Регіональні сайти Люстрації 2.0

Рибка Сергій Олександрович

[Віднесено до списків "Довіри"]

Народився 23 липня 1968 року в м. Новоукраїнка Кіровоградської області

Освіта

У 1993 році закінчив Полтавський кооперативний інститут

Трудова діяльність

З 5 липня 2013 року – заступник начальника Новоукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів

Звання

Радник податкової та митної справи III рангу

Рейтинг: 7

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

4 Responses to Рибка Сергій Олександрович

 1. chornat коментує:
  23.10.2014 о 21:54

  Професіонал, за своїми моральними, діловими та професійними якостями відповідає займаній посаді.За 20 років роботи в органах податкової інспекції показав себе з найкращої сторони. Користується повагою серед платників податків району та колег.

 2. 380664515141 коментує:
  29.01.2015 о 11:23

  Здібний фахівець, вміє ставити мету і досягати її послідовними та логічними діями. Характеризується нестандартним мисленням, креативністю. Посадові обов’язки виконує в повному обсязі і постійно прагне підвищити свій рівень знань.

 3. michail коментує:
  21.09.2015 о 17:28

  брехач вимогатель

 4. luiza коментує:
  29.04.2016 о 22:57

  Нарешті прийшла радісна звістка, звільнили цього тупого і некомпетентного горе-податківця!!! За 20 років роботи він навчився тільки обдирати людей і підставляти, не виконуючи зобов’язання. А ще бісило, коли приходиш на прийом, чи потрібен підпис, постійний запах перегару у нього в кабінеті. Як можна на такій посаді бути постійно в алкогольному сп’янінні?!? Що саме цікаве, скільки керівників його прикривали, хоча місто у нас не велике і всі знають, що він вживає алкогольні напої, в тому числі і на робочому місці. Всі фермери знають, що якщо треба зам’яти якісь питання, що стосуються штрафів, чи інші питання в опдаткуванні, просто приносиш пляшку і все в ажурі! Такі працівники підривають довіру платників податків, оскільки Рибка Сергій взагалі не відповідав займаній посаді. Він не компетентний навіть в елементарних питаннях з оподаткування, пишу так як працюю бухгатером в фермерському господарстві і постійно стикалася з ним по роботі. Ще раз повторюсь, дуже рада, що нас (платників податків) позбавили від цього жахіття!!!

Залишити відповідь

Top