Регіональні сайти Люстрації 2.0

Поплавський Михайло Михайлович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Поплавський Михайло

Народився 28 листопада 1949 року в селі Мечиславка Ульяновського району Кіровоградської області

Освіта

Вища

Трудова діяльність

Народний депутат України

Партійна діяльність

Безпартійний

Вибори-2014

Одномандатний округ №101. Самовисування.

Рейтинг: -26

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

28 Responses to Поплавський Михайло Михайлович

 1. elena666 коментує:
  27.09.2014 о 21:55

  як швидко перекрасився ПРовський співучий ректор, учора ще був у ПР а зараз безпартійний, самовисуванець,але ж гниле нутро залишилось…..

  • Sergey Obodin коментує:
   28.09.2014 о 20:06

   А можливо Вам потрібно краще слідкувати за його діяльністю, якщо вже вирішили розказати в яких партіях він був. Щось не згадую такого. Він взагалі ніякого відношення немає до ПР.

  • Zglata German коментує:
   29.09.2014 о 15:08

   Поплавок- божий одуванчик сранительно. Гнилое нутро? Чувак никому дорогу не переходил, никого не обворовывал, никого не убивал, бизнес не отжимал. Занимаеться своим делом и с народом на “ты”, всегда поможет.

 2. Руслан Патріот України коментує:
  27.09.2014 о 23:53

  Прохання до прокуратури та податкової: перевірте діяльність придорожних ресторанів пана Поплавського. Чи використовує він там своїх студентів ?

  • Maria_Dzys коментує:
   29.09.2014 о 15:23

   Руслан, а ви також хочете? Чи для чого вам це? Якщо ви не знаєте, то за законом не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років (ст. 188 КЗпП), а студенти – це особи, яким вже виповнилося 16 років. В чому проблема? В тому, що Михайло Михайлович допомагає країні з робочими місцями(особливо молодим студентам без досвіду роботи? Якщо ви не знаєте, то я вам повідомлю, що в КНУКіМ є Інститут і Кафедра готельно-ресторанного бізнесу, де молоді спеціалісти із задоволенням приймають пропозицію отримати досвід! якщо ви можете допомгти юнакам ще якимось чином – будь ласка, не затримуйтесь!

 3. alena_ коментує:
  28.09.2014 о 10:31

  Михаил Поплавский достоин быть депутатом. Он отлично справляется с управлением, владеет всеми качествами, которые должны быть присущие. Кроме того, он любит свою страну. За время, которое он в политике показал себя с хорошей стороны.

 4. Лілія Галицька коментує:
  28.09.2014 о 19:57

  люди, ви вже нарешті хоч придумайте нормальне пояснення того, чого Поплавський поганиий, а то топчитесь на одному і тому ж самому місці, і одне й те саме говорите, а все через те, що нічого новог поганого ви за нього сказати не можете, хіба що придумати, я його поважаю, як ректора, як діяча культури, і як політика теж, бо він – справжній українець, яких зараз мало!!!

 5. Саша Бейгул коментує:
  29.09.2014 о 10:28

  С таким успехом можно любому кости перемывать и пересказывать разные слушки и разговоры не понятные. Даже если сравнивать его с другими кандидатами – небо и земля. Е

 6. ElviSRocKStaR коментує:
  29.09.2014 о 13:34

  Я вам так скажу, зробіть для України стільки, скільки він, а потім можете говорити що він якийсь не такий. Він справжній патріот. Якби хоч половина наших депутатів була наскільки патріотичними, то ми б з Вами вже давно жили набагато краще.

 7. prykhodko коментує:
  29.09.2014 о 17:02

  Слава Україні! Єднаймося! Як би там не було, ідеальних людей не буває, зате патріоти своєї держави є, в них і сила!

 8. Rita коментує:
  30.09.2014 о 01:30

  Михайло Поплавський – людина, яку можна поважати хоча б за культурний внесок України! А культура та мистецтво – це вірний шлях до збереження українського народу.

