Регіональні сайти Люстрації 2.0

Де мешкають працівники ДВС?

фото: David Blackwell
фото: David Blackwell

Як і обіцяли, ми продовжуємо знайомити наших користувачів з цікавими моментами, знайденими в деклараціях чиновників. На цей раз під приціл потрапили працівники ДВС у Кіровоградській області.

Аналізуючи декларації даних чиновників, було виявлено, що деяким з них навіть немає, де жити. Тому ми вирішили показати, яку житлову площу у свойї власності мають декларанти.

Розпочнемо з самих заможних. Отже:
1. Сторожук Віталій Олексійович, начальник відділу ДВС Голованівського РУЮ – має в своїй власності будинок площею 93,10 кв.м.
2. Орінко Сергій Миколайович, начальник відділу ДВС Бобринецького РУЮ – проживає в квартирі площею 80 кв.м.
3. Донцов Олександр Сергійович, начальник Ленінського відділу ДВС Кіровоградського МУЮ – будинок площею 74,27 кв.м.
4. Антоненко Ірина Федотівна, начальник відділу ДВС Петрівського РУЮ – мешкає на дачі площею 32 кв.м.
5. Комаха Тетяна Сергіївна, начальник Кіровського відділу ДВС Кіровоградського МУЮ – являється влсницею квартири площею 27,63 кв.м.
6. Коцюрба Галина Петрівна, начальник відділу ДВС Новоукраїнського РУЮ – має в своєму розпорядженні квартиру площею 25,2 кв.м.
7. Кітченко Олена Володимирівна, начальник відділу ДВС Новгородківскього РУЮ – займається благоустроєм квартири площею 21,3 кв.м.
8. Мірошник Олександр Сергійович, начальник відділу ДВС Кіровоградського РУЮ – має в своєму користуванні 1/4 частини квартири загальною площею 66 кв.м.

На цьому можна завершити рейтинг власників житлової площі, тому що інші чиновники не мають за своєю душею нічогісінько. Хоча можна відзначити добрих родичів Нагайчука Володимира Лаврентійовича та Корчевськго Юрія Миколайовича, які дозволили даним чиновникам проживати на їхній території, так як своєї вони не мають.

Нарешті ми дійшли до останньої сходинки нашого рейтинга. ЇЇ посідають одразу два декларанта. Це Хмель Роман Григорович та Коваленко Анна Сергіївна, які не мають в своїй власності зовсім нічого.

2 Responses to Де мешкають працівники ДВС?

 1. froska коментує:
  23.07.2014 о 08:44

  Шановні люстраційники! А де ж проживаєте ви? О що для вас являється позитивом в даному випадку – те що вказані чиновники проживають на малій житловій площі, чи на великій? А чому ви не надаєте данні тих осіб, які започаткували цей сайт, в тому числі декларації, біографічні довідки та фото?

  • Адміністратор коментує:
   23.07.2014 о 09:03

   Відповідаємо. По-перше, ми ніякі не “люстраційники”, а звичайні громадяни. По-друге, ми проживаємо у житлових приміщеннях, але, не відміну від чиновників, ми на маємо декларувати свою нерухомість. І нам не доводиться брехати, наприклад, про три квадратних метра житлової площі, на якій проживаємо. По-третє, чому ви вирішили, що вам хтось щось повинен надавати? Ми не чиновники і наша робота проводиться на громадській основі. Все в рамках закону, а не “понятій”.

Залишити відповідь

Top