Регіональні сайти Люстрації 2.0

Кузьменко Сергій Анатолійович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Кузьменко Сергій

Народився 22 січня 1975 року в місті Олександрія Кіровоградської області

Освіта

 • У 1997 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю «Агрономія».
 • У 2011 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримавши ступінь магістра державного управління.

Трудова діяльність

 • З 1997 року агроном, а у 1997–2000 роках заступник голови правління агрофірми «Головківська» у селі Головківка.
 • 2000–2006 роках — Товариство з обмеженою відповідальністю «УкрАгроКом», комерційний директор.
 • Був депутатом Олександрійської районної ради з 2002 по 2012 рік, з липня 2006 по 2010 рік — заступник голови райради.
 • З 2010 року по 2012 рік — голова Олександрійської районної державної адміністрації.
 • З 2010 року по липень 2012 року — почесний президент Професіонального футбольного клубу «УкрАгроКом».
 • Був заступником голови обласної державної адміністрації Кіровоградської області з 1 червня 2012 по грудень 2012 року.
 • З січня 2013 року — президент Професіонального футбольного клубу «Олександрія».

Обрання депутатом

На парламентських виборах 2012 року висунутий від Партії регіонів у мажоритарному виборчому окрузі № 103 з центром в Олександрії.

Сім’я

Одружений, має двох дітей.

Рейтинг: -25

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

21 Responses to Кузьменко Сергій Анатолійович

 1. Руслан Патріот України коментує:
  14.09.2014 о 11:29

  Пане Сергій Анатолійович!
  За представників ПР я ніколи не голосував. Проте Вас обрали до ВРУ по 103 округу, більш за все за “будівництво” дитячих майданчиків по місту.
  Скажіть, скільки разів після Вашого обрання до ВР України, Ви були в Долинському районі. Чим допомогли району ? Які законопроекти втілили в життя ?

 2. ktg коментує:
  17.09.2014 о 19:20

  АНТИМАЙДАНОВЕЦЬ!!! Люстрація і ГЕТЬ !!! Продажна шкура, http://uainfo.org/blognews/262700-povniy-spisok-deputatv-scho-golosuvali-za-diktatorsk-zakoni.html

 3. ktg коментує:
  17.09.2014 о 19:39

  Президент України Петро Порошенко своїм наказом призначив екс-регіонала, народного депутата від 102-го округу Сергія Кузьменка, головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Депутат, що підтримав “криваві закони Януковича” та був причетний до організації “тітушок” від свого округу, тепер керуватиме областю і представлятиме Президента.

  Закликаємо всіх громадян України, всі політичні партії та громадські організації, хто проти фактичної легалізації кривавого режиму Януковича, а сьогодні – Порошенка, який всупереч своїм публічним заявам про притягнення до відповідальності депутатів Верховної Ради, що голосували за криваві закони січня 2014 року, призначає губернатором Кіровоградської області депутата-регіонала Кузьменка, його батька висуває у нардепи, а бандитів, що убивають на Донбасі людей, амністує.
  https://www.facebook.com/events/561744433954638/?ref=22

 4. Руслан Патріот України коментує:
  19.09.2014 о 19:08

  Ось як голосував даний депутат 16.01.2014р: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=1&kod=103
  Скільки загинуло потім на Майдані, Ви всі знаєте.

 5. Илья Крохмаль коментує:
  19.09.2014 о 19:44

  Сходити в церкву- покаятись, а потім років з 5 спокутувати гріхи перед громадою , себто працювати на громаду -тоді можливо і буде прощення.

 6. Дмитро Гладкий коментує:
  20.09.2014 о 08:51

  Олигархат просовує своїх! Такі люди про проблеми звичайних українців думати нездатні. В нашу область повертаїтся стара команда регіоналів – не допустимо цього!

 7. bars коментує:
  22.09.2014 о 17:00

  Пускай себя покажет работой, а потом будете ярлыки вещать… Не нужно судить о человеке по его принадлежности. Кроме того, все знают и догадываются формулу участия в Партии Регионов и входа в ее состав (или все потеряешь, или входи в состав)… Есть над чем подумать…!
  От себя скажу, что нормальный человек и хороший управленец!

