Регіональні сайти Люстрації 2.0

Повага до вітчизняного виробника від начальників районних управлінь ПФУ?

ПФУ

Команда проекту “Люстрація.Кіровоградщина” проаналізувала декларації начальників районних управлінь ПФУ, а саме начальників Олександрійського, Світловодського, Петрівського, Новоархангельського та Вільшанського районів. Пропонуємо вам ознайомитись з майном, яке перебуває у власності цих чиновників.

Начальник управління у Вільшанському районі Богуцький Валерій задекларував земельну ділянку, будинок та 2 автомобіля: ВАЗ-2105 1982 року та ЗАЗ-110307 2003 року випуску.

У власності Максименко Інни, начальника управління в Олександрійському районі, перебуває земельна ділянка, житловий будинок та автомобіль ВАЗ-210990 2004 року випуску.

Начальник управління у Петрівському районі Летінська Наталія має в своєму розпорядженні квартиру площею 20,9 кв. м. та автомобіль ВАЗ-21070020 2008 року випуску. Члени сім’ї, в свою чергу, являються власниками земельної ділянки, житлового будинку та квартири.

Начальник управління у Новоархангельському районі Бабенко Антоніна задекларувала лише земельну ділянку площею 47 000 кв. м. Де вона мешкає і на чому добирається на роботу, невідомо. Напевно, має добрих родичів, які надають їй право користування своїм майном, адже члени сім’ї задекларували і будинок, і автомобіль, і земельну ділянку.

А от Коротку Марію, начальника управління у Світловодському районі, можна назвати найбіднішим начальником. Не дивлячись на те, що вона має право розпоряджатися тільки причепом та автомобілем ГАЗ-3110 2000 року випуску, так вона ще й отримує найменшу заробітну плату серед даних чиновників. Зовсім протилежна ситуація склалася у членів її сім’ї, вони, як говорять, “запакувалися по повній”. В їхньому розпорядженні є 2 земельні ділянки, квартира, садовий та житловий будинки; 2 легкових та 3 вантажних автомобіля, а також 2 причепа.

Підбиваючи підсумки аналізу даних декларацій, відразу кидається в очі один факт – ні один із начальників не має в своїй власності зарубіжного автомобіля. Правда це чи обман? Можливо, повага до вітчизняного (радянського) виробника?

Залишити відповідь

Top