Регіональні сайти Люстрації 2.0

Макодзеба Микола Гаврилович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Макодзеба Микола

Народився 20 травня 1950 року

Трудова діяльність

 • голова СОК “Прометей”,
 • член постійної комісії обласної ради з питань соціального розвитку села, аграрної політики, харчової та переробної промисловості, раціонального використання земель.

Обрання депутатом

Обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 28 від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

Рейтинг: -29

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

6 Responses to Макодзеба Микола Гаврилович

 1. 01012001 коментує:
  08.07.2014 о 22:26

  де газ

 2. prokuror-sledak коментує:
  03.09.2014 о 21:58

  Дійсно, час стирає людську пам’ять! Всі так дружно голосують за Миколу Макодзебу, і мабуть вже забули про період з 1994 по 2002 роки, коли “ВЄЛІКІЙ” обласний депутат та політичний “ДЄЯТЄЛЬ” був головою районної ради а потом головою адміністрації Новоукраїнського району. Саме в той час при “вмілому керівництві” мАКОДЗЕБИ БУВ ЗА БЕЗЦІНЬ ПРОДАНИЙ ТА ЗРУЙНОВАНИЙ Новоукраїнський кірпічний завод, за прямого сприяння Макодзеби братами Чередниками (на сьогодні один з них колега Макодзеби по облраді) був приватизований маслосирзавод, з якого “кудись поділось” обладнання на мільйони гривень для нового заводу, який передали для потреб Новоукраїнської пожежної частини. Невже всі забули, що Микола Гаврилович “похоронив” Новоукраїнський хлібозавод, і що його син Олег був обраний головою колгоспу в Новомиколаївці виключно завдяки адмінресурсу впливового батька? До речі, можна пригадати і те, що Олег Макодзеба проживає у приватному будинку, який будувався як нова бібліотека, але голова адміністрації М. Г. Макодзеба приватизував її за “2 копійки”! Якби перерахувати “всі подвиги” цієї особи, то ніякого б ресурсу сайта не хватило б!

 3. prokuror-sledak коментує:
  03.09.2014 о 22:08

  І саме головне, в той час коли Макодзеба очолював Новоукраїнську адміністрацію, було скоєно найрезонансніший кримінальний злочин за всю історію Новоукраїнського району, коли нелюдами згвалтовано, по звірячому вбито та викинуто у колодязь двох школярок – Вишневецьку і Пиндик. Є інформація про причетність до цього злочину двох старших синів Макодзеби – Миколи та Олега. Багато хто в Новоукраїнці знає про це, особливо колишні і нинішні міліціонери! Серйозні люди кажуть, що керівник слідчої групи Єфімов перед смертю записав на диск зізнання про причетність двох Макодзеб до злочину і передав його комусь з родичів, як варіант для продажу. Після того, як слідство “випадково зайшло у глухий кут” замість доган і звільнень за нерозкриття тодішній начальник міліції Новоукраїнського району Пєшехонов був підвищений у званні і переведений начальником міліції у Світловодськ, а керівник слідчої групи Єфімов різко став прокурором району. ЗЛОЧИН НЕ РОЗКРИТО ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ!!!
  Можливо “нова демократична” влада, “демократичні і незалежні” ЗМІ посприяють розкриттю, а “нова чесна” міліція знайде винних? Чи як завжди “бабло переможе зло”?

 4. Lydmila15 коментує:
  12.09.2014 о 12:26

  Ця людина вже використала свою можливiсть, бiльше не треба.

 5. Элеонора коментує:
  22.11.2014 о 02:32

  Скоро будут бежать предатели

Залишити відповідь

Top