбна хабарниця

 12. irakly коментує:
  05.10.2014 о 20:14

  Взяточница мелкая но частая

 13. alvertinsk коментує:
  06.10.2014 о 10:43

  Тут вже про це писали, але окремо для панів Ryjenko та Овчаренка варто, мабуть, нагадати ще раз: департамент екології ОДА під час надання документів дозвільного характеру НЕ КОНТАКТУЄ безпосередньо із суб’єктом господарювання, заява і всі документи подаються державному адміністратору дозвільного центру, а вже дозвільний центр забезпечує їх передачу до департаменту. Далі департамент у встановлений Законом України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” (тобто протягом 10 робочих днів, а у разі повторної подачі – протягом 5 робочих днів) розглядає заяву з документами і по результатам розгляду або надає дозвіл (і передає його знову ж таки державному адміністратору), або вмотивовану відмову із зазначенням вичерпного переліку зауважень до документів, які заявнику слід усунути для отримання дозволу (відмова також передається заявнику через державного адміністратора).

  Таким чином, увесь процес на 100% йде через дозвільні центри. Для надання консультацій спеціалісти дозвільного відділу щовівторка та щочетверга присутні у дозвільному центрі Кіровограда, у 126 кабінеті міськвиконкому (там усі двері – із прозорого скла, скрізь ведеться відеоспостереження. Втім, Касян як заступник начальника відділу має багато іншої роботи – у наданні консультацій в ЦНАПі вона участі не бере, це роблять саме СПЕЦІАЛІСТИ відділу).

  Безпосередньо в приміщенні департаменту спеціалістам дозвільного відділу контактувати із суб’єктами господарювання ЗАБОРОНЕНО. Хто сумнівається – зайдіть до департаменту і переконайтеся: на дверях відділу дозвільної діяльності – кодовий замок, тобто це приміщення виключно для службового користування.

  Так яким чином по-вашому Касян бере хабарі? Через “Вестерн Юніон”? Чи може відразу на оффшорні рахунки на Кіпрі та у Швейцарії?

  Чесне слово, панове, не там ви хабарників шукаєте.
  Не влаштовуйте “полювання на відьом”, особисті образи – далеко не найкращий мотив для “боротьби за справедливість”…

 14. Cергей иванов коментує:
  03.02.2015 о 03:11

  НА КАТЮ МОЖНО ПОЛОЖИТЬСЯ ПЕРЕД ЭТИМ ПОЛОЖИВ ЕЙ В КАРМАН, НА КОТОРЫЕ ОНА УЖЕ МУЖУ МАШИНУ КУПИЛА

Залишити відповідь

Top