Регіональні сайти Люстрації 2.0

Сірак Сергій Вікторович

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Сірак Сергій

Народився 3 червня 1977 року Місце народження с. Хащувате Гайворонського району

Освіта

в 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України

Трудова діяльність

 • 08.1994-07.1998 курсант Національної академії внутрішніх справ України
 • 07.1998-03.2001 оперуповноважений групи кримінальної міліції у справах неповнолітніх Гайворонського районного відділу УМВС України в області
 • 03.2001-09.2001 оперуповноважений в особливо важливих справах Кіровоградського відділу по боротьбі з організованою злочинністю при УМВС України в області
 • 09.2001-10.2002 оперуповноважений в особливо важливих справах Знам’ямського відділення по боротьбі з організованою злочинністю при УМВС України в області
 • 10.2002-12.2004 оперуповноважений відділення карного розшуку Гайворонського районного відділу УМВС України в області
 • 12.2004-11.2007 начальник відділення карного розшуку Гайворонського районного відділу УМВС України в області
 • 11.2007-11.2008 начальник сектору карного розшуку Гайворонського районного відділу УМВС України в області
 • 11.2008-12.2008 виконуючий обов’язки першого заступника начальника відділу – начальника кримінальної міліції Гайворонського районного відділу УМВС України в області
 • 12.2008-07.2012 перший заступник начальника відділу – начальник кримінальної міліції Гайворонського районного відділу УМВС України в області
 • 07.2012-12.2013 начальник Ульяновського районного відділу УМВС України в області
 • 12.2013-т.ч. – начальник Гайворонського районного відділу УМВС У країни в області

Рейтинг: -5

Декларація про доходи

Перейти до декларації

24 Responses to Сірак Сергій Вікторович

 1. ktg коментує:
  25.06.2014 о 19:56

  Причетний до корупційних схем Гайворона, а ставлення до людей та підлеглих як до тварин. Він перешкоджав активістам, які затримували антимайданівців у Гйвороні https://www.youtube.com/watch?v=iLPHyhvNnwc

  • Денис Мовчан коментує:
   10.07.2014 о 11:42

   Шановний ktg! А чому Ви розпочали свою, так звану “боротьбу” за справедливість, тільки після того, як все вирішилось на “Майдані”. Чи ви здатні боротися тільки з памятниками? Ви свої відео в YouTube бачили? Ганьба!!!
   Що стосується “корупційних схем” – навели б конкретні приклади, або ж як слід звернулися до правоохоронних органів у законному порядку. Чи це просто СЛОВА, націлені на підрив авторитету людини?
   Хто в той час, коли спалювали райвідділи по Україні цілодобово знаходились на службі і забезпечували громадський порядок не зважаючи на постійні приниження та потурання, коли відповісти на них достойно розцінили б, як агресію.
   Більшість громадян району напевне з розумінням відносяться до діяльності даного керівника в цей нелегкий час, котрий все ж таки не допустив в місті таких подій, які трапились в більшості куточках нашої країни.

   • sag коментує:
    17.07.2014 о 15:18

    Денис ты не в тот адрес комент даешь.

   • ktg коментує:
    21.07.2014 о 13:47

    Ми почали визвольну боротьбу українського народу уже давно і Майдан є цьому підтвердження, але такі як ви можуть тільки захищати ту брудну владу і їх поплічників. Сірак-“професіонал”. В коментарях пишуть якісь нісенітниці: одні пишуть що під час його керування в Ульянівці він вікна поміняв, ремонт зробив(за рахунок підлеглих), інша пише покеруйте колективом який отримує заробітню плату 1200-1500 грн та ще й витрачає свої кошти від бензину до паперу(витрачають усі, але не він).

 2. srv коментує:
  08.07.2014 о 20:43

  Шановний ktg. Щоб писати такі непідтвердженні коментарі, необхідно в першу чергу знати людину про яку пишеш, не лише з пліток і незрозумілих роликів з інтернету,а також розуміти саму діяльність працівників правоохоронних органів!!! Дії працівників міліції які перебували біля автобусу були направлені в першу чергу на недопущення самосуду над водієм та пошкодження транспортного засобу. Чи краще було б щоб ніхто не відреагуваав і почались масові сутички ?

  • sag коментує:
   17.07.2014 о 15:26

   Масові сутички на той час були тьльки коли міліція була. Без міліці ніяких самосудів не було, був порядо і порозуміння

 3. borisov-mitya коментує:
  09.07.2014 о 09:58

  Мне приходилось общаться с ним. Как по мне он провессионал своего дела. И как раз такие люди нужны нашей милиции – которые никогда не продадут свою родину и свой украинский народ.