 9. Тетяна Рабошук коментує:
  30.09.2014 о 10:19

  Як на мене,він йому не місце ні в Раді,ні в Парламенті.
  При побоях студентів ,Попласький сховався як миш в норі.
  Не розглядаю його як потенційного кандидата.Раз хоче допомогти країні,може виступати в якості філантропа,зокрема ,що стосується української армії.
  У сі вміють гарно говорити,та коли доходить до діла…

  • Вітя Винокур коментує:
   01.10.2014 о 10:40

   Сховався ?? А що він мав робить ?? Пускать студентів де розбивають голови?? А потім батьки до кого будуть йти із запитаннями як ти дивився за нашими дітьми. Кримінальну відповідальність за життя кожного студента несе ректор особисто

 10. Карина Постникова коментує:
  30.09.2014 о 14:10

  Отже так, шановне панство! Пишу вам чесно те, що думаю та знаю про Поплавського!!! Я студентка його вузу та працюю в ресторані “Батьківська Хата” і ось, що я вам скажу: закрийте роти, щодо того, що Поплавський поганий. Він створив просто неймовірний ВНЗ, ви взагалі там були? Та таких ВНЗ в нашій країні на пальцях однієї руки можна перерахувати і ВНЗ Михайла Михайловича також туди входить, а ще є філіали в кожному місті, які також неймовірні. Можливо, ви створили такі університети в, які хочеться вступати, бо там дуже красиво( в КНУКІМі та всіх гуртожитках, які зробив ПММ охрененний ремонт, там прекрасні умови для життя та навчання!!!!!) Щодо його ВНЗ, гуртожитків та іншого я можу ДУЖЕ багато чого вам розповісти і повірте це буде лише хороше, бо поганого я помітила НІЧОГО. Зверніть увагу на те, що це НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, а звання національного не так легко і здобути! А тепер щодо ресторану: я працюю в цьому ресторані не так давно, але я дуже задоволена, бо той досвід, який я тут отримала за цей час, мені б ніхто його не розповів та в книжці я б таке не прочитала. Тут також прекрасні умови і для роботи, і для проживання, бо тут студенти живуть в готелі (і умови ще кращі ніж в гуртожитку) та харчуються безкоштовно 3 рази на день (порції тут як вдома доречі).
  В завершення хочу написати, що Поплавський Михайло Михайлович це прекрасна людина, яка завжди допомагає своїм студентам та іншим людям, як тільки вони попросять про допомогу (знаю це особисто, бо зверталася до нього і він вирішив мою проблему за годину). Дай бог, щоб він потрапив до ВР, можливо хоч тоді в нас буде нормальна освіта та культура в Україні, бо я наприклад хочу, щоб моя майбутня дитина отримала чудову освіту і сподіваюся, що Поплавський зробить ВСЕ для того, щоб таку чудову освіту отримали всі!
  ТОМУ, Я ПОВНІСТЮ ЗА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА!!!!!!!!

  • Адміністратор коментує:
   30.09.2014 о 14:14

   Це дуже добре, що ви підтримуєте Михайла Михайловича. А чи можете ви навести хоча б декілька законів, авторами яких він був та які були прийняті у Верховній Раді? Чи може нам усіх “добрих і порядних” людей у Раду обирати? Перш за все потрібно оцінювати діяльність як депутата, а вже потім, як ректора. Ви згодні?

  • Fenix коментує:
   30.09.2014 о 20:12

   Хоча я атеїст, але подобається одна із заповідей: “Не сотвори собі кумира…”. Щодо ВНЗ, про КНУКІМ нічого сказати не можу, а от за рівень отриманої освіти в Кіровоградськогму філіалі добре обізнаний. Я не хочу сказати що ПММ погана людина, просто народного обранця я в нього не бачу. Він, артист, творча людина, і головне – людина з консервативним мисленням, а в політиці потрібно бути гнучник та сучасним.

 11. Вітя Винокур коментує:
  01.10.2014 о 10:18

  Якщо ж він з партії регіонів то поясніть мені чому герман коси на собі рвала щоб він зник з лиця землі а ВНЗ закрить і зрівнять із землею??? Нагадаю хто забув герман , це радник януковича. І партія регіонів неодноразово вимагали у поплавського написати заяву та він всі перевірки від тієї влади проходив розумно і в рамках закону . І ще одне , про ті закони 16 січня , пошартесь в інтернеті і покажіть фото де він тримає підняту руку при голосуванні за ці закони які принесли багато горя українському народу. За закони 16 січня ректор київського національного університету культури і мистецтв михайло поплавський я можу впевнено сказать що не голосував! Доречі , він тихенько але майдан годував , прийдіть до університету та запитайте декількох студентів , а працівникі вузу взагалі відкрито підтримували майдан і разом із студентами там стояли так як і я. І поплавський ні слова не сказав проти. А тоді коли говорили що він під час майдану розігнав всіх по домам і зупинив навчальний процес то це взагалі брєд , вибачаюсь, бо тоді йшли канікули які по графіку із 20 грудня по 14 січня і навчально виробнича практика із 15 січня по 20 квітня. Модете навіть певіоити , такий графік у нас вже останні 5 років так точно. Дякую за увагу. Слава Україні

