Регіональні сайти Люстрації 2.0

Сарап Микола Борисович

[Віднесено до списків "Недовіри"]

Народився 21 травня 1963 року у с.Рівному Новоукраїнського району Кіровоградської області

Освіта

  • У 1982 році закінчив Уманське музичне училище.
  • У 1987 році закінчив Дніпропетровську середню спеціальну школу міліції МВС СРСР.
  • У 2000 році закінчив Запорізький юридичний інститут МВС України спеціальність «Правознавство», освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст.

Трудова діяльність

  • 1984-1985 – міліціонер моторизованого взводу міліції роти міліції відділу позавідомчої охорони при відділі внутрішніх справ Кіровського райвиконкому м. Кіровограда.
  • 1989 – 1991 – слідчий відділу внутрішніх справ Кіровського райвиконкому м.Кіровограда.
  • 1991 – 1995 – старший слідчий відділу внутрішніх справ Кіровського райвиконкому м. Кіровограда.
  • 1995 – 1996 – старший дільничний інспектор міліції відділення дільничих інспекторів міліції громадської безпеки Кіровського районного відділу Кіровоградського міського управління УМВС України в Кіровоградській області.
  • 1996 – 1998 – старший слідчий слідчого відділення Кіровоградського міського управління УМВС України в Кіровоградській області.
  • 1998 – 2002 – заступник начальника відділу – заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення Кіровоградського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області.
  • 02.07.2002 – 27.11.2002 – заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення Компаніївського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області.
  • 27.11.2002 – 25.12.2002 – старший слідчий в особливо важливих справах слідчої частини відділу розслідування особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами слідчого управління УМВС України в Кіровоградській області.
  • 25.12.2002 р. на підставі рапорту звільнений від проходження служби в органах внутрішніх справ за вислугою років у званні підполковника міліції.
  • З 2003 року – оператор комп’ютерного набору ТУ ДСА України в Кіровоградській області.
  • з 22 жовтня 2003 року – помічник судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області.
  • з 31 грудня 2003 року – призначений суддею Бобринецького районного суду Кіровоградської області.
  • з 04 лютого 2011 року призначений суддею Кіровоградського районного суду Кіровоградської області за переведенням з Бобринецького районного суду Кіровоградської області.
  • з 17 квітня 2014 року заступник голови Кіровоградського районного суду Кіровоградської області.

Рейтинг: -3

Декларація про доходи

Перейти до декларації

Залишити відповідь

Top