Регіональні сайти Люстрації 2.0

Могилей Михайло Миколайович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Могилей Михайло

Народився 20 листопада 1954 року

Трудова діяльність

Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань екологічної політики та раціонального природокористування

Обрання депутатом

Обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 14 від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

Рейтинг: -13

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

4 Responses to Могилей Михайло Миколайович

 1. Vitaliy коментує:
  21.07.2014 о 19:40

  Могилей Михайло Миколайович завжди уважно вислуховує та допомагає. Нікого не залишив поза увагою . Нам пощастило з депутатом.

 2. ivan21 коментує:
  22.07.2014 о 07:24

  Посадовець який через фірму (ФОП) оформлену на свою “70 річну” стареньку матір розкрадав бюджетні кошти виділені на харчування дітей у м.Знам’янці і Знам’янському районі, при цьому мати про те, що на не ї зареєстрована підприємницька діяльнісь навіть не знала. А школи продовжували закуповувать у неї без її відома продукти харчування, у ФОП у якої не має а ні робочої сили, а ні матеріальної бази. Проведіть журналістське розслідування і дізнайтеся скільки за останні 5 років було заключено договорів навчальними заеладами Знам’янського району і ФОП Могилей Г. А потім запитайте у директорів хто привозив документи і хто підписував документи і чи бачив хтось цю стареньку в очі

 3. karman коментує:
  02.08.2014 о 22:08

  а чому випустили з трудової діяльності, посаду начальника держекоіспекції, який пороздавав посвічення громадських інспекторів від малу до старечі. Я СУМНІВАЮСЬ В ЙОГО ПРОФЕСІОНАЛІЗМІ!!як він може очолювати комісії з екологіїта природокориствання,якщо він не знає що це такета що з ним робити !!!

 4. ataman1977 коментує:
  03.09.2014 о 10:38

  Нормальна порядна людина, чесно допрацював до пенсії на посаді начальника екологічної інспекції, і за крісло не чіплявся. Під час його керування інспекція не грабувала фермерів, а от його наступник Васенко просто злодій який примушує збирати данину з підприємців.

Залишити відповідь

Top