 12. Вітя Винокур коментує:
  01.10.2014 о 10:45

  КИЇВ. 14 серпня. УНН. Народний депутат Михайло Поплавський, коментуючи нещодавнє голосування за зміни до Закону “Про вибори народних депутатів” наголосив, що “партії повинні обиратися за відкритими списками”, повідомляє УНН.
  “Народ України повинен знати за кого голосує у списках політичних партій,це дозволить прибрати з політики корупцію. Нам потрібна та модель виборів, яка приведе до парламенту чесних людей, які не зароблятимуть гроші, а професійно робитимуть свою справу”, – зазначив Поплавський.
  Крім того депутат наголосив на необхідності узаконення люстрації у владі.
  “Ми повинні ухвалити законопроект, який би закрив дорогу до чиновницьких крісел корупціонерам та легалізувати Люстраційний комітет. Я голосував за внесення даного законопроекту до порядку денного у вівторок . Проте, нажаль, його не було прийнято”, – підкреслив Поплавський.
  “Народні депутати мають ухвалити вищезазначені закони, аби більше ніколи Верховна Рада не могла приймати ганебні закони, на кшталт документів від 16 січня цього року”, – підсумував депутат.
  Нагадаємо “тоталітарні закони” від 16 січня були ухвалені у Верховній Раді для придушення Майдану. Згодом журналісти з’ясували, що зазначені закони було ухвалено з численними порушеннями. Було доведено, що ряд депутатів, включаючи Михайла Поплавського, не піднімали руки і не голосували за цей закон.
  Джерело: УНН

 13. Вітя Винокур коментує:
  01.10.2014 о 10:50

  Напишіть мені у вк і я скину вам ряд фото із різних ракурсів де видно що поплавський сидить збоку опозиції та не піднімає руку , він навіть не встав

 14. Иван Собчук коментує:
  01.10.2014 о 14:45

  Адміністратор явно проти Поплавського. Чесний сайт… З іншими чиновниками аналогічна ситуація?

  • Адміністратор коментує:
   01.10.2014 о 16:20

   Иван Собчук, будь ласка, не виправдовуйте відсутність аргументів такими безглуздими звинуваченнями. Нашій команді абсолютно немає діла до Поплавського чи ще когось з боку їх “хорошості” та “правильності”. Нас цікавлять лише реальні заслуги та плідна праця на благо громади. Якщо кандидат в депутати не відзначився нічим, окрім як влаштовування студентів на роботу, то це дуже прикро. Депутат повинен писати і приймати закони, а не тихенько підкормлювати Майдани чи антимайдани. Якщо в анкеті депутата немов за помахом чарівної палички починають з’являтися палкі зізнання у любові, не підкріплені нічим конкретно, то це принаймні викликає запитання.

 15. Карина Постникова коментує:
  02.10.2014 о 16:43

  Те, що в тому документі стоїть “За” це нічого не означає, адже все можна підробити і в системах можуть бути якісь помилки!!! Адмін, ти так говориш, наче він президент, щоб приймати якісь закони. І якщо обирати тільки тих, які щось зробили як депутати, а в середині вони гнилі та черстві, то так нашу країну не підняти з руїн…

 16. Volodymyr Prylypko коментує:
  14.10.2014 о 18:00

  Шановний пан Поплавський зкупив на минулих виборах Черкащину і це не секрет, а на цих виборах вирішив Кіровоградщину, але коса знайде свій камінь, тоді пригадаємо і голосування за диктаторські закони та інше, а ще в мене відчуття, що тут сидить найнята людина, яка розписує в коментарях, який білий та пухнастий наш співочий ректор.

 17. pdjyfh@ukr.net коментує:
  08.11.2014 о 19:12

  люстрацію йому!!!

 18. avrora коментує:
  11.11.2014 о 17:31

  Якби тільки депутати! Кожен чиновник, починаючи з ЖЕКу, директори шкіл,
  чиновники від медицини – не відчувають змін у суспільстві.Треба, щоб кожен їм нагадував, що “керувати” по-старому уже НЕ БУДУТЬ!!! Щодня, щохвилини!

 19. avrora коментує:
  11.11.2014 о 17:37

  Після всього пережитого, після всіх загиблих Героїв, якими пожертвувала
  наша область внаслідок продажності, зраді і маріоненеточності обранців
  попереднього скликання, наш 101 окуг знову обрав
  гречкосіїв-двохсотгривенників, щоб ті довершили вочевидь розпочате.РАБИ!!!!

Залишити відповідь

Top