Регіональні сайти Люстрації 2.0

Народний депутат вимагає заарештувати майно підозрюваних міністрів

фото: Andreina Schoeberlein
фото: Andreina Schoeberlein

Представник «Українського вибору» в «Опозиційному блоці», народний депутат України Василь Німченко направив депутатський запит Генеральному прокурору України про відкриття кримінальних проваджень щодо чиновників на чолі з прем’єр-міністром А. Яценюком у справі про корупційні діяння та розкрадання державних коштів. У запиті депутат вказав, що Генеральна прокуратура України проводить розслідування обставин розкрадання державного майна на суму близько 7,58 млрд грн, вчиненого посадовими особами Кабінету міністрів України внаслідок корупційних дій і зловживань службовим становищем.

Про це 18 березня нинішнього року заявив на той час відсторонений від виконання обов’язків глави Держфінінспекції Микола Гордієнко.

Нардеп зазначає, що вже порушено 12 справ, але нікому звинувачень не висунуто.

«У діях органів прокуратури вбачається ігнорування принципів індивідуальної відповідальності і рівності всіх перед законом при розслідуванні дій прем’єр-міністра і членів уряду, які відповідальні за напрями діяльності, де були виявлені зловживання», – йдеться у запиті.

Представник «Українського вибору» в парламенті вимагає негайного відкриття кримінальних проваджень щодо конкретних посадових осіб, необхідності блокування їх рахунків та арешту майна для захисту інтересів держави та відшкодування збитків

golos.ua

Залишити відповідь

Top