Регіональні сайти Люстрації 2.0

2,5 місяці – підсумки нашої роботи

підсумки

Вже минуло 2,5 місяці з тих пір, як сайт “Люстрація.Кіровоградщина” почав мандрувати всесвітньою павутиною. За такий короткий період часу він став відомим в багатьох куточках України і успішно себе зарекомендував. Для багатьох мешканців Кіровоградської області даний проект став надією на краще життя без чиновників-корупціонерів.

Підведемо підсумки роботи громадської ініціативи “Люстрація.Кіровоградщина” . Звичайно, в нашій роботі є як позитивні, так і негативні моменти, але все-таки позитивних більше.

Ми опублікували 512 анкет. Звісно, є анкети з мінімумом інформації і без фотографій, але їх менше.

На сайті віддано 15896 голосів і з кожним днем їх кількість стрімко зростає, як і кількість зареєстрованих учасників.

На адресу чиновників та інших публікацій на сайті залишено 680 відгуків.

Звичайно, негативним моментом можна назвати те, що деякі державні структури не хотять надавати інформацію про чиновників. Ми не можемо стверджувати, але можемо здогадуватись, що вони бояться оцінювання і висловлювань на свою адресу. Судячи з цього, можна зробити висновок, що громадська ініціатива “Люстрація.Кіровоградщина” діє в правильному напрямку до очищення влади. А це ще один позитивний момент в нашій роботі.

У зв’язку з цим хочемо вам нагадати, що оцінювання по кожній анкеті триває три місяці. Дуже скоро ми будемо підбивати перші підсумки голосування. Тому продовжуйте голосувати, щоб ваш “улюблений чиновник” не залишився без вашої підтримки.

Залишити відповідь

Top