Регіональні сайти Люстрації 2.0

Кіров Ярослав Григорович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Кіров Ярослав

Народився 21 квітня 1975 року в смт Вільшанка Кіровоградської області.

Освіта

У 1997 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю управління трудовими ресурсами, економіст

Трудова діяльність

 • Трудову діяльність розпочав в у серпні 1997 року – головним спеціалістом по комп’ютеру відділення Державного казначейства у Вільшанському районі смт Вільшанка Кіровоградської області.
 • У 1998 – 2001 рр. працював заступником головного бухгалтера відділення Державного казначейства у Вільшанському районі смт Вільшанка Кіровоградської області.
 • У 2001 – 2006 рр. працював заступником начальника відділення Державного казначейства у Вільшанському районі смт Вільшанка Кіровоградської області.
 • У 2006 – 2011 рр. працював начальником контрольно-ревізійного відділу у Вільшанському районі смт Вільшанка Кіровоградської області.
 • У 2011 – 2013 рр. працював головою Вільшанської районної ради смт Вільшанка Кіровоградської області.
 • З липня 2013 – по березень 2014 року голова Вільшанської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
 • 11 квітня 2014 року розпорядженням Президента України від 04 квітня 2014 року № 462/2014-рп знову призначено головою Вільшанської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Рейтинг: -7

Декларація про доходи

Перейти до декларації

3 Responses to Кіров Ярослав Григорович

 1. Вадим Пиренко коментує:
  27.07.2014 о 23:38

  Человек не честен и не должен был бить на посту главы администрации. До революции поддерживал Януковича, был, а может и сейчас является, главой районной организации Партии Регионов.

  Почему назначили главой РГА? Районая огранизация БЮТ при поддержке Удара “попросила” не менять главу РГА. А почему бы и нет, ведь замом Кирова стал один из членов БЮТ Троянский Виталий. Фактически купили себе место зама главы РГА.
  Кстати небезизвестным руководителем Удара в Ольшанке является Блящук Пилип Дмитрович, человек очень падкий на деньги, ранее был уволен с поста главы районной рады, а до того уволен с поста начальника отдела образования.
  Не последнюю роль в его переназначении сыграли Лець М. Я., серый кардинал района, бывший “литвиновец”, глава районной рады; Несмих М. Ф., директор Ольшанской школы, коллектив которой под прессингом директора написали обращение к руководству области и еще некоторые люди района.
  На своем посту Киров отличился заметкой в районной газете перед расстрелом майдана, кажется название ее было “І це ми разом мусимо подолати”
  […]

 2. Вадим Пиренко коментує:
  28.07.2014 о 15:00

  Видимо вся статья не поместилась, потому привожу отрывки
  “Згоден, для цього доведеться докласти максимум зусиль, навіть надзусилля, волю і терпіння, як представникам влади, так і їхнім опонентам. Але розробити план дій, конструювати нелегку дорогу до миру – це означає будувати, а не руйнувати, зводити на перших порах, можливо, і хитку будову угод та домовленостей. Та ця надважка праця того варта,

  бо кількатисячний озвірілий Майдан, що вже спровокував запах крові, не має жодного морального права поглинути мрії і сподівання сорокашестимільйонного народу України. Сподівання на мирне і щасливе життя.”

 3. Вадим Пиренко коментує:
  28.07.2014 о 15:01

  “На завершення скажу: ми хочемо вирощувати хліб, виробляти матеріальні блага та цінності, дбати про здоров’я наших земляків, виховувати та ростити дітей, співати та відпочивати у заможній, квітучій, суверенній державі Україна. Сподіваюсь, що нинішні сумні події у Києві, розпалені екстремістами різних кольорів та мастей, не стануть на заваді нашим світлим бажанням.”

Залишити відповідь

Top