Регіональні сайти Люстрації 2.0

Руденко Петро Миколайович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Руденко Петро

Народився 8 липня 1948 в с. Олександро-Завадське Добровеличківського району Кіровоградської області

Трудова діяльність

З 1969 по 1993 рік проходив службу в Збройних Силах. Виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані (1980-1981роки), був поранений. Після розпаду СРСР був призначений Гайворонським районний військовим комісаром. З 1998 у відставці, має військове звання полковник. З 1999 року по 2006 рік був директором Гайворонського професійного аграрного ліцею. В червні 2006 року обраний міським головою.

Нагороди та звання

Нагороджений орденами «Червоної Зірки», «За службу Батьківщині в Збройних Силах» та медалями.

Сім’я

Одружений, має доньку і сина.

Рейтинг: -7

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

5 Responses to Руденко Петро Миколайович

 1. ktg коментує:
  14.07.2014 о 11:10

  Гнати такого міського голову треба. Не могли з Архипенком поділити Гайворон. А махінації з комбінатом комунальних підприємств де відмивають гроші за квартплату і необгрунтовані тарифи на воду та інші послуги. Газифікацію Гайворона він починає коли підходять вибори. А скільки скарг на нього люди пишуть, що він не займається господарством міста. Лише в міському бюджеті собі премії та доплати. А куда ділись кошти, котрі люди платять за квартплату???!!! В будинках ремонтні роботи виконуються за свій кошт.

 2. Валерій Овчаренко коментує:
  16.07.2014 о 18:58

  Вважаю його чесною людиною, компетентним спеціалістом. Що до ЖКГ – так це проблема держави, він намагається полегшити життя гайворончан. І якщо це не получається на 100%, то це проблеми загальні, а не окремого чиновника.

 3. Vital коментує:
  17.09.2014 о 11:15

  Такий “голова” це обуза для міста Прибираються тільки центральні вулиці, водоканал в занепаді. Зайдіть та подивіться між домами по вул.Леніна 47 та 49. Сміття гори (два метри мінімум) надвірний туалет без дверей, водорозбірна колонка прикладена цеглою, бо постійно тече вода. За питну воду взагалі недбають.Через промислове розведення риби у санітарній зоні водозабору ВОДА ВОНЯЕ, а голові байдуже. По місту пориви мережі водопостачання, а голові “до лампочки”. Він знає тільки як підвижувати тарифи на воду та відмивати ,,,,,, від проектно кошторисної документації на газофікацію міста. Одним словом ЗАСИДІВСЯ Петро. Сам не працюе і від підлеглих не вимагає!

 4. chansher коментує:
  04.11.2014 о 17:54

  Сейчас “с божьей помощью” на комбинате комунальных висит долг свыше 7 млн.грн. Причина – проведенная реорганизация водоканала и реализация населению воды. Лицензия на воду была выдана именно водоканалу и за отсутствие ее на ККП был наложен штраф. При этом комунальное предприятие ККП союираются опять реорганизовать и сделать частное предприятие по поставке воды населению. Долг останется висеть на ККП. Как вы думаете чья это идея ???

 5. chansher коментує:
  04.11.2014 о 17:57

  Киев: Тарифы на холодное водоснабжение и водоотвод
  (действуют с 1 июля 2014 г.)
  Категория Тариф, грн./куб.м (с НДС)
  Водоснабжение 3,89
  Водоотвод 3,57
  Итог (что будет в платежке) 7,46

  Новые и старые тарифы на холодную воду →
  Тарифы на горячее водоснабжение и водоотвод
  (действуют с 1 июля 2014 г.)
  Категория потребителей Тариф, грн./куб.м (с НДС)
  Сушки для полотенец подключены к системе горячего водоснабжения 25,10
  Полотенцесушители отсутствуют 23,48

  А в Гайвороне стоимость холодной воде почти равна стоимости гарячей воды в Киеве – – “класс” работы

Залишити відповідь

Top