Регіональні сайти Люстрації 2.0

Плохотніченко Леонід Іванович

[Віднесено до списків "Недовіри"]

Народився 1966 року

Освіта

У 1999 році закінчив Національну академію ім. Я.Мудрого.

Трудова діяльність

 • У період з 1991 року працював в органах Міністерства юстиції України (судовий виконавець, головний консультант обласного управління юстиції, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності судів, заступник начальника Херсонського обласного управління юстиції, начальник державної виконавчої служби).
 • В січні 2010 році рішенням кваліфікаційної комісії суддів Вищого адміністративного суду зарахований до кадрового резерву на посаду судді Херсонського окружного адміністративного суду.
 • В червні 2013 року призначений на посаду судді Ленінського районного суду м.Кіровоград.

Рейтинг: -20

Декларація про доходи

Перейти до декларації

2 Responses to Плохотніченко Леонід Іванович

 1. oskar13 коментує:
  18.08.2014 о 18:33

  как “судья” – полная бездарность. Любит деньги, берет взятки, заполитизирован (при чем какя власть пришла, под ту и ложится) – ну все по стандарту. Практически все дела, которые вел Плохотиченко – выиграшные в апеляционных и специализированных судах.

 2. FESAM коментує:
  16.10.2014 о 16:26

  як може взагалі працбвати на посаді судді Суду України, кримінально-корувмпована особа, яка взагалі упереджено не виконує та ігнорує вимоги ЦПК України, КПК України, яка має за 2014 рік скасування його упереджених завідомо незаконних і юридично нікчемних рішень від імені суду, у двух кримінальних справах та однчй цивільній обних і тих же потерпілих, цивільних позивачів, та їх представників особи у суді, коли суддя не знає навіть порядку ведення судового процесу, коли своїми корупційними рішеннями
  відпускає на свободу без жодного покарання 6-ти(шести)кримінальних злочинців під керуванням мілціонера Мігалатюка В.В., з боку посадових осіб УМВС, які у 2002 році здійснили незаконне затримання неповнолітнього потерпілого, піддавали його тортурам,катуванню, принеженню честі і гідності у міліції, без обовязкового виклику і відома рідних і близьких потерпілого неповнолітнього, а потім на протязі 12-ти років здійснбвали у суді знущання над потерпілим і його батьками, над його представником особи у суді, що упереджено на підставі корупційних забаганок прихловує від правосуддя суддя Плохотніченко Л.І..

Залишити відповідь

Top