Регіональні сайти Люстрації 2.0

Макарова Юлія Ігорівна

[Віднесено до списків "Недовіри"]

Народилася 15 серпня 1979 року в м.Краматорськ Донецької області.

Освіта

У 2001 році закінчила Національну юридичну академію ім.Я.Мудрого за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

Трудова діяльність

  • З 2004 по 2010 рік працювала в Світловодській міжрайпрокуратурі на посадах помічника та старшого помічника міжрайпрокурора.
  • 30 квітня 2010 року призначена суддею Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області строком на п’ять років.

Рейтинг: -6

Декларація про доходи

Перейти до декларації

One Response to Макарова Юлія Ігорівна

  1. swetlmax коментує:
    13.11.2014 о 12:22

    Суддя Світловодського міськрайонного суду Макарова Ю.І. це високо-кваліфікований юрист, та знавець судійської професії. Неупередджено, незалежно та сумлінно виконує покладені на неї обовязки здійснення правосуддя, при прийнятті решень керується власною оцінкою фактів, особистим переконанням і досконалим знанням права. Крім того, що не мало значимо в наш час, Юлія Ігорівна з повагою відноситься до всіх учаснків судового процесу.
    На даному етапі наша держава переживає реформи та реорганізації всіх ланок державної влади, очищення влади, а тому місце в суддівському корпусі повинно надаватись таким профессіоналам, як Макарова Ю.І. за якими майбутнє.

Залишити відповідь

Top