Регіональні сайти Люстрації 2.0

Тимофієва Наталія Григорівна

[Віднесено до списків "Недовіри"]
Тиофієва Наталія

Народилася 03 квітня 1979 року в місті Кіровоград

Освіта

 • У 2006 році закінчила Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища”, кваліфікація – магістр з екології та охорони навколишнього середовища.
 • У лютому 2014 року закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “державне управління”, кваліфікація – магістр державного управління.

Трудова діяльність

 • Трудову діяльність розпочала у 1999 році медичною сестрою неврологічного відділення Кіровоградської обласної лікарні.
 • З 2003 року працювала в органах місцевої влади на посаді секретаря керівника.
 • З лютого 2004 року – помічник заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.
 • З червня 2007 року – головний спеціаліст, заступник начальника відділу державної екологічної експертизи екологічних фондів та тендерного забезпечення державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.
 • У березні 2008 року призначена начальником відділу державного моніторингу екологічних фондів, інформаційно-аналітичного та тендерного забезпечення, зв’язків з громадськістю державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.
 • З лютого 2010 по листопад 2013 року працює в Кіровоградській обласній раді на посадах помічника голови обласної ради, а згодом начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату.
 • 18 грудня 2013 року призначена керуючим справами виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради.

Рейтинг: -17

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

5 Responses to Тимофієва Наталія Григорівна

 1. Валерій Овчаренко коментує:
  21.06.2014 о 20:15

  Висуванка та права рука Миколи Ковальчука. Підтримувала Партію регіонів та організовувала для них найкращі умови життя та роботи.

  • patriotka коментує:
   27.06.2014 о 12:12

   Я вам скажу,Валерію ось що, Наталія Григорівна звичайний чиновник, який працює на совість, та відданий свой роботі. Тому я думаю, що вам коментар тут недоречний.

 2. KoMeHTaP коментує:
  27.06.2014 о 16:06

  Валерій, таке відчуття, що Ви всіх судити будете по фотографії, яку Ви побачили на сайті, і вирішили сказати, що Наталія Григорівна невідомо хто, і була майже “права рука” Януковича прям.
  Якщо йти по Вашому коментарю, то треба було після майдану і всіх неприємностей в Україні зачинити ОДА і Обласну Раду, вигнати звідтіля усіх, і потім взяти з майдану 200 чоловік, і розсадити по місцях голови ОДА, Обласної Ради, заступників, і так далі, аж до прибиральниц, бо Вони ж були на майдані, Вони всі хороші, а ті люди, котрі працювали чи при Ковальчуку М.М., чи при другій людині, вони всі погані. Ніхто не залишає коментарі, і не думає про інше, що ті корупціонери, які були при попередній владі, вони вже пішли з посад,а той, хто зараз працює з новим головою Обласної Ради чи ОДА, є порядні люди, котрі залишились при скрутній ситуації в нашій країні і хочуть працювати, чессно, прозоро заради нашої області!

 3. circusdirector коментує:
  27.06.2014 о 16:40

  хороший працівник, гарно керує відділом, а також просто чудова людина

 4. Ceprey70 коментує:
  29.06.2014 о 17:35

  Людина на своєму місці. Розуміється на своїй справі та намагається покращити роботу органу. Що ще потрібно? А щодо коменту стосовно підтримки Партії регіонів – не будемо забувати, що апарати органів місцевого самоврядування повинні забезпечувати всіх політичних партій, що обрані до складу ради. Без поділу на “симпатичні” та “дратівливі”. Врешті-решт, що самі обрали – те і маємо.

Залишити відповідь

Top