Регіональні сайти Люстрації 2.0

Тітекіна Альона Віталіївна

[Віднесено до списків "Недовіри"]

Народилася 10 травня 1974 року в м. Тольятті Куйбишевської області, Росія

Освіта

У 2002 році закінчила Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю “Облік і аудит”.

Трудова діяльність

 • Працювала на посадах спеціалістів, а з червня 2007 року – на керівних посадах в органах Державної податкової служби Кіровоградської області.
 • З 24 травня 2013 року – начальник Олександрійської ОДПІ ГУ Міндоходів.

Звання

Радник податкової та митної справи I рангу.

Рейтинг: -13

Декларація про доходи

Наразі декларація відсутня

3 Responses to Тітекіна Альона Віталіївна

 1. 12345678 коментує:
  25.09.2014 о 16:15

  Альона Віталіївна, уже професійний, досвідчений, моральний та порядний працівник. Багато років відділа податковій службі. Працюючи на всіх посадах проявляла себе тільки з позитивного боку. З повагою і розумінням ставилася до підлеглих та ніколи не підлещувалася до керівництва. Це керівник нової генерації. Всім брати приклад!!!!!! Молодець. Тепріння і наснаги.

 2. brovam коментує:
  26.09.2014 о 20:50

  Предыдущий коментарий как из никролога. Алена обычная баба, заносила всем начальникам, за что и была при должностях. В Кировограде меет обширные связи , не конфликтная, без мыла влезет … и.т.д. Лидерских качеств, особенных знаний и умений в налогообложении не замечено, зато в организации подхалимаша Алене нет равных. А таких ценят и стараются окружать себя подобными.

 3. Tite коментує:
  01.10.2014 о 16:03

  Альона Віталіївна вже 20 років працює в системі. Роботу пройшла від рядового працівника. На кожному етапі служби відзаначалася професіаналізмом. В “подхалимаше”, як зазначено у попередньому коменті, її ніхто не звинуватить, а вміння у будь-яких обставинах находити спільну мову, вирішувати будь-які проблеми, як служби, так і платніків та предстваників інших організацій, недолікам аж ніяк не назовеш. Особа повністю аполітична, завдяки чому працювала при будь-якій владі, знаходилась в повазі. На першому плані завжди було виконання своїх безпосередніх обов’яків, а не задоволення інтересів окремих осіб чи структур. Жоден підлеглий або керівник ніколи не звинувачував її в ставлені особистих інтересів в нехтування інтересів колективу, громаді, особистості. Завжди надасть кваліфіковану консультацію, допомогу чи просто пораду, навіть, якщо людину бачить вперше і питання не пов’язано з професійною діяльністю. Як керівник, суворий, але справедливий. Як людина, як громадянин – патріотична та віддана своїй Батьківщині.

Залишити відповідь

Top