  • adidas коментує:
   23.09.2014 о 14:31

   Хочу з Вами повністю погодитися, адже,Сергій Анатолійович-людина слова,честі і гідності. Він ніколи не обіцяє того, що не виконає. Але негативні коментарі лунають від тих, хто насправді нічого про нього не знає і вірить тільки в те, що панове Онули та їх прибічники вигадали аби зайняти його місце! Цікаво ,чому вони так бояться його і не хочуть допустити до виконання своїх обов’язків? І на пряму заявляють,ось ми такі хороші все для людей робимо, а він такий поганий,виберіть когось з Кіровограда(натякаючи на себе) http://akulamedia.com/larisa-onul-treba-zibrati-50-tisjach-pidpisiv-i-todi-eks-regionala-kuzmenka-vidpravljat-u-vidstavku-video . Люстрацію потрібно починати кожному з себе, адже, люди вміють говорит про когось лише погане,не помічаючи своїх огидних вчинків,всі вміють лише рахувати чужі гроші і нічого не роблячи для забезпечення свого достатку!!! Поки кожен сам не стане культурною, вихованою і чемною людиною, в нашій країні нічого не зміниться!!!Адже звикли винити когось в своїх гріхах!!!! І ще питання: а чому про Кузьменка написано лише погане????? Адже в нього є безліч гарних вчинків, які він робив для людей, але про це чомусь мовчать…..Мабудь,вміємо бачити в людях лише погане!!!Ось тому так живемо,проштовхуючи до влади бандитів своїми ж руками і не допускаючи гідних!!!

   • Адміністратор коментує:
    23.09.2014 о 17:15

    Не зовсім зрозуміло, до чого тут Онули. Якщо маєте що сказати про “гарні вчинки” – то перерахуйте їх, будь ласка.

  • Sedoj коментує:
   21.12.2014 о 22:08

   чем же он хорош, этот управленец? что промышленность заработала в области, ворюг чиновников он убрал, что он сделал для области как чиновник такого высокого ранга? да ничего он не делает, мировозрение у него ворюжки – прислужника, а не губернатора, он преданно будет служить любой власти, лишь=бы бабло тырить разрешали с бюджета и других источников. губернатор с уровнем не государственного мужа, а ложкомойки, их у нас таких 98 процентов, к сожалению((((((((((((((((

 8. adidas коментує:
  24.09.2014 о 14:09

  До чого тут Онули ? Так це тільки дурний може сказати, що вони ні до чого, адже це з їх та представників “Батьківщини” подачі набуло розголосу призначення Кузьменка.
  Щодо гарних справ Кузьменка, то краще поїдьте і запитайте в людей,які проживають на Олександрійщині(як в місті так і селах),не хочу писати кожен окремий випадок,щоб знову не сказали, що він піариться. Скрізь є різні проблеми і по можливості він їх вирішує . Звісно у кожної людини є як прибічники ,так і вороги та заздрісники!!! Але шкода наш народ ніколи не помічає гарних вчинків і хто б до влади не прийшов,завжди буде поганим!!!

  • Адміністратор коментує:
   24.09.2014 о 16:25

   adidas, а вас зовсім-зовсім не хвилює, що Кузьменко голосував “за” закони про диктатуру, які призвели до смертей?
   1. Тобто, якщо ніхто не взнав би, що Кузьменка призначили губернатором, то він би потихеньку собі владарював непомітно? Що ви пишете, добродію? Чи може ніхто не читає накази Президента?
   2. Не треба нас нікуди відправляти, ми все бачимо на місці. Конкретні справи в нього – це все його бізнес. Як роботодавець і бізнесмен – він, безумовно, потрібна людина. А як губернатор?

   • adidas коментує:
    25.09.2014 о 11:00

    Почну спочатку . Раніше писалося,що він голосува за ці закони, але без особливих доказів, потім, з учорашнього дня з’явилися статті в яких додали різне відео з ВР, на цих відео майже нічого не видно,а вірніше: видно як він не голосував,бо говорив з Тигіпком,а його голос зараховано,то ніби його рука піднялася,а можливо і не його…одним словом знову нічого конкретного. Я не говорю, що про його призначення ніхто не знав би , але ж як у всіх виданнях, по телебаченню гучно було висвітленно те , що народ Кіровоградщини протестує безстроково проти нового губернатора(хоча в того ж народу ніхто навіть і не запитутвав), а сидить 3 чоловіки в маленькому наметі(чи то вони мають право вирішувати за всю Кіровоградщину?????) Навіть Юля свої 5 копійок вставила,нехай краще б розповіла як вона на початку своєї депутатської кар’єри роздеребанила ту саму Кіровоградщину,як вона нажилася на Долинському КГЗКОРУ. Метод чорного піару,він такий поганий, а ми на його фоні такі гарні!!!!
    Погано те , що ви все на місці бачите!!!! А от якби поїхали та подивилися,поспілкувалися з людьми, то побачили б і почули на багато більше!!! Хоча ви ж бачите і чуєте, те що вам потрібно ,інше, на мою думку, для вас не важливо!?
    Якщо він гарний бізнесмен та роботодавець, то що він не може бути гарним губернатором???? Чи нам не потрібні робочі місця , Кіровоградщина забезпечена ними на 100%????(проблема лише в тім,що фізично працювати багато людей не хоче, шукають легкої наживи(нічого не робити і отримувати багато))
    На рахунок об’єктивності вашого голосування , я спостерігала за голосуванням в 3 районах(Олександрійський,Знам’янський,Долинський),багатьох людей які в люстраційному списку знаю, в цих районах мешкаю я та мої рідні.Бачу як там живуть люди,що і хто для цього робить.Тим більше в районах люди дуже добре знають один одного!!! Тому дивлячись на голосування не можу сказати,що по ньому можна робити якісь висновки,люди,які пройшли люстрацію і попали в “довіру”,мають негативні відгуки,і навпаки ті люди , що в “недовірі”, самі звичайні люди,трудяги,які мають повагу зароблену роками,які ніколи нікому поганого не зробили,хоча є в списку і справедливо оцінені. Ви оцінюєте більше по партійній належності,а для мене це не має ніякого значення,головне,щоб були розумні,чесні та порядні люди! Все це голосування нагадує, голосування за фото в соціальних мережах, чим в тебе більше людей в друзях,тим більше шансів виграти,ось і тут чим в тебе більше знайомих,активних користувачів мережею інтернет,тим більше шансів отримати “довіру”,а ще й до того прохання деяких в мережах проголосувати в люстрації за окремого кандидата.
    Ще замість того, щоб блокувати людей, за те що хтось думає інакше,ніж ви і висловлює тут свою думку,краще напишіть їй обгрунтовану відповідь і все! А кожен хто буде читати зробить для себе обгрунтовані висновки. Адже, у нас існує свобода слова,чи вже не так????

    • Адміністратор коментує:
     25.09.2014 о 11:20

     Шановна adidas! Якщо голос депутата зараховано за помилкою – він зазвичай відкликає цей голос. Якщо Кузьменко цього не зробив, значить, йому було принаймні всеодно. Не домішуйте у наші голосування якісь партії та політиків – ми неодноразово писали, що НЕ ПІДТРИМУЄМО жодні політичні сили і не співпрацюємо з ними. Щодо голосування: наскільки воно об’єктивне – питання до тих, хто бере у ньому участь. Якщо посадовець поширює свою анкету в соцмережах із закликом голосувати за нього, в цьому немає нічого поганого. Робиться і навпаки. Дуже багато нечесних методів голосування – ми з цим боремося. Ви, мабуть, сплутали нашу ініціативу із виборами чи референдумом. Будь ласка, почитайте розділ “Процедура”, може щось зрозумієте. Ми не оцінюємо людей ні по партійній приналежності, ані по відгукам “на місцях”. Більше того, ми ЗОВСІМ їх не оцінюємо. Ми підбиваємо підсумки голосування. Маємо надію, що ви хоч щось зрозуміли.

     • adidas коментує:
      25.09.2014 о 12:02

      Розділ “процедура” було прочитано і все , що там написано зрозуміло . Але всеодно в мене є своя думка і коли ви пишете “регіональний холодець в головах” , то починаєш замислюватися!!! І чому тоді ви так тут, в коментарях, протестуєте проти Кузьменка, якщо ви повинні просто підбивати голоси і спростовувати інформацію, щодо правдивості чи не правдивості свого проекту,а ви берете і критикуєте конкретну людину і її вчинки???? Чому під іншими прізвищами маса коментарів , але ви на них не відповідаєте??? І якщо ваш проект не підтримує жодну політичну силу, то вам, як адміністратору, не потрібно було вступати в діалог зі мною стосовно Кузьменка!!!! Дякую !!!

     • Адміністратор коментує:
      25.09.2014 о 13:50

      Над чим тут замислюватися? Якщо адміністрація сайту не розділяє ідеї та політику “регіоналів”, то ми одразу бютівці? Не смішіть, будь ласка. Регіонали насамперед винні у подіях, що сталися на Майдані. Тут важко сперечатись.

      І чому тоді ви так тут, в коментарях, протестуєте проти Кузьменка, якщо ви повинні просто підбивати голоси і спростовувати інформацію, щодо правдивості чи не правдивості свого проекту,а ви берете і критикуєте конкретну людину і її вчинки????

      Ми протестуємо не тільки проти Кузьменка, а й проти інших. Критикувати нам дає право Конституція, а у вас немає прав говорити, що ми повинні робити, а що – ні. Якщо ви пишете про Кузьменка, а згадуєте Онулів чи там Порошенка, ми хочемо знати, навіщо у анкеті Кузьменка згадуються інші політики.

      Чому під іншими прізвищами маса коментарів , але ви на них не відповідаєте??? І якщо ваш проект не підтримує жодну політичну силу, то вам, як адміністратору, не потрібно було вступати в діалог зі мною стосовно Кузьменка!!!! Дякую !!!

      Ми можемо відповідати на ті коментарі, які нас цікавлять і в тих анкетах, які нас цікавлять як громадян. Тому що ми ГРОМАДСЬКА ініціатива. Якщо пан Кузьменко наразі представляє якусь політичну силу, ми можемо його критикувати/любити/ігнорувати і при цьому не відноситися до жодної політичної сили. Зрозуміло? Вступати в діалог, чи ні – не вам вирішувати, вибачте. Якщо людина, яка у Верховній Раді займалася невідомо чим (хоча відомо – нічим) і не виконала ЖОДНОЇ своєї передвиборчої обіцянки, про це повинні знати всі кіровоградці. В наших силах – дослідити це і донести до громадян. Спілкування далі бачимо позбавленим сенсу. Всього найкращого.

  • Vlad Ivanov коментує:
   24.09.2014 о 16:35

   Можете не витрачати дарма нерви. Люстрація – це проект Батьківщинівців і події останнього часу нам це продемострували. Юля пішла в наступ, вона вважає, що добившись третього майдану, або шантажуючи нинішню владу цим, можна отримати теплі місця в різних регіонах країни, де бютівці вже розставили сміттєві баки й палатки “Люстрація”. Передивляючись результати голосувань на цьому “ресурсі” ловиш себе на думці – усіх бютівців тут ретельно відбілюють, віднімають по 50-100 негативних голосів, тому що хтось “накрутив в останній день голосування”. заходиш, дивишся на результати – в останній день інколи взагалі ніхто не голосував, а загальна кількість голосів рівномірно розподілена по усім 3 місяцям голосування. Доказів якихось нечесних голосувань у Медведя немає – вони віднімають голоси як їм заманеться і опускають тут тих, хто їм не подобається як політик.

   • Адміністратор коментує:
    24.09.2014 о 17:39

    Боже, що за маячня. Хто вам платить, щоб писати таку несусвітню брехню? Яка “Батьківщина”?
    Тепер щодо голосування. Ви можете писати будь-яку ахінею, але піля підбиття голосування по кожній анкеті ми даємо посилання на таблицю з усіма голосами. Людина, яка більш-менш розуміється на технологіях накрутки, одразу побачить, де “накручено”. Так само ми віднімаємо не тільки “бютівцям”, а й усім іншим. Весь процес ми зробили максимально прозоро і будь-хто, у кого є мізки замість “регіонального” холодцю в головах, може пересвідчитися у правильності підбиття підсумків. Привіт Артему ;) не зліться на людей і не пишіть брехню, а то будете заблоковані.

  • Sedoj коментує:
   21.12.2014 о 22:14

   нваіщо гарні вчинки, посада губернатора не для гарних вчинків, а для того, щоб служити простому народу и покращувати щоденно своею роботою життя ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ, вони суп пісний їдять і він такий супєц сьорбає…….. а не джипи і все таке.. ти бізнесмен? то не лізь у владу….

 9. adidas коментує:
  25.09.2014 о 15:09

  Доречі,я не говорю,що ви відноситеся до бютівців,чому ви так вирішили не знаю!!! Іще раз ви своїми ж словами доводите , що ви судите людей лише по партійності, а невже лише серед регіоналів погані люди??? А в інших політичних силах мабуть сам ідеал?????

  “Над чим тут замислюватися? Якщо адміністрація сайту не розділяє ідеї та політику “регіоналів”, то ми одразу бютівці? Не смішіть, будь ласка. Регіонали насамперед винні у подіях, що сталися на Майдані. Тут важко сперечатись. ”

  З ваших слів,вам право дає Конституція,а мені вона не дає ніяких прав!!!Цікаво виходить….. Да,звісно не потрібно було мені їх згадувати, була моя помилка-визнаю,але їх нахабству не має меж!!! І Порошенка ніхто не згадував!

  “Ми протестуємо не тільки проти Кузьменка, а й проти інших. Критикувати нам дає право Конституція, а у вас немає прав говорити, що ми повинні робити, а що – ні. Якщо ви пишете про Кузьменка, а згадуєте Онулів чи там Порошенка, ми хочемо знати, навіщо у анкеті Кузьменка згадуються інші політики.”

  І на рахунок предвиборчої копанії Кузьменка,я вам пропонувала поїхати і подивитися: як, де і що він робив!!!(тим більше,що термін на який він обирався не набув кінця)! Але ж ви говорити,що вам відтіля видніше і ніде їздити не збираєтеся!!! То чи не вводите ви в оману людей???Чи не ведете пропаганду проти нього????

  “Ми можемо відповідати на ті коментарі, які нас цікавлять і в тих анкетах, які нас цікавлять як громадян. Тому що ми ГРОМАДСЬКА ініціатива. Якщо пан Кузьменко наразі представляє якусь політичну силу, ми можемо його критикувати/любити/ігнорувати і при цьому не відноситися до жодної політичної сили. Зрозуміло? Вступати в діалог, чи ні – не вам вирішувати, вибачте. Якщо людина, яка у Верховній Раді займалася невідомо чим (хоча відомо – нічим) і не виконала ЖОДНОЇ своєї передвиборчої обіцянки, про це повинні знати всі кіровоградці. В наших силах – дослідити це і донести до громадян. “

  • Sedoj коментує:
   21.12.2014 о 22:19

   adidas сходи у школу і поучись трохи і не будеш про партії розповідати, будь-яка партія будується на ідіології, а у наших партій , що??????? ідеологія одна у всих ліберальна (капіталістична))))))) то це не партії, а олігархічні клани імені лідера))))))))) тіпа с общаком , как на зоне купленой милицией-прокуратурой , судами и т.д.

Залишити відповідь

Top