Регіональні сайти Люстрації 2.0

Рейтинг та цікаві факти з біографії інспекторів

Подиум, п'єдестал, подіум, пьедестал

Сьогодні ми вирішили виділити окрему групу чиновників і розповісти про їхній рейтинг. Це інспектори. Хоча на сайті розміщено аж 11 анкет інспекторів, але тільки одна з них має позитивний рейтинг. Так, це Хомич Антоніна. ЇЇ рейтинг +30. Але судячи по обговоренню її анкети, не всі громадяни задоволені її роботою.

Пропонуємо вашій увазі топ-3 анкет, які мають найвищий негативний рейтинг:

1. Федорчак Віктор – -192(404 голоси). Команда проекту виявляла, що за даного чиновника були спроби накручування голосів, але, як ми бачимо, це не допомогло. Він очолює не один негативний рейтинг.
2. Волканов Вадим – -104(196 голосів). Його анкета має тільки 5 коментарів, 3 з яких позитивні. Але рейтинг чиновника говорить про інше. Можливо, громадяни бояться залишати відгуки?
3. Корнюша Олександр -65(99 голосів). Даного інспектора громадяни не поспішають обговорювати, під його анкетою 0 коментарів. А от цікавим моментом з біографії є те, що він закінчив Київський державний інститут фізичної культури і за фахом викладач-тренер з боротьби.

А от анкета чиновника Левченка Сергія має найменше голосів, лише 7, але всі вони проти, тобто -7(7 голосів). Цікавим є той факт, що цей інспектор до просування по кар’єрній сходинці працював барменом та буфетчиком.

One Response to Рейтинг та цікаві факти з біографії інспекторів

  1. Albert Pylsutskiy коментує:
    05.08.2014 о 23:07

    Антоніна Хомич не має відношення до інспекції, вона ні кого не контролює і не перевіряє, вона не інспектор. Вона держслужбовець який займається видачею дозволів на розміщення відходів, на викиди в атмосферу, на водовикористання і т.п. Нехай вас не вводить в оману її рейтинг, накручувати голоси можна не тільки програмно, але й значно простіше. Окрім хабарів які вона вимагає за дозволи, вона ще й вимагає голоси в свою підтримку, і пильно слідкує щоб кожен “клієнт” відзвітував. Нема голосу – нема дозволу

Залишити відповідь

Top