Регіональні сайти Люстрації 2.0

Багатий бідняк. Аналіз декларацій працівників ГУ ПФУ

деньги квартира

Як і обіцяли, команда проекту проаналізувала декларації працівників соцсфери, і ми починаємо цикл публікувань щодо даних декларацій. Сьогодні представимо вашій увазі аналіз декларацій начальника ГУ ПФУ та його заступників у Кіровоградській області.

Передивившись декларації цих трьох чиновників, знаходимо декілька цікавих моментів. По-перше, можна зауважити, що заробітну плату вони отримують залежно від посади, яку займають.

Так, найбільшу заробітну плату отримує начальник – Поліщук Людмила Петрівна — 127100 грн. А от загальна сума доходу склала 332835 грн, з яких, звичайно, матеріальна допомога – 2000 грн, дохід від відчуження майна – 14900 грн та інші види доходів — 51983 грн. Крім цього, 239790 грн Людмила Петрівна має у банках чи інших фінансових установах.

Перший заступник начальника Шарпінський Юрій отримує заробітну плату в розмірі 112016 грн, але загальна сума доходу перевищує цю суму на 400 грн, які даний чиновник отримує в якості матеріальної допомоги.

Роботу заступника начальника Романченко Олени оцінюють в 100289 грн та 291 грн вона отримує за викладацьку діяльність. Отже, загальна сума доходу за 2013 рік становить 100580 грн.

Продовжуючи вивчати документи, знаходимо ще цікавий момент – отримавши найбільшу суму доходу за рік, декому з даних чиновників більше немає що задекларувати.

Начальник управління не має жодного рухомого чи нерухомого майна, яке можна було б задекларувати. В цьому плані Поліщук Людмилу можна назвати найбіднішим працівником ГУ ПФУ у Кіровоградській області. А от члени її сім’ї мають все, що необхідно: земельну ділянку, квартиру, житловий будинок та гаражі, а також автомобіль.

На відміну від начальника, перший заступник, хоч і отримує меншу заробітну плату, але задекларував як рухоме, так і нерухоме майно. В його власності є: земельна ділянка, квартира, дачний будинок, гараж та автомобіль 2008 року випуску.

Найменше пощастило Романченко Олені, яка , окрім загальної суми доходу, задекларувала тільки квартиру в 25 кв.м. та суму коштів у банках у розмірі 1387 грн.

Залишити відповідь

Top