 4. леся головань (дашевська) коментує:
  09.07.2014 о 17:23

  Як керівник впевнений в свої сили і здатний виконувати покладені на нього будь – які обов’язки, вміє поєднувати доброту з певною суворістю і це тісно пов’язано з дисципліною в колективі. Як людина надзвичайно порядна і якщо потрібно прийде на допомогу в будь –який час.

 5. Дмитрий коментує:
  09.07.2014 о 21:57

  Нормальний мент. В крайньому випадку я знаю точно, що сволота, яка порушуе закон, у нього вiдповiдальностi не уникне i буде вiдповiдати по закону.

 6. dimon коментує:
  10.07.2014 о 00:29

  Вважаю вказану людину гідною звання працівникам міліції. Ті хто знають істинну теперішню ситуацію в ОВС чітко усвідомлюють, як важко утримати “на плаву” ОЗБРОЄНИЙ та боєздатний підрозділ міліції. Не дивлячиь на безліч перепон, він, як керівник, справляється з покладеними завданнями і не скиглить, як деякі “патріоти-тепличники”.
  А що стосується ворогів (противників), так їх у всіх людей вистачає, а тим паче парацівника міліції, який не одного правопорушника (злочинця) за грати “кинув”.

 7. serg коментує:
  10.07.2014 о 12:40

  На цій сторінці всі коменти з Гайворонського району, а я житель Ульянівського, тому прочитав напишу і свій. Я з цієї людиною особисто спілкувався лише один раз, але можу сказати : людина розумна і вольова. Хочу відмітити інше – він гарний керівник не лише як організатор оперативної роботи , але й як господарник. Пропрацював в нашому районі трохи більше року, а райвідділ змінився – вікна замінили, ремонти зробили. Нарешті наш райвідділ, який знаходиться в самісінькому центрі Ульянівки, також отримав пристойний вигляд, а працівники міліції (які доречі працюють за копійки) пристойні робочі місця.

 8. natali77 коментує:
  10.07.2014 о 23:30

  я не згодна з негативними коментарями , що написані вище тому що з тих пір коли С.В. Сірак зайняв посаду в Гайвороні, громадський порядок в місті став на багато вищий. Чи може Вам, пане КТG більше подобались попередні два керівники райвідділу, які до Гайворона та гайворонців були зовсім байдужими,так як вони не звідси, а основною метою було лише гроші. Має бути на цій посаді місцева людина, яка все і про всіх тут знає. А Сірак з 2004 року працює в Гайворонькій міліції на різних посадах та знає цілі покоління злочинців. Та й щаблі кар”єрного росту він пройшов, а не тато посаду купив! Я б не хотіла щоб його міняли. Ми живем в спокої а це головне для гайворонців

 9. Влад коментує:
  12.07.2014 о 23:11

  Харктеризуючи цього керiвника, як на мене, то ця людина, просто мент за покликом душi, i вимагае цього i вiд своiх пiдлеглих, але не всi прийшли робити за покликанням, тим паче, при такiй мiзернiй зарплатнi, на яку не спроможнi прогодувати навiть i своi сiм’i. Я хочу сказати, що в цей нелегкий час, дуже мало таких, хто усього себе вiддае роботi, не чекаючи за це нiякоi винагороди. I на мiй погляд, що ця людина, Сiрак С.В., е саме такою.

 10. yuliya коментує:
  12.07.2014 о 23:55

  читаю коментарі і думаю, а де ви бачили гарні коментарі про процівника міліції, тим паче керівника? якщо їх тут налічується не 1-2 , то це вже про щось говорить. Я не писала про людей, яких не знаю… навіть про тих , думка про яких не гарна ( не хочеться завадити людям в їх трудовій діяльності, вони себе і без мене покажуть…..) а от про Сергія Вікторовича скажу – він людина-професіонал, як би пафосно це не звучало… допоможе коли це потрібно, але, знаю приклади, коли потрібно навіть гарним знайомим ні піде на поступки. Це вже говорить про професіоналізм. Користується авторитетом серед колег. Взагалі то, коли говорити про міліцію, то наскільки мені відомо, там величезний кадровий голод і працювати не так просто. А Сірак вміє і може знайти спільну мову з усіма. Для тих хто пише усілякий негатив – Ви підіть і покеруйте колективом який отримує заробітню плату 1200-1500 грн та ще й витрачає свої кошти від бензину до паперу, а потім пишіть….

 11. ktg коментує:
  21.07.2014 о 13:54

  Щоб не прості активісти, які об’єднувались у загони самооборони(патріоти-тепличники для dimon), то б не було б в місті ніякого порядку під кервництвом Сірака. Зараз який контроль в місті??? Кафе та бари працюють як хотять, малолітнім продають тютюн та алкоголь, громадський порядок в місті міліція не наводить.

  • dimon коментує:
   09.08.2014 о 00:35

   А де ваші загони зараз? За одно допомогли б у вирішені нагальних питань. А що стосується роботи кафе, барів, продажу малолітнім тютюну та алкоголю, якщо у вас конретні факти продажу або порушень у роботі закладів прийдіть тай напишіть звернення. Якщо не довіряєте міліції (чи Сіраку), пишіть в прокуратуру, або інші органи. А так виходить, тут написав, а самому проявити своє громадське “Я” духу не вистачає. Якщо ви проявляєте свою думку публічноі, вболіваєте за свій район (місто) відстоюйте свою думку до кінця і всіма ЗАКОННИМИ методами.

   • ktg коментує:
    23.08.2014 о 10:22

    Звикли до загонів, а міліція для чого??? Хабарі вимагати і все, нехай роблять свою роботу, а то звикли за них усі повинні робити, а вони лише черево від’їдають і штани протирають у кріслах. Не активісти повинні звернееня писати, а “менти” свою роботу робити. Нехай проявлять вони своє “Я”. Вони ж представники закону. Чи вони тільки тоді представники, коли це стосується тільки їх самих і їх родичів??? Вони самі нічого не бачать??? А не бачать тому, що сидять і звикли нічого не робити.

    • Денис Мовчан коментує:
     23.08.2014 о 21:14

     ktg (хотілось написати “шановний”, але мабудь для Вас багато честі, досить того, що до Вас звертаюсь на Ви з великої літери), Ви так багато пишите про міліцію (то начальник райвідділу причетний до корупційних схем, то міліція вимагає хабарі, нічого не робить, а лише черево відїдають та протирають штани в свої кріслах, що вони свою роботу не роблять, а за них роблять їх роботу інші), а скажіть будь – ласка, чому коли у нас щось трапляється ми телефонуємо саме до міліції, а не до так названих себе “свідомих громадян міста”, і саме вони приїздять в любий час і розглядають наші звернення. І ще одне запитання, Ви особисто пропонували хабар хоть одному співробітнику міліції, а не “менту” нашого району?
     Читав Ваші коментарі на всіх посадових осіб нашаго міста, таке враження, що Ви особисто всім давали хабарі. І Медвідь В.А. не такий, голова суду і прокурор теж злодії з Вашої писанини, і начальник міліції головний корупціонер міста, теж все із Ваших слів. Цікаво, чому Ви ktg, не напишите за чій рахунок живуть наші “святі” свідомі громадяни міста, в яких будинках вони живуть і на чому їздять, ким працюють їх родичі. А може Ви теж маєте бажання займати якусь посаду в нашому місті, то Ви вибрали не такий спосіб. Поливати брудом людей із під тишка кожен мастак, а займати керівну посаду, приймати правильні рішення в будь – якій ситуації от що потрібно вміти. І знаєте дуже не гарно Ви пишите “менти”, кожен обирає собі професію, якою пишається, а тим більше в нинішній час, це не булочки на площі роздавати, а люди постійно ризикують своїм життям, виїжаючи на якісь події, не знаючи що їх там чекає, і чи повернуться вони додому.
     Хотілось Вам дати пораду, живіть своїм життям, не плямуйте людям репутації і не поливайте їх брудом.

     • Адміністратор коментує:
      24.08.2014 о 09:20

      Шановний Денис Мовчан, ми не обговорюємо один одного. Ми обговорюємо анкети. Давайте домовимось, що цього більше не буде, добре?

     • ktg коментує:
      15.09.2014 о 16:03

      Мої коментарі до більшості посадових осіб нашаго міста – це правда, тому що тут у Гайвороні вони творять, що хочуть. Вони-влада, і я знаю як вони вимагають ХАБАРІ! Мені ніяких посад не потрібно, потрібна ПРАВДА для ЛЮДЕЙ!”…а займати керівну посаду, приймати правильні рішення в будь – якій ситуації от що потрібно вміти” – це правильно, от хто цього не робить і не дотримується той нехай і не держиться за крісло! Я живу своїм життям і нікого, хто на це не заслужив, не поливаю брудом. А простих ментів я поважаю, а не ХАБАНИКІВ і КОРУПЦІОНЕРІВ!!!

 12. dimon коментує:
  26.08.2014 о 15:10

  Адміністратор коментує:
  24.08.2014 о 09:20
  Шановний Денис Мовчан, ми не обговорюємо один одного. Ми обговорюємо анкети. Давайте домовимось, що цього більше не буде, добре?
  Шановний Адміністратор. Зробіть також зауваження ktg. Добре?

 13. Денис Мовчан коментує:
  24.09.2014 о 10:57

  Особисто із Сіраком С.В. не знайомий, але спілкуюсь із його колегами по роботі і можу сказати лише одне, це людина, яка вміє організувати роботу, підставити плече незалежно від ситуації, та і просто керівник на свому місці.

 14. Walter коментує:
  14.10.2014 о 04:09

  До Сірака однозначно питань дуже багато, однак!, він на цьому етапі не найгірший з керівників МВС Гайворонського району, звичайно хотілось би бачити інший рівень, вищій, якіснішій, більш відкритий для громадськості роботи райвідділу та керівництва. Хотілось би, аби влаштовували публічні круглі столи, за участі керівництва і сірака особисто, цього не має, як і будь-якого діалогу з суспільством. Стосовно ktg, то я категорично не погоджуюсь з ним, столярчук, не можна всіх і все мастити тільки в брудні тони, оскільки є і позитивні речі, в кожному з керівників. Як там у секті кажуть, не судіть, та не судимі будете, ти напевно цього не засвоїв. Вважаю, що при відкритому обговоренні проблемних питань та у разі подальшого усунення недоліків, Сірак зміг би уникнути люстрації, однак, це вирішуватиме вже громада.

 15. qaz321 коментує:
  10.04.2016 о 19:28

  декілька років назад проживав в гайвороні . в мене відбулася кража з квартири при чому сусіди впізнали крадіїв та і міліцейський наряд був викликаний вчасно. крадіїв застали на місці проте речі вони вже відправили автомобілем таксистом. подав заяву про злочин, випросили (міліціянти які брали пояснення ) 100 грн .)) пояснили що на бензин потрібно.я спочатку давав 50 але сказали що ще є ж начальник!)) потім ще заходив взнати як іде розслідування ,зробив допомогу)) листочками а то не було на чому надрукувати мені відповідь.. І ось цього року проїжджаючи повз гайворон вирішив дізнатись чи хоч речі мої знайшли. Тим паче новий начальник! Сірак С.В.
  Результат: крадіїв не знайшли )))- обидва сини працівників держадміністрації! таксист який вивозив речі так і працює таксистом -сам бачив! -і його не знайшли!! ознайомитись зі справою не дали (хоча зобов’язані!).новий начальник розшуку Федоришин в прийомі відмовив ! (зайнятий) цілий день ходив курити обідати зустрічався з адвокатами багатих гайворонців та МАТОМ кричав на підозрюваних в кабінеті що якщо не признаються то він сам піде у “воєнкомат і відправит” їх в АТО . .. Начальника Сірака С.В. на робочому місці не було..я весь робочий день провів під Гайворонським відділенням Голованівського відділу поліції і час від часу звертався то до секретаря на 2-й поверх то в чергову частину і мені нагло брехали: -” що він тільки но був відійшов по справах і скоро буде”)). Вирішив залишитись на другий день і о чудо після обіду все таки помітив як Начальник Сірак С.В. зайшов до відділку,в чергові частині покричав матом(навів порядок мабуть)) та пішов в кабінет. я слідом на 2-й поверх до кабінету дійшов без проблем, за прибіг черговий з першого поверху(майор) сказав щоб в кабінет я не заходив поки не повідомлять про мене..почекав ще трохи і мені дозволили зайти. Вигляд у начальника був -або він учора або вже сьогодні з ранку)))) перегару не чув -стіл великий))) Вислухав уважно.подзвонив-(я зрозумів що начальнику розшуку тому що всіх в АТО!)) сказав почекайте – все вирішим. Почекавши пару годин до кінця робочого дня я знову так і не отримав відповіді на свої питання.залишив заяву секретарю але отримав ніжну відповідь “листа не чекайте бумаги немає!))) Судячи з того що я бачив у відділені раніше бардак посилився працювати зовсім перестали а Начальник Сірак С.В.зовсім не авторитет а так ширма.
  Р.S. хотів зробити запис в книгу відгуків але вона чомусь пропала!

Залишити відповідь

Top