Регіональні сайти Люстрації 2.0

Медвідь Владислав Анатолійович

[Віднесено до списків "Довіри"]
Медвідь Владислав

Народився 28 березня 1984 року у м. Кіровограді.

Освіта

 • Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого( 2006), правознавство, юрист,
 • Європейський університет(2009) фінанси, спеціаліст з фінансів.

Трудова діяльність

 • 09.2001-06.2006 студент Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, м. Харків
 • 07.2006-05.2009 помічник прокурора Гайворонського району, м. Гайворон Кіровоградської області
 • 05.2009-07.2011 помічник судді Вінницького окружного адміністративного суду, м. Вінниця
 • 05.2014-по ц.ч. голова районної державної адміністрації, м. Гайворон Кіровоградської області

Нагороди та звання

Десятий ранг державного службовця.

Рейтинг: 12

Декларація про доходи

Перейти до декларації

22 Responses to Медвідь Владислав Анатолійович

 1. ktg коментує:
  24.06.2014 о 09:57

  Цей голова РДА є прибічником минулої влади: він був помічником прокурора які покривали і зараз покривають корупцію. Чому не міняє продажних чиновників які підтримували антимайдан та тітушок? А може тому що це його друзі? https://www.facebook.com/aleksandr.stolyarchuk/posts/896227943737397 в цій статті описано про начальника відділу освіти Романюк Т.Б., юрист РДА Першогуба Ю.Ф., які були причетні до фальсифікації президентських виборів в 2010 р., парламентських – 2012 р., а також організовували та відправляли людей на Антимайдан в м. Київ. А нові посади придумані для підтримкм партії регіонів в РДА: Каленчук Д.С. теж був одним із координаторів антимайдану та тітушок.

  • qwerty1 коментує:
   26.06.2014 о 23:22

   Ви спеціально перекручуєте факти ” є прибічником минулої влади: він був помічником прокурора які покривали і зараз покривають корупцію.” да буде вам відомо,що прокурором Гайворонського району на період 2006-2009 рр. був зовсім інший прокурор, а не теперішній. Ви завідомо обливаєте брудом людину. Ви говорите, що Першогуба і Романюк його друзі. Ви особисто знаєте про це чи з чуток місцевих?В анкеті вказано, що з 2009 по 2011 рр. він був у м.Вінниця, тому які можуть бути звинувачення про стосунки із вище вказаними особами? З 2011 по 2013рр.(включно) він займався адвокатською діяльністю. Про який зв’язок із попередньою владою може іти мова? Чи вам аби обливати будь-яких чиновників брудом ,бо на його місці ,на вашу думку, повинні бути ви?

   • sag коментує:
    27.06.2014 о 16:35

    Перекручивание фактов????? Где от ВАС доказательство о том, что Медведь за НАРОД. У меня только противоположные доказательства о том что ОН возомнил себя царем. В УКРАИНЕ не было и не будет царьков. Конституция УКРАИНЫ 5 статья ” Носителем суверенитета и единственным источником власти в Украине является народ. Народ осуществляет власть непосредственно и через органы государственной власти и органы местного самоуправления. {Официальное толкование положения части второй статьи 5 см. в Решениях Конституционного Суда N 6-рп/2005 от 05.10.2005, N 6-рп/2008 от 16.04.2008}

    Право определять и изменять конституционный строй в Украине принадлежит исключительно народу и не может быть узурпировано государством, его органами или должностными лицами. {Официальное толкование положения части третьей статьи 5 см. в Решениях Конституционного Суда N 6-рп/2005 от 05.10.2005, N 6-рп/2008 от 16.04.2008}

    Никто не может узурпировать государственную власть. {Официальное толкование положения части четвертой статьи 5 см.. в Решении Конституционного Суда N 6-рп/2005 от 05.10.2005}
    Подробнее: http://kodeksy.com.ua/ka/konstitutsiya_ukrainy/statja-5.htm. Он показал себя с назначениям на должности, игнорируя полностью желание ЛЮДЕЙ. Дайте опровержение, а потом пишите.

  • xff коментує:
   28.06.2014 о 10:32

   Такої нісенітнеці, як Ви написали, ще не чув ніколи в житті. Людина – молода, перспективна та дійсно намагається зробити наш район кращим і до вище названих Вами людьми немає някого відношення. За такий короткий термін, суттєво щось змінити важко, майже нереально. Всі прекрасно знають в якому стані залишили йому район “папереднікі”. А звільняти всіх направо і наліво – це не вихід. “Царьками” себе вважають зовсім інші люди і Ви їх прекрасно знаєте. Припиніть поливати брудом Владислава Анатолійовича, краще дайте спокійно людині працювати. А через рік пропоную повернутися до діалогу.

   • sag коментує:
    29.06.2014 о 22:41

    Поступки у него, как у старой власти на лицо. Перестаньте защищать. То что он делает это называется просто “пошли вы все, Я знаю что делаю, и в советах людей не нуждаюсь” ЭТО ПОЗИЦИЯ МЕДВЕДЬ В.И. С такой позицией ему там не место. Пусть меняет свою позицию, тогда и посмотрим через годик, не поменяет ждать не собираемся. http://control.zik.ua

   • ktg коментує:
    30.06.2014 о 17:38

    “Людина – молода, перспективна та дійсно намагається зробити наш район кращим і до вище названих Вами людьми немає някого відношення.” То хай робить щось для району, а не слухається папередників, які і досі при владі з ним, і кого він слухається зараз. Він з’явився якось дуже зненацька. Де він був коли тут люди виступали проти минулої влади??????!!!!!!!! А чи не батьки йому місце купили????!!!! Чи він хоть когось звільнив з минулої влади які лише шапки міняють, при будь-якій владі?????!!!!! А звільняти всіх направо і наліво – це не вихід. Звільняти треба винних, а їх у адміністрації 99%. ЛЮСТРАЦІЯ ДЛЯ ВСІХ!!!!!!!!!!!!

   • Natalya Kulinich коментує:
    07.07.2014 о 11:35

    Те, що він молодий є єдиною його пока заслугою перед громадою. Вік безумовно сильна річ, але не вирішальна. Проте пан Медвідь будучи молодим і мав би бути виваженим у своїх перших кроках. Після “януковичів” і іже їх прибічників, громада стала законно недовірливою і віком на посаді сьогодні нікого не здивуєш, не те що запевниш в благих намірах. Є ще молодші громадяни і куда патріотичніші та розумніші ніж пан Владислав Анатолійович. Пан новий очільник райдержадміністрації допустив стратегічної помилки коли почав діяти старими методами, яких йому нашептали чи шепчуть “старі” можновладці. Йому би бути поряд з громадою та відчувати її пульс, натомість він вибірково слухає псевдо грормадських діячів , які навряд чи виражають ще чиюсь волю окрім власної. Сьогодні новим начальникам треба доказувати свою чистоту і свою професійність з перших кроків і перших справ і початок відбувся. Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника райвно тому доказ, що пан Медвідь на привеликий жаль прибічник старих методів управління і кадри собі підбирає не по професійності, а по віковій приналежності. Та хіба такого підходу вимагає конкурс на посаду начальника районної освіти? Безумовно, що ні. Освіту повинен очолити профі із сфери освіти і молодим він на щастя не може бути, бо освіта – це специфічна галузь, за кілька років її основ не пізнаєш та не вникнеш, для цього необхідні роки досвіду і це необхідно враховувати під час конкурсу.

 2. sag коментує:
  27.06.2014 о 20:44

  Не верь тому, кто говорит красиво, в его словах всегда игра. Поверь тому, кто молчаливо, творит красивые дела.

  • ktg коментує:
   30.06.2014 о 17:40

   Він з людьми не говорить, а справ натворить ой-ой. В тихому болті чорти видяться. Нехай звітує про свої кроки перед суспільством району.

 3. ktg коментує:
  01.07.2014 о 13:20

  А хто його рекомендував на цю посаду? Де він з’явився? Коли збиралиась громадскість, його не видно і не чути було.

 4. polina48 коментує:
  04.07.2014 о 10:56

  Цей голова більш сучасний.Архипенко випускав сімейний альбом на сторінках Гайв. вістей, а в цього фотосесія на сайті РДА, де одна брехня. До скасування приватизації Гайворонського ТРЗ Медвідь не мав жодного відношення. Там все вирішив директор ГТРЗ на найвищих державних рівнях. а відвідав Медвідь завод лише спустя 2 місяці як був призначений на посаду, коли вже все вляглося і без нього.

 5. sag коментує:
  07.07.2014 о 22:10

  фотосесія на сайті РДА Медвідь Владислав Анатолійович http://gayvoron.kr-admin.gov.ua

 6. anhel коментує:
  17.07.2014 о 12:25

  він нічого не вирішує, під час прийому постійно дивиться на свій телефон…веде себе так наче йому всеодно!

 7. topgun коментує:
  21.07.2014 о 17:17

  Читаючи ці коментарі просто, м`яко кажучи, дивуюся. Ви хочете щоб людина, яка щойно призначена, за 2-3 місяці роботи на цій посаді зробила з нашого району ледь не Європу? Чи може ви не розумієте що, так звані як писалось вище, “діячі” лише заважають працювати. Чи ви може впевнені, що будь-хто з “діячів”, що так голосно кричали у нас в Гайвороні, під час і після подій на майдані, будуть кращими кандидатами на цю посаду? Краще придивіться хто зараз на посаді голови районної влади! Людина ще тої “закалки”! Ні для кого не є секретом її “досягнення” на попередніх посадах. Нам потрібний аналогічний голова РДА? Владислав Анатолійович має відповідну освіту і досить непоганий стаж роботи. А висновки про його відповідність цій посаді, я вважаю, можна буде зробити через рік.

 8. polina48 коментує:
  24.07.2014 о 12:43

  Да что вЫ говорите?? Какой опыт??? опыт работы в самых корумпированных структурах – прокуратуре и суде. Наверное вы счастливчик, если не ощутили на своей шкуре эту систему. даже Порошенко сказал, что опыт работы в прокуратуре и суде скорее недостаток чем приимущество. А какая его деятельность на посаде головы РДА -ездит на экскурсии по району.Что может у Савчука коровы больше молока стали давать как Медведя увидели??? или Медведь помог ГТРЗ привлечь инвестиции и найти рынки сбыта продукции??? Что конкретно он делает. Его место сидеть в кабинетах министерств и деньги выбивать на дороги, на школы, на садики, а не фотографа за собой возить и позировать. Архипенко хоть и хабарник был, но хазин. В районе и посадки, и дороги в порядке были. А Медвидь ни старыми, ни новыми методами не руководит. Что это за голова РДА, что бы на сессии райсовета, уже дважды, ни слова не сказать депутатам. От этого молодого человека один негатив – самолюбие, напыщенность и никакого профессионализма.

 9. Volya7 коментує:
  19.08.2014 о 23:58

  Дуже порядна людина, яка хоче щось змінити!

 10. ufq коментує:
  20.08.2014 о 11:02

  Владислав – це людина в якого слово не розходиться з ділом. а за декілька місяців перебування на посаді голови, ніхто не зробить процвітаючим район, в той час коли країна в розрусі.

 11. alekc28 коментує:
  20.08.2014 о 12:42

  хороша людина, вірю що зможе навести порядок. З минулою владою незвязаний. Побільше б таких людей як Медвідь і Україна процвітала.

 12. rom1234 коментує:
  20.08.2014 о 17:59

  Добра і порядна людина. Ні в яких схемах помічений не був. А всі плітки, які тут пишуть про нього це ні що інше як заздрість. Перш ніж когось люструвати розпочніть з себе.

 13. device коментує:
  20.08.2014 о 21:35

  Завжди були та будуть ось такі люди, які будуть незнаючи всіх обставин кидатись ось такими брудними словами.
  Як можна судити про працю людини за пару місяців? Давайте повернемося до цієї розмови хоча б через рік.
  Особливо цікаве висловлювання було про куплене крісло)))Це як?! Ми що на базарі?)))
  Скажіть, будьте так ласкаві, якщо ви такі розумні, а тут таких дивлюсь хватає)), та знаєте як краще для нашого міста та району, то якого ви сидите перед моніторами а не в кріслі РДА? Не маєте можливості? Так її має кожний..
  Не маєте бажання мабуть, звичайно краще розмірковувати сидячи в інтернеті, ніж працювати з самого ранку і до пізньої ночі на благо народу!
  Я підтримую нову владу, я вірю у Владислава Анатолійовича і в його прагнення змінити наше життя на краще!

 14. chansher коментує:
  08.10.2014 о 12:05

  ? Что он сделал для Гайворонского района???? – пока ничего не вижу

 15. Людмила коментує:
  06.12.2014 о 19:14

  Це не керівник, це дитинка, яка хоче щось з себе показати, але не може, тому що інтелекту нуль!!!!! Він навіть до громади нормально звернутись не вміє, про яку роботу ви говорите , про які цілі?????!!!! Ви краще запитайте у нього скільки коштує його годинник, який він носить, і де він на нього заробив????За рахунок папиних коштів попав на керівне місце, це знає весь район!!! Хай краще розкаже як він проводе махінації по відмиванню грошей через тендера по вугіллю!!!!!!!!! А ви кажете “нова влада”!!!!! Ви спитайте у людей скільки він виграв справ, будучи адвокатом – майже всі програв! Всі люди в шоці від нього і від так званої його роботи!!!!

Залишити відповідь

Top