Регіональні сайти Люстрації 2.0

Салюк Микола Миколайович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Салюк Микола

Народився 30 березня 1965 року в м. Кіровоград

Трудова діяльність

 • В органах прокуратури з 1989 року. Працював на різних посадах в органах прокуратури Кіровоградщини, зокрема Знам’янським міжрайонним прокурором, старшим помічником прокурора області з питань нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, п’ять років очолював прокуратуру Кіровського району міста Кіровограда.
 • Останнє місце роботи – Знам’янський транспортний прокурор Кіровоградської області.

Обрання депутатом

Депутат Кіровоградської міської ради 5 скликання.

Рейтинг: -21

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

6 Responses to Салюк Микола Миколайович

 1. Romario84kirov коментує:
  25.09.2014 о 23:02

  особисто і у всіх знайомих лише негативні враження від роботи Салюка і аналогічне ставлення до нього.

 2. arhivariys коментує:
  01.10.2014 о 10:03

  Это не человек это просто оболочка человека под которой нет ничего святого, уничтожить любого. Не остановиться не перед чем, по трупам пойдет. Внешность обманчива.

 3. dobronravov-valeryy коментує:
  08.10.2014 о 11:05

  оборотень в мундире, белое выдает за чорное, чорное за белое, все для того чтобы удержаться в кресле, и содержать 2 особняка за несколько миллионов гривен,

 4. FESAM коментує:
  16.10.2014 о 16:43

  Це повна пародія на Прокурора України, коли посадова особа прокуратури використовує свою посаду для особистого збагачення, на підставі кримінально-корупційних діянь у Прокуратурі України. Злочинець на посаді прокурора, використовує свою посаду у прокуратурі для приховування своїх особистих злочинів та на підставі кримінально-корупційних замовлень посадовців міліції МігалатюкаВ.В., Джугостранського В.В., Щуренко В.В., Журавля В.В., Стіфутіна, Хоменко та інших, посадовців суду Драного В.В., Могильного О.П., Онуфрієва В.М., Дуківського, Гончара, Ремеза, Широкоряда Р.В., Кореняк В.К., Плохотніченко Л.І., Іванової Л.А., Тищук Т.О., Мартинова Є.О., Бурлаки, та інших, посадовців прокуратури Жолонко, Сидоренко, Іваніщева, Ленського, Міронова, Левицького,Коваля, Кравчука, та інших.

 5. Віра Павловська коментує:
  21.11.2014 о 15:30

  Мені прикро що в нашій країні існують такі прокурори як Салюк Микола Миколайович та його син який на даний час на посаді Олександрівського прокурора. Ці батько і син не повинні працювати в прокуратурі це ганьба для України.

Залишити відповідь

Top