Регіональні сайти Люстрації 2.0

Куртичан Віктор Петрович

[Віднесено до списків "Довіри"]
Куртичан Віктор

Народився в 1969 році у місті Новоукраїнка Кіровоградської області

Освіта

 • У 1994 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування, за фахом інженер-механік.
 • У 2007 році закінчив Харківський університет цивільного захисту України, за фахом – інженер з профілактичних робіт.

Трудова діяльність

 • Трудову діяльність розпочав у 1994 році інспектором державного пожежного нагляду 12-ої професійної пожежної частини м.Новоукраїнка.
 • З 2005 по 2007 рік – працював на посаді начальника Новоукраїнського районного відділу МНС України в Кіровоградській області.
 • З 2007 по 2009 рік проходив службу в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення головного управління МНС України в Кіровоградській області, м.Кіровоград на посаді першого заступника та начальника загону.
 • З 2009 по 2010 рік проходив службу в головному управлінні МНС України в Кіровоградській області, м.Кіровоград.
 • З червня 2010 року по серпень 2011 року працював начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Новоукраїнської районної державної адміністрації.
 • 17 серпня 2011 року призначений на посаду заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації.

Рейтинг: 9

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

3 Responses to Куртичан Віктор Петрович

 1. 06011974G коментує:
  13.01.2015 о 15:46

  Яка довіра ???

 2. sasha999 коментує:
  18.01.2015 о 10:03

  Шановна громада Новоукраїнського району !
  Конституція України – основний закон держави. Згідно вимог конституції права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
  Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати владу.
  Події, що відбулися та відбуваються в державі зобов’язують громадян приймати активну участь в розбудові нашої вільної, сильної країни – України. Незгода та небажання миритися з такими явищами як корупція, соціальна нерівність, свавілля чиновників змусили активних громадян Новоукраїнського району виступити проти місцевих чиновників, які прикриваючись законами та владними повноваженнями діють в інтересах власного збагачення та наживи, прикривають бездіяльність та злочини людей із кола свого оточення.
  Як норма сьогодення для нашої територіальної громади, стало призначення на керівні посади районного рівня та державних установ людей пов’язаних між собою родинними стосунками, близькими зв’язками. Так, на сьогоднішній день Куртичан В., виконуючий обов’язки голови Новоукраїнської РДА являється рідним братом власниці мережі будівельних магазинів Товмаченко, та рідним племеником колишнього голови РДА Балана В.П.. Таким чином в Новоукраїнці сформовано певний «сімейний клан», який намагається очорнити та скомпрометувати активних та небайдужих громадян, які вирішили боротися з тотальною корупцією, бездіяльністю та соціальною несправедливістю шляхом захисту своїх законних прав та інтересів.
  Активну та об’єктивно-незаконну позицію в цьому протистоянні зайняв керівник районної прокуратури а також Ю.А.Лєбєдєв та деякі керівні посадовці Новоукраїнського РВ УМВС.
  Так, протягом 2014 року вищевказаними «правоохоронцями» ініційовано кримінальні переслідування активістів, а саме: Нешкреби О., якого за сфальсифікованими доказами звинувачують у різних не скоєних злочинах. В розповсюджених «невідомими» особами листівках, поряд з недостовірною, міститься конфіденційна інформація, яка в порушення закону та без згоди особи, якої вона стосується спрямована на формування у громадськості негативної думки.
  В той же час поза увагою «горе правоохоронців» залишаються злочинні дії керівництва СПТУ №40, незаконне позбавлення майна членів колишнього СТОВ «Росія», затягування розслідувань ряду резонансних злочинів, зокрема проти директора Рівнянської школи інтернату(привласнення коштів, незаконний продаж землі, побиття дітей персоналом інтернату), незаконна приватизація Новоукраїнського КХП з подачі прокурора району та Балана В.П., зловживання службовим становищем начальником відділу культури і туризму Бондарем А.А. що завдало збитків (вкрадено )бюджету району на суму 120 000 тис. гривень, незаконне призначення на посаду директора Новоукраїнської дитячої музичної школи Самарської В.В., незаконна передача земельних ділянок сім’ї Товмаченків під магазин «Будівельник». Прокурором Лєбєдєвим Ю.А. та Баланом В.П.(колишній голова РДА) фактично доведено до банкрутства та невиплачена заробітна плата, не сплачено внески до пенсійного фонду та інших соц..виплат по ПАТ «Новоукраїнський кар’єр» та цукровому заводу.
  Окремо вважаємо, що заслуговує на увагу правоохоронців незаконні оборудки пов’язані з отриманням земельних ділянок в місті Новоукраїнка для мережі магазинів будівельних матеріалів, що належать гр. Товмаченкам.
  Таким чином, на даний час на території Новоукраїнського району продовжується протистояння між людьми з активною громадянською позицією, які цінують свою гідність і справедливість понад особисту безпеку та укорінілими, корумпованими чиновниками, які піклуються про особисте збагачення, власні фінансові інтереси та намагаються будь-якими методами утриматись у своїх обсиджених кабінетах.
  Революція Гідності, дала громаді шанс побудувати країну, в якій людина дійсно буде найвищою соціальною цінністю. Керувати суспільними процесами, визначати напрями свого розвитку та гідних керівників має громада. Байдужість до корупції та чиновницького свавілля, породжує беззаконня та втрату віри в гідне майбутнє для наших дітей.
  Не втратьте свій шанс жити в гідній, соціально справедливій державі.
  Слава Україні!

Залишити відповідь

Top