Регіональні сайти Люстрації 2.0

Чиновник, який не любить правду

Федорчак

Нашу увагу до цієї персони викликав коментар, який різко негативно характеризує цього чиновника. Команда проекту негативно відноситься до відгуків, які дають інформацію про особу, що не є підтвердженою. Але ми взяли до уваги те, що відгук не містив жодної конкретики і дозволили його.

Відгук був адресований Федорчаку Віктору Васильовичу, начальнику Управління ДСНС Кіровоградської області. Коли ми глянули на його рейтинг -45, ми зрозуміли, що людину оцінюють негативно дуже часто. Але кількість голосів, 143, нас дещо здивувало. Тому ми вирішили переглянути всі голоси, віддані за анкету цього чиновника.

І от ми побачили дуже нехорошу картину. Класична “накрутка” голосів. При чому, бот, який голосував “за” Федорчака, полінився навіть придумувати собі ніки для реєстрації, – всі вони починаються на “lustration123”. Чиновнику настільки не сподобався вочевидь правдивий рейтинг, що він дав наказ “відбілити” себе.

накрутка

Команда проекту вибачається перед громадянами за те, що не догледіли. Ми скасовуємо всі голоси від бота. Сподіваємось, пан Федорчак більше не буде займатися такими негідними для генеральських погонів речами.

7 Responses to Чиновник, який не любить правду

 1. Валерій Овчаренко коментує:
  11.06.2014 о 17:42

  Напевно, не тільки пан Федорчак накручує собі позитивний рейтінг! Хотілося б побачити на сайті анкети та декларації посадових осіб ОДА, хоча б керівників структурних підрозділів і департаментів. Чомусб вони сидять тихенько, як мишки. Крім Петіка та Серпокрилова – жодної анкети. Може, для цього є певні підстави?

  • Адміністратор коментує:
   11.06.2014 о 18:18

   Шановний Валерій! Ми будемо раді опублікувати анкети посадовців із ОДА. Надсилайте анкети нам і ми їх опублікуємо. Звісно, якщо вони будуть заповнені хоча б по-мінімуму (біографія обов’язково, фото – бажано).

 2. vladislavdolia коментує:
  12.06.2014 о 09:53

  Я уже давно работаю в мчс,после прихода Федорчака всё изменилось в худшую сторону.При Федорчаке резко перестали выплачевать материальную помощь,выдавать форму,людей постоянно не хватает,и люди переработуют положенное время, но почемуто по документах не у кого нет переработки.Одним словом он […]

 3. просто Леха коментує:
  12.06.2014 о 13:19

  Нормальный дядька. Хороший организатор. Со своими тараканами в голове. Сделал не мало для службы. ОЧ Червоноокий

  • av88va коментує:
   12.06.2014 о 15:43

   И чем же этот … характеризуется !!ЭТОТ!! дядька и организатор?? В том что всё организованное труд обычных так сказать рабов его? […] Хотя очень с корупцией борется, если челевеку 2000 не хватает семью кормить и он левую копейку хочет заработать так сразу уволить по статье а как этот ПРОСТО ЦАРЬ катается на дорогих авто которые не глушатся ни на минуту и которые жрут топливо как верблюды воду, а в частях жестокая экономия потому что его тачку задуть надо, дачи квартиры под левыми именами короче он ЦАРИЩЕ!!! а все остальные его рабы!!! короче кто как хочет так и судит а от меня ОГРОМНЫЙ МИНУСЯРА!!!

 4. федя коментує:
  12.06.2014 о 17:47

  Как-то необычно слышать от Вас Алексей что он не мало сделал для службы.Хотелось бы побольше узнать чего же это такого он сделал для службы. Машины в частях на коленях, личный состав выполняет обязанности не связанные со своими функциональными, чего стоят только уборки на его так называемой “даче” базе отдыха Горняк. То что люди выполняют все его прихоти это не служба, а боязнь быть уволеным с любимой работы. Жаль только что ничего Вы (администрация сайта) поменять не сможите ибо должности в нашем царстве покупаются, а денег у него на покупку хватит.

 5. Lenik Dubr коментує:
  28.03.2015 о 15:54

  Что то никто про связи с Болотских не вспоминает

Залишити відповідь